• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    Heroes of the Storm Global Championship: http://us.heroesofthestorm.com/esports/en/ - RIP
    Novinkama a hero guidy https://www.icy-veins.com/heroes//
    Statistiky z replayu: https://www.hotslogs.com/
    Informace o mapach a hrdinech: http://www.nexusmaster.com/
    rozbalit záhlaví
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    XSOFT: dobrej podraz na eu (opet). nexus charger uz v shopu nebyl v utery, tedy jeste pred patchem. takze v utery eu nejenze jeste nemelo novy veci, ale taky uz nemelo veci, co se odstranovali. ale who cares...
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    *Lunar Festival Quests and Rewards:
    **Quest: Complete the Rooster Race once.
    Reward: 200 Gold.
    **Quest: Complete the Rooster Race 25 times during the 2017 Lunar Festival event.
    Rewards: Lunar Rooster Portrait and the Lunar Rooster Mount.

    To by asi davalo smysl. Jen me ty questy zmizely. (narmalne jsou 3 na den + 2 extra, a ted tam zas neni nic).
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    XSOFT: tak to bude jenom docasne pro festival, abys ji mel natrvalo musis splnit ten event (ten co lidi fnukaj ze nejde dat)
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    ELEMENT_LEAD: to by me taky zajimalo. Proste jsem se rano lognu, rychle kliknul na truhlu (ani jsem neprecetl ty dva ukoly co mam delat) a dalo mi ji to. Neni to za 25 her v nejake dobe nebo tak neco?
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    XSOFT: vzhledem k tomu jak fnukaj lidi na redditu ze se to v normalni hre neda udelat, tak predpokladam solo proti AI s nakym rychlym herem ?
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    XSOFT: dobre ty :D ja jsem jeste ani nepochopil co mam delat na tom zacatku :))
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    A slepice je doma :)

    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    no ja nad tim konem taky premyslim. jeste na nej nemam, ale za tu cenu bych konecne mohl mit koupeny vsechny hrdiny (vcetne valeery). navic i kdyz je peknej, tak zadnej skin hrdinu neni takto pruhlednej, takze k celkovymu ladeni s urcitym skinem jsou uz lepsi i elemental mounti.
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    LEDOFREDO: thx, vecer kupuju :)
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    bylo to nekde v patch notes myslim, je to jen do 24.1. , nemuze nikdo vedet jestli jeste bude nekdy nebo ne, ale takovej goblin uz je rok a pul nedostupnej (sice ted byla vanocni verze, ale ta je trochu jina) takze neverim moc tomu ze by byl nekdy brzo znovu a musim rict ze to je peknej konik ... od pristiho tydne startuje lunar festival a tam zas bude zlata slepice za 10k G
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    LEDOFREDO: oni ho pak vyhodej? (je na tohle nekde info?)
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    kdyby ste si nevsimli tak za 30k goldu se da jeste par dni koupit Nexus charger, mount ktery byl k jenom za blizzcon ticket v roce 2014
    TURNPIKE
    TURNPIKE --- ---
    MPEGYNA: ad samuro - samuro je naopak celkom OP. ma druhy najvyssi win rate a patri do top 5 najbanovanejsich hrdniov.

    sice ma minimalny burst, ale ma velmi dobre DPS. spolu s najlepsou surv zo vsetkych hero robi z neho nebezpecneho hrdinu uz v rukach low skill hracov. u hracov s high skill je samuro OP. ma velmi malo countrov a je jeden z naj duelistov v hre
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    ZABIK: cokoliv, co ma aoe, blind, speed a nebo co si na kopiich muze delat quest. tj. tassadar, zarya, arthas, johanna, dehaka, lunara, lili, sonya, tracer, gul'dan, artanis, ragnaros a falstad (lightning rod pere furt do samura, i kdyz da kopie, jestli to uz nefixnuli).
    ZABIK
    ZABIK --- ---
    LEDOFREDO: Aha takze je to jenom takovy jiny prepis toho stejneho... diky

    MPEGYNA: S tema kopiema je prave pruser... vetsinou me jeden na jednoho sunda pres ne i kdyz neni invis... a kdyby nahodou ne tak v invis odbehne :D no a obracene kdyz uz ho vychytam v invis tak hodi kopie a mam problem :D Ani neivm ktery hero ho dobre counteruje...
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    ZABIK: ad armor - jak uz se tu psalo, spell armor 25 znamena redukce dmg spellu o 25 %, physical armor takto funguje na autoataky a jen armor je na vsechno tj. spell i autoataky. je to novinka, spell armor ma nove anub, physical arthas a armor ma greymane ve worgen forme, plus to davaji taky talenty jako dampen magic.

    ad samuro - on tak silnej neni, jen lidi proti nemu neumi hrat, je to stejny jak s novou - utoci hlavne solo a nejucinejsi je ho proste zabit, protoze nema zadnej selfheal. problem je zmateni jeho kopiema, protoze ty maji dobre udelany ai. dobry je vedet, ze tower/fort/keep kopii sejme jednou ranou, taky kopie maji 50 % hp samura, takze kdyz dostane neocekavane velkou ranu, je to s nejvetsi pravdepodobnosti kopie. az do lvl 20 je pri bladestormu jasny, co je pravej samuro, pac kopie to umi az na 20 lvlu.

    jinak jak jsem psal - je to char typu nova/zeratul. nejucinejsi obrana je zabit driv nez zabije. utikat mu nema smysl, protoze ma v talentech vyssi movement speed a pozdeji muze mit i blink, honit ho taky ne, protoze jeho stealth ma po spusteni min 1 sekundu neodhalitelnost a z talentu redukci dmg ve stealthu.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    popis toho armoru by mel byt bud v poslednich nebo nejakych predchozich patch notes ... jak to chapu ja je ze spell armor je procentualni vyjadreni redukce dmg na skilly, physical armor je procentualni vyjadreni redukce dmg z autoataku/minionu..
    ZABIK
    ZABIK --- ---
    WOTAR: A ten armor je procentualne? Normalni armor je asi na physical dmg...
    S LI Ming jsem moc problem nemel... ale ten samuro pro me vycniva... Mozna to je tim ze je ted hodne hrany...
    Ale sere me ta jeho univerzalita... Krome nasiraci invis jeste ty kopie...s nema dava v pohode i campy a sunda sam i hrdiny ktere by podle me invis hero zabijet nemel :D
    Jsem vzdycky mel za to ze invis hero bude slaby kvul itakvoe velke vyhode, ale samuro mi neprijde i bez invis slaby :D
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    ZABIK: Tak spell shield ti vykreje DMG z Abilit, ale ne auto atacku:-) Samuro mi přijde taky jako strong, ale subjektivně je pro mně teda horší třeba Li Ming.
    ZABIK
    ZABIK --- ---
    Zdravim,
    mel bych dotaz... nehral jsem hots ted nejakou dobu a zase jsem se k tomu vratil... co jsme koncil tak nejnovejsi hero byl Dehaka... nejake novinky jsem si uz prosel co se tyce talentu atd... ale videl jsem ze treba anubarak ma nejake spell armor a k tomu jsem se uz nedopatral jak funguji ty armory... vysvetlil by mi to prosim nekdo ve zkratce?

    PS. jsem jenom takovy srac nebo je ten Samuro fakt tak zasrane OP? :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam