• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    FURRYK
    FURRYK --- ---
    JANDOS: :-) ja jen ze 15teho uz bylo, ale uz jsem nasel ze Evropa az zitra rano ....
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    FURRYK: Dockej casu jako husa klasu do week 4
    FURRYK
    FURRYK --- ---
    nemma ten posledni Q na 10 krabic, stalo se to nekomu taky nebo je nejak skrytej?
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    WOTAR: zrovna na te hanamure to bylo celkem vyrovnany, ze jsem jel zkusebne plnej push build, ale druhej tym mel lepsi hrace. (aba, gaz, naz, genji, valla vs. aba, sylv, fals, chrom a zera). nasi gaz a naz jelita. gaz vecne na mercenary, naz trefoval maximalne omylem a zombikama spis skodil. zadna waveclear, pricemz u nich sylv a zera vycistili cokoliv, co sem si osedlal.
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    MPEGYNA: Nedivim se teda, že na Hanamuře máš za Abathura loss, jestli to byl QM, tak by to u těhlech hrdinů nemělo tuhle mapu vůbec brát, jenže to by je pak hrál každej furt:-D
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    vcera vynikajici rozmanitost map...
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    JANDOS: Pokaždý, když hraju Hanamuru tak se ptám spoluhráčů, co si o ní myslej a nikomu se to nelíbí, ta mapa je všeobecně špatně přijímaná, takže doufám, že pracujou na reworku
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    Dneska v 18:00 bude turnaj: https://www.facebook.com/ESLCZSK/posts/10156179430924676

    Zahraje si nekdo?
    TURNPIKE
    TURNPIKE --- ---
    ELEMENT_LEAD: obmedzenie poctu map prvykrat zaviedli pri braxis holdout a po tom znova pri warhead junction
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    Tak dneska sem mel v HL taky dobrej posledni fight na Hanamure :D

    Hanamura final fight
    https://www.youtube.com/watch?v=Xr3V3ghBt80
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    JANDOS: brexit, hnusnamura, mines a eternity D:
    MARTYMARTY
    MARTYMARTY --- ---
    Zase žádný piráti. :(
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    http://us.battle.net/heroes/en/blog/20783380/the-nexus-is-shifting-battleground-rotations-5-12-2017

    Our next Battleground Rotation will kick off with next week's patch, and will include the following:

    - Cursed Hollow
    - Sky Temple
    - Braxis Holdout
    - Hanamura
    - Battlefield of Eternity
    - Warhead Junction
    - Haunted Mines
    - Tomb of the Spider Queen
    - Infernal Shrines
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    LEDOFREDO: Já mám rád i třeba Gardens of Terror, baví mě vizuál i hlášky a hrát za Garden Terror je dobrý spestření stejně jako za Dragon Knighta
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    hraje tu nekdo na os x? kdyz zapnu heroes, tak se natvrdo zapne mouse acceleration a nejde nijak vypnout :( zkousel jsem rucne upravovat configy podle navodu z blizzard fora, ale nepomaha to.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    ELEMENT_LEAD: souhlasim, dragon shire nejlepsi mapa .. prijemnej vizual a dobra mechanika ... a na autickach se shodnem taky :)
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    JANDOS: jo to vim, me to vadi uz tak nejak od zacatku toho omezovani. a nebylo to tak vzdycky. nechce se mi to hledat, ale az od nejakyho poctu novych map to zavedli. a byl jsem tim zklamanej prave uz od toho prvotniho zavedeni, protoze mi prislo cool, ze uz je tam tak velkej map cool a oni prisli s tou novinkou, ze nejaky mapy vyradi.
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    LEDOFREDO: no ja nerikal ze je to dobrej napad ) a ofc by to ani nefungovalo, protoze v hots nejde ten samej deny farmu/xp jako v jinych hrach. jen proste nejradeji mam dragon shire, protoze mi prijde takova nejvic ferova a je to dost o tom, ze ownis lajnu. coz me pripomina lolko, kde jsem hral solo top a moje starost byla v podstate jen porazit enemy topare. priznam se ze doprovazet nejaky debilni auticka neni uplne muj cup of tea. proto ten povzdech.
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    WOTAR: Dekuji :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam