• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    TRILOBYTE
    TRILOBYTE --- ---
    CARB6N: A matchmakingem :). Vcera krom dvou her vsechny koncili, s plnym poctem fortu na jedny strane. Winrate sice je ~50 %, ale "funrate" v zapase kde jedna ze stran nema sanci neni nic moc.
    CARB6N
    CARB6N --- ---
    A nechtěli by radši už udělat něco smysluplnýho s vikingama? :)
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    Tak a mame tu patch 34.3, ktery pritahne uz paty v dare debuff pro Zagaru. Je to uz fost na hranici snesitelnosti. Mam ji potvoru na lvl 140 ale takhle .. chjo :( No nepotesili me.
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    Nechce někdo spojit síly na quest?
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    JANDOS: ja vim. ale to se muze stat i ve fotbale a hokeji. prijde mi to pitomy.
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    JANDOS: hlavne se mi libilo, jak behem minuty sundali 4 forty do plneho poctu. v mych obvyklych HL hrach trva i jedna blba forta tymu nekolik minut :D
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    MPEGYNA: Takovej je system double elimination. Ty korejci az do grandfinale neprohrali mapu, byli 38:0.
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    JANDOS: vsechno to kazi, ze finale BO7 je pouze BO6. nechapu, proc favoriti maji jedno vitezstvi navic. komu by se libilo finale v hokeji nebo fotbalu, kde by jeden tym zacinal s jednim golem? a to nerikam jen proto, ze jsem fandil dignitas. to me stve od te doby, kdy to zavedli. to je normalni i v jinych hrach nebo proc to delaji?
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    Kdo nekoukal, urcite jedna z nejlepsich her ever

    HGC 2018 - Mid-Season Brawl - Grand Finals - Gen.G vs. Team Dignitas Game 5
    https://www.youtube.com/watch?v=mvwM43LrKLU
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    WOTAR:
    Heroes of the Storm - All Brightwing Quotes
    https://www.youtube.com/watch?v=t9XbDIJRLuQ
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    MPEGYNA: Taky jsem začínal v druhé vlně tehdy, ale v Čechách nás bylo víc, takže sme měli guildu na serveru Ragnaros ještě než nám přišla hra:-D Z toho serveru se myslim teda za ty roky stal severskej server, ale oproti českýmu Drakthulu bylo mnohem příjemnější tam hrát teda. Oni teda myslim už teď dobře srovnali ty rozdíly mezi aliancí a hordou tim, že jednomu dali Blood Elfy a druhýmu Worgeny. Já teda WoW už nehraju roky, pučil jsem account a ten mi zabanovali za boty a pak jsem hrál ještě jedno kolo, u kterýho sem snad zapomněl údaje a nějak už to nevyhrabal jak se přecházelo na Battlenet:-D Ale jsem rád, teď už bych v tom tolik času utopit nechtěl, HoTS a karty mi stačej a i tak přítelkyně brblá...
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    WOTAR: ja hral v us bete hordu a v kr bete alianci. chtel jsem s kamosem po vydani do zdechlin, ale krachly mi vsechny objednavky na collector edition a normalni uz nebyla k dostani, takze jsem zacal hrat az v druhe varce asi o mesic pozdeji. a to uz meli kamosi rozjety postavy na alianci, takze od te doby jsem aliance. btw svyho casu nase gilda delala souboj s redaktorama score, kteri byli na nasem serveru na horde. byl o tom i clanek ve score, kdy hordaci zprvu vyhravali, ale az jsem prisel do teamu ja, tak dostali na prdel :P
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    MPEGYNA: Tak aspoň pak máš nějakou personalizaci, já byl zase vždycky horďák, když jsem byl v pubertě, tak byla aliance moc teplá a kdo byl cool, hrál za hordu:-D

    XSOFT: Nechal jsem to zaplé docela dlouho na jiném PC a padla mi jedna rare, jedna normal a ty portréty, ale někde psali že je šance i na legendary chestku

    XSOFT: Jo splet jsem si Brigthwinga s Murkym, toho bych chtěl:)
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    .. a je to doma
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    Vcera jsem dostal krabicku za 3h sledovani Twiche (byl fakt super zapas). Jeste to chce ten za 6h do profilu ;)
    Heroes of the Storm Twitch Drops - Heroes of the Storm
    https://heroesofthestorm.com/en-us/blog/21867505/heroes-of-the-storm-twitch-drops-2018-6-14/
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    mne na tech eventech stve ten vyber bud to ci ono. v cirkusu jen portrety a kraviny, ale ted uz i mounty a bannery. smutne, ale stejne FOR THE ALLIANCE!
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    WOTAR: Mam tam Brightwinga (ale blizko k Murkymu), a driv Abatura ;-).
    Br. je super kdyz na zacatku keca sam se sebou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam