• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    Dneska v 18:00 bude turnaj: https://www.facebook.com/ESLCZSK/posts/10156179430924676

    Zahraje si nekdo?
    TURNPIKE
    TURNPIKE --- ---
    ELEMENT_LEAD: obmedzenie poctu map prvykrat zaviedli pri braxis holdout a po tom znova pri warhead junction
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    Tak dneska sem mel v HL taky dobrej posledni fight na Hanamure :D

    Hanamura final fight
    https://www.youtube.com/watch?v=Xr3V3ghBt80
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    JANDOS: brexit, hnusnamura, mines a eternity D:
    MARTYMARTY
    MARTYMARTY --- ---
    Zase žádný piráti. :(
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    http://us.battle.net/heroes/en/blog/20783380/the-nexus-is-shifting-battleground-rotations-5-12-2017

    Our next Battleground Rotation will kick off with next week's patch, and will include the following:

    - Cursed Hollow
    - Sky Temple
    - Braxis Holdout
    - Hanamura
    - Battlefield of Eternity
    - Warhead Junction
    - Haunted Mines
    - Tomb of the Spider Queen
    - Infernal Shrines
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    LEDOFREDO: Já mám rád i třeba Gardens of Terror, baví mě vizuál i hlášky a hrát za Garden Terror je dobrý spestření stejně jako za Dragon Knighta
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    hraje tu nekdo na os x? kdyz zapnu heroes, tak se natvrdo zapne mouse acceleration a nejde nijak vypnout :( zkousel jsem rucne upravovat configy podle navodu z blizzard fora, ale nepomaha to.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    ELEMENT_LEAD: souhlasim, dragon shire nejlepsi mapa .. prijemnej vizual a dobra mechanika ... a na autickach se shodnem taky :)
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    JANDOS: jo to vim, me to vadi uz tak nejak od zacatku toho omezovani. a nebylo to tak vzdycky. nechce se mi to hledat, ale az od nejakyho poctu novych map to zavedli. a byl jsem tim zklamanej prave uz od toho prvotniho zavedeni, protoze mi prislo cool, ze uz je tam tak velkej map cool a oni prisli s tou novinkou, ze nejaky mapy vyradi.
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    LEDOFREDO: no ja nerikal ze je to dobrej napad ) a ofc by to ani nefungovalo, protoze v hots nejde ten samej deny farmu/xp jako v jinych hrach. jen proste nejradeji mam dragon shire, protoze mi prijde takova nejvic ferova a je to dost o tom, ze ownis lajnu. coz me pripomina lolko, kde jsem hral solo top a moje starost byla v podstate jen porazit enemy topare. priznam se ze doprovazet nejaky debilni auticka neni uplne muj cup of tea. proto ten povzdech.
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    WOTAR: Dekuji :-)
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    ELEMENT_LEAD: Ona omezena rotace byla pokazdy kdyz vysla nova mapa, ale ted je to jeste umocneny tim ze ta Hanamura je totalne broken :)
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    ELEMENT_LEAD: takze chces lolko s charama z heroes, nebo co by mela 3 lajnova mapa bez picovin za vyhodu? :)
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    stydi* ne stydim
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    JANDOS: souhlasim, ze ty mapy jsou dementni. uplne nesdilim ten postoj blizzardu, ze chteji zmirnit learning curve tim, ze se novacek bude ucit 6 map misto 12 nebo jak jsou presne ty cisla. ja bych spis naplno embracnul ten fakt, ze tech map maji tolik a nechal bych je v rotaci vsechny. (idealne jeste s nejakym voting systemem, kde by clovek mohl zakazat treba 2 mapy co nechce hrat) bohuzel

    nevim no, ta rozmanitost map mi vzdycky prisla jako jedna z hlavnich featur, hots oproti konkurenci v zanru a ted se za to skoro stydim

    i kdyz kdybych mel jedno prani do hots, tak bych klasickou 3 lajnovou mapu bez picovin ala lolko, tak to nevim o cem svedci :)
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    ELEMENT_LEAD: Akorat skoda ze si zahrajes jenom na 6 mapach porad dokola ... :(
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    nejak me to ted vic bavi, kdyz mam na skoro kazdym panackovi ten nejhezci skin )
    SONIC
    SONIC --- ---
    ELEMENT_LEAD: uh...tak to doufam ze vyjde reinstal nemam ho rad :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam