• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    Heroes of the Storm Global Championship: http://us.heroesofthestorm.com/esports/en/ - RIP
    Novinkama a hero guidy https://www.icy-veins.com/heroes//
    Statistiky z replayu: https://www.hotslogs.com/
    Informace o mapach a hrdinech: http://www.nexusmaster.com/
    rozbalit záhlaví
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    WASQ: TO je ale stále jenom brawl ne ? Myslim, že právě i z těhlech důvodů ji vyřadili z normálního koloběhu
    WASQ
    WASQ --- ---
    Ježiš tak ta nová / stará mapa je šílenej opruz. Strašně dlouho to trvá, event v dolej se táhne a přijde mi, že je furt. Golem je úplně nobrain. Škoda, že není stylu třeba Punisher :)
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    LEDOFREDO: to je jeste mininerf. pristi tyden zmensi range abilit a lava wave nebude davat xp.
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    zitra taky oznami novyho hero. imho to bude nakej troll.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    tak nerf uz po tydnu, evil blizz :)
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    tak po naky dobe zase vitezna serka, ne ze bych se o to vzdycky uplne nejvic zaslouzil :p

    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    MPEGYNA: podle me efekt by byl nula, protoze by to pak mel kde kdo a stavajici elitari nebudou kupovat mainstream :)
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    HOTS je jedina MOBA, kerou jsem hral a hraju, takze nevim, jak je to v LoL nebo Dote. Nicmene, pokud to plni ucel prijmu na vyvoj hry, tak je to snad nejlepsi moznej model. Akorat ty skiny a mounty by mohl mit Blizz levnejsi. Kupuju neco az kdyz to ma slevu 65% a vic. Fakt by me zajimalo, jak by nizsi ceny vizualu zmenili prijmy.
    CARB6N
    CARB6N --- ---
    WOTAR: Tak ono tu hru to moc neprasi, kdyz je v HL/unranked hned banovanej. A na QM je to dost jedno, tam je na obou stranach a spis vyhrajes/prohrajes kvuli kompozici teamu:)
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    MPEGYNA: Stejnej model maj v LoLku, zřejmě se na tom fakt dá něco trhnout, tak budou radši prasit hru. Na druhý straně ně něčem vydělat musej, tak aspoň ta možnost banu je dobrá
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    ale zrejme to funguje, jinak by to zmenili.
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    ja furt nechapu tu blizz strategii OP heroes dva tydny po vydani. pac, kdo si ho koupi driv, tak si ho zahraje max v QM nebo AI, jelikoz v ranked je vetsinou insta ban, pokud nefailnou hraci a pak trpi kvuli sve blbosti.
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    LEDOFREDO: Jo přesunutí dvou hráčů do TL mi přijde taky zatim dobrej krok. Mě přijde že v solu byly dva sehraný hráči dost poznat, zvlášť když druhej team tuhle výhodu neměl.
    A Ragnaros je OP, v rankedech jsem zatim viděl buď instaban nebo isntapick, teda samozřejmě na "pushovacích" mapách, na towers of doom tolik zářit nebude. Za mě čekám hlavně nerf té heatwave
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    varian mi prisel silnejsi, i me vic bavil ale winrate ma rag vyrazne vetsi, zajimave .. ta vlna je tim pushem silna i kdyz to nikoho nehitne, natoz kdyz to sikovne prijde do teamfightu a pobije to tri lidi .. myslim ze nerf chodi az po dvou tydnech od vydani takze bych tu devitecku na portét a goldy moh stihnout kdyz je vanocni boost

    jinak me zatim prijde ten experiment s presunem 2+ party do TL dobrej, TL se hraje vic a HL nerozhodujou dva sehrany hraci
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    WASQ: mam ho od prvniho dne. Sranda.
    Treba ze poprve to pri hre s nim psalo, ze za nej hraje moc lidi a ze si pockas :) (prekvapive).
    Obone me pobavili "sachy", kdyz jsou proti sobe 2, a na 20, tak mas spell na "cisteni" dvou line. na mape ze 3 se pak s druhou stranou pretahujes, jakou line procistis a jakou ne (lava ultimatkou).
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    Někdo na farmení her?:) Potřebuju ještě těch dalších 15:-D Jinak Raga kupuju! Konečně mám volno a dostanu se ke hraní, tak i cokoliv jinýho bych zahrál
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    WASQ: nerfum davam tyden, maximalne dva.
    WASQ
    WASQ --- ---
    Ragnaros slušný ne? :) Zatím jsem ho nekoupil, ale pár her byl se mnou / proti a většinou topoval všechny DMG. Ultimátní vlna je dobrej úlet
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    ano, QM je proste clown fiesta a trening a mel by byt quick, takze mene reseni kdo proti komu. na nejaky hardtry jsou jiny mody.
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    jj QM je na to ze hrajes hrdinu kteryho neumis a je tak z prdele (coz bez vitezstvi nejde ze aaaano)

    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    tak tenhle problem ma reseni i na tvy strane - hraj draft mody (TL/HL/unranked) ... na tohle jsem si uz asi zvyknul, i blizz to tak hodne akcentuje, ze QM je anyfin-can-happen mod
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam