• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    Heroes of the Storm Global Championship: http://us.heroesofthestorm.com/esports/en/ - RIP
    Novinkama a hero guidy https://www.icy-veins.com/heroes//
    Statistiky z replayu: https://www.hotslogs.com/
    Informace o mapach a hrdinech: http://www.nexusmaster.com/
    rozbalit záhlaví
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    LEDOFREDO: je hodne bidny. ten charakter rozhodne neni OP. krome healovani nemuze delat vubec nic. zadny dmg, zadny clearwave, zadne support talenty. jen lita za ostatnima a pasivne je healuje. tezka nuda. nerf zaslouzil jen ten talent na 16, co healoval +3% HP. jinak ho ted prehealuje temer kdokoliv s tim ze lucio nema nic navic. celkovy winrate na hotslogs mluvi za vse.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    RMUTT: imo nezaslouzil timhle zpusobem. Prakticky vsichni se od uvedeni shoduji na tom ze ma veliky powerspike na 16ce s rejuvenescenciou, nebo jak se to jmenuje a ta je stale netknuta, misto toho nerfli celej heal output, krome tohohle talentu, takze do 16ky je ted lucio celkem bidnej
    MARTYMARTY
    MARTYMARTY --- ---
    To je dobry vedet. Tam je dobra třeba i s Ragem ta vlna zrovna, spolu s molten core to taky sklidis všecko. Nebo když mas tu dvojitou, to je fakt sranda, to splachnes jako sracky v hajzlu...:)
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    Na Braxisu kdyz si vezmete za DVu ten vylepsenej self-dfestruct tak se tim da zabit v podstate celej zerg wave :)
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    LEDOFREDO: Lucio is ho docela zasloužil ne? Přijde mi oproti ostatním healerům strašně nadupanej. Právě před timhle taky od Ovewatch utíkám, že tam je v 90% případů sestava Lucio, Rein a pak někdo další. Tim se ta variabilita strašně zabíjí. Takže osobně vítám, že ho trochu srazej. I když pro mě jako začátečníka je samozřejmě super hrát za OP charakter, mám pak aspoň trochu šanci :)
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    koukam na hotslogs ze nerfhammer uderil docela silne

    zuljin -4% WR
    lili -4% WR
    lucio -5,5%
    RMUTT
    RMUTT --- ---
    Musim říct, že z pohledu novýho hráče blo to omezení map super tah. Jen co se člověk rozkouká a "zabydlí" najednou dostane další nášup super věcí. Atomovky, rubání andělů atd... už jsem neodolal a nasypal do hry prvních 10 euro. Nějak mě to sedí mnohem víc než Overwatch.
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    tuto sezonu jsem jeste ranked nehral. TL placement resim vzdycky na konci sezony pugem. ani ted nevim, kolik mi zbyva casu, protoze hraju vecne QM kvuli loot chestam.
    MARTYMARTY
    MARTYMARTY --- ---
    WOTAR: Nemam, ale Jandos mozna ma, nevim :)
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    MARTYMARTY: Tak fajn, pro mně je ideální ten víkend, domluvíme se třeba na Nyx Discordu ?
    MARTYMARTY
    MARTYMARTY --- ---
    ELEMENT_LEAD: Já dal včera po půlnoci dvě hry a byla celkem funny, to hopsání v botovi vypadá fakt srandovně. Ale zajímavý je, že je snad ještě větší než Stitches, takže má hroznej bodyblokovací potenciál.
    MARTYMARTY
    MARTYMARTY --- ---
    WOTAR: Jo ja jsem taky solo silver. :) To můžeme zkusit třebas, jestli nebude Jandos proti. Kdy hráváš? My asi většinou v týdnu večer nebo o víkendu asi kdykoliv.
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    d.va vypada jako fun, nemam ji, ale z toho co jsem ji mel ve hre vypada zabavne a neprijde mi ani up ani op.
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    MARTYMARTY: Na team ještě nemám hotový placementy a v solo jsem silver (a nemůžu se vykopat), myslim ale, že třeba se supportem bych v goldu neměl mít problém (hraju Lili, Rehgara nejvíc)
    MARTYMARTY
    MARTYMARTY --- ---
    Have no fear, week four is here! :-)

    Mimochodem, někdo kolem team gold kdo by se si se mnou a Jandosem pinknul nějaký team hry? Ve dvou je ta queue dost dlouhá (nebo alespoň bývala).
    FURRYK
    FURRYK --- ---
    JANDOS: :-) ja jen ze 15teho uz bylo, ale uz jsem nasel ze Evropa az zitra rano ....
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    FURRYK: Dockej casu jako husa klasu do week 4
    FURRYK
    FURRYK --- ---
    nemma ten posledni Q na 10 krabic, stalo se to nekomu taky nebo je nejak skrytej?
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    WOTAR: zrovna na te hanamure to bylo celkem vyrovnany, ze jsem jel zkusebne plnej push build, ale druhej tym mel lepsi hrace. (aba, gaz, naz, genji, valla vs. aba, sylv, fals, chrom a zera). nasi gaz a naz jelita. gaz vecne na mercenary, naz trefoval maximalne omylem a zombikama spis skodil. zadna waveclear, pricemz u nich sylv a zera vycistili cokoliv, co sem si osedlal.
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    MPEGYNA: Nedivim se teda, že na Hanamuře máš za Abathura loss, jestli to byl QM, tak by to u těhlech hrdinů nemělo tuhle mapu vůbec brát, jenže to by je pak hrál každej furt:-D
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    vcera vynikajici rozmanitost map...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam