• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    NICKITA: A hrajes to jeste ? Kdybychom se sesli na discordu tak bych i dal, samotnej si radsi zahraju jiny hry.
    NICKITA
    NICKITA --- ---
    NICKITA: Tak ctu nejaky diskuse na redditu a pry je to spis main tank nez bruiser
    ZABIK
    ZABIK --- ---
    JANDOS: Ten talent Blind as a bat vypadá hodně funny :-D
    NICKITA
    NICKITA --- ---
    JANDOS: Jak jedinej bruiser, kterej me fakt bavi je Leoric, tak na Malganise se teda fakt tesim, jeho kit vypada dost zabavne
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    STAROJDA: jaina uz ve hre je...
    DWAY
    DWAY --- ---
    STAROJDA: tak to ma byt
    NICKITA
    NICKITA --- ---
    TRILOBYTE: Aha, nj, na to je nyxdroid kratkej :)
    TRILOBYTE
    TRILOBYTE --- ---
    NICKITA: Tak on je to animovanej gif :).
    NICKITA
    NICKITA --- ---
    ADETYX: Nejak nerozumim tomu screenshotu
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    ADETYX: Já ho zase rád banuju :-p. Škoda ale, že kandidátů na ban je teď hodně a kolikrát se na něj nedostane :/
    DOOMGUY
    DOOMGUY --- ---
    ADETYX: slusny :)
    ADETYX
    ADETYX --- ---
    MPEGYNA: Jo jsou diky tomu i rychejsi cekaci doby do hry, zda se mi. Jen je ted fakt malo duvodu hrat klasickou ligu, i v zhledem k tomu, kolik dava xp.
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    ted v nove sezone lze jit TL i solo!
    ADETYX
    ADETYX --- ---
    Variana hraju rád...

    WOTAR
    WOTAR --- ---
    Pozval jsem vás všechny ještě do skupiny na Battlenetu, kterou jsem kdysi zakládal pro podobný účel, tak si můžeme dát vědět i tam, když se uvidíme online
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    JANDOS:
    XSOFT:
    ELEMENT_LEAD:
    MPEGYNA: Já bych asi začal QM, stále mě víc baví hrát QM v týmu než HL sám. Uvidíme, jak bychom se sešli, můžeme se blíž domluvit zase na Nyxím Discordu.
    Já navrhuju pro začátek buď nějaký víkendový večer/odpoledne a nebo pak třeba ten čtvrtek večer (nebo jaký jiný den to komu vyhovuje), vzhledem k práci jsem použitelnej tak 20-24h
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    ja bych se mozna i pridal, ale vetsinou hraju par QM na daily plus minus o pulnoci.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam