• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    mne na tech eventech stve ten vyber bud to ci ono. v cirkusu jen portrety a kraviny, ale ted uz i mounty a bannery. smutne, ale stejne FOR THE ALLIANCE!
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    WOTAR: Mam tam Brightwinga (ale blizko k Murkymu), a driv Abatura ;-).
    Br. je super kdyz na zacatku keca sam se sebou.
    NICKITA
    NICKITA --- ---
    Nejlepsi je abathur :D "Fight, kill, conquer" nebo "Core under attack, very bad" :D
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    XSOFT: Na ten wow event beru, že mám ještě čas:-) Ale že anouncerovi neni rozumět mi nějak extra nevadí, stejně mám nejradši Butchera, kterej snad ani nic neřiká, případně Diabla a šetřim na Murkyho:-D
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    WOTAR: Jo ty myslis ten predchozi event :) jo. . ten mam taky, anouncer je sice vtipny, ale rozument co rika se tomu neda.
    Myslel jsem ten WoW event, kdy je na kounci mount.
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    XSOFT: Já to zase nestihl asi o 20 killů, to jsem mohl mít v 1-2 zápasech, ale zase jsem si nezapsal, kdy to končí... Ale předpokládám, že to budou opakovat. Je ten Guapo anouncer dobrej?
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    Tak dneska celkem 21 zapasu a vsechny questy jsou hotovy. To byl zase suprovej domaci ukol od blizzardu. Chjo :) Ale jo, je top sranda.
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    krasny novinky. alterac jsem na hots foru kdysi zadal a uz je tu! konecne taky zimni mapa krom vanocni edice cursed hollow.
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    JANDOS: FFS Bubble Hearth (╯°□°)╯︵ ┻━┻
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    Alterac Pass Battleground Overview
    https://www.youtube.com/watch?v=0rESl9P2BPg
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Slušnej balance patch. Jsem se zrovna tak nějak naučil Guldana a abych to absolvoval znovu :)

    https://heroesofthestorm.com/...us/blog/21749146/heroes-of-the-storm-patch-notes-may-9-2018-2018-5-9
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    lol ted to na konci zaclo lagovat a tesne po vybuchu coru se to zaseklo uplne, tak jsem to vypnul a mam leaver status. fakt pure gold :D
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    Po dlouhy dobe jsem si zahral a zase klasickej overextend, kdy si spoluhraci myslej, ze kdyz jsou o dva levely vejs, tak jsou supermani a muzou si delat, co chtej :(

    TRAZE
    TRAZE --- ---
    lili assassin :D

    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    TURNPIKE: imho QM je vyvazenejsi az na vyjimky.
    TURNPIKE
    TURNPIKE --- ---
    MPEGYNA: no ja som zatial nezistil rozdiel medzi silver HL a QM :D
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    treti silver HL hra bez healu...
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    vsak ja jsem nikde nerekl, ze to zkopirovani je spatna vec. jen jsem se podivoval nad tim, ze je to vicemene carbotuv caime, narozdil treba od stukova.

    JANDOS: warhammer fantasy wikipedie: Warhammer is notable for its "dark and gritty" background world, which featured a culture similar in appearance to Early Modern Germany crossed with Tolkien's Middle-earth. ;)
    NICKITA
    NICKITA --- ---
    NICKITA: ehm ikonky = portrety
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam