• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    nj, ale doplnit to jeste muzou
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    LEDOFREDO: Bohuzel neni
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    moh by bejt treba k preorderu Sc remastru
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    Stukov confirmed

    Heroes of the Storm on Twitter: "Stukov is infesting the Nexus! Tune in to tomorrow’s first HGC matches for his gameplay reveal and a dev interview. https://t.co/XvOEARqmFN"
    https://twitter.com/BlizzHeroes/status/880440735312379904
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    Tak jsem trochu kašlal na placementy a padnul do bronze I, upřímně to je peklo - hrát supporta je za trest, lidi pickujou uplně nelogický věci, týpek třeba vezme jako první Brightwinga. Hry jsou povětšinou těžce nevyrovnaný, jedna strana prostě válcuje podle toho, kdo schytá větší nooby nebo posere pick méně. Ale stalo se mi, že jsme i vyhráli hru, kterou bych normálně považoval za nevyhratelnou. No pomalu se drápu zpátky do silveru, netušil jsem, že to může být ještě horší:-D
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    MARTYMARTY: Uz jsem to tam natriskal. Pokud budu online, tak klidne helpnu .)
    MARTYMARTY
    MARTYMARTY --- ---
    TRIPLT: Asi o vikendu dame nejaky hry s Jandosem, taky bych rad udelal ten quest, tak se muzes trebas pridat.
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Nekdo kdo ted hraje pls? :) Potrebuju par her s nekym ve friendlistu... :)
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    Hah tak slavnej Kripp z HS zrovna teď stgreamuje HoTS, hraje za Falstada:-D
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    WOTAR: Greymane? Poslednich tak 30 her nehraju nic jineho :D jak splnis quest na coctaily, tak to tam solis co par vterin a nepritel se tomu nema prakticky jak vyhnout. Buildy sice nema moc variabilni, ale talenty na 20lvl jsou naprosto ultimatni. A to jak si jedes celou dobu bezpecne z dalky a v pripade potreby muzes skocit do davu a vsechno rozsekat je fakt zabavne. Libi se mi, jak je univerzalni a hodi se na vetsinu map. Temer pokazde s nim mam nejvyssi siege i hero dmg ze hry. Taky jsem si vsiml, ze na turnajich je snad v kazdem zapase.
    Akorat mam strach ze ho nerfnou - je proste az moc dobrej :D I kdyz vycounterovat jde docela snadno, viz treba Varian.
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    LEDOFREDO: oni finale zacinali fnatic vs dig. 1:0, takze 4:3 bylo ve skutecnosti 3:3.
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    LEDOFREDO: Jo komentář a debaty jak u mistrovství v hokeji, díky tomuhle mám Blizzard fakt rád.
    Jinak jsem si docela oblíbil Greymane, jak mi na začátku přišel těžkej tak mi teď přijde super verzatilní s dobrym burst dmg - akorát ty buildy se jedou v podstatě jenom na coctail, Grubby tam má ještě nějakej ranged build ale ten mi nepřišel moc viable
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    nevidel jsem to finale uz cely, ale kdyz to vemu i s tim semifinale DIG-L5 tak to jsou neskutecny playe co tyhle tymy davaj... a celkove teda klobouk dolu pred celym tihle eventem, od studia, casteru, anyltiku, vseho, proste eňo ňuňo, hrozne se to posouva
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    JANDOS: ve skutecnosti jen 6.
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    Husty HGC finale no :) Na 7 her
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    JANDOS: Jo koukám, že je to prakticky stejný jako na Icy Veins, ale přehlednější, dík - to jsem nepoužíval
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    Co používáte za stránky na buildy ? Já většinou Icy Veins, někdy kouknu na něco zajímavýho na https://www.heroesfire.com/ , máte někdo ještě nějaký tipy?
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    Kurňa jak koukám jak zaníceně komentujou HGC (běží zrovna na Twitchi), tak mám hned chuť hrát:-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam