• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIClash of Clans + Boom Beach
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    KOC256: tak ww dneska moc nikdo nepouziva, jede se SB na funel, nebo blimp na niceni konkretnich cilu, popr. TH, zdi na max jsou fajn, ne kvuli prvnimu "stouchnuti", ale az kdyz ti dojdou jumpy a quake tak dalsi postup bazi to dost stizi, o to dostat se do baze vubec nejde, jde o to spomalit postup
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LAKSYMO:
    Já ti nevim...
    Na TH13 jsem přešel před týdnem a to proto, že krom zdí už nebylo co vylepšovat. Heroes na max, budovy na max snad jen krom mortarů. A to, že zdi jsou fajn na maximum je urbal legends. Jak jsem už psal. Pokud nemáš všechny na max, tak pak je jedno zda jsou na 10 nebo 12, protože je vždy WW dá na dva šťouchy.
    Mnohem větší benefit je v tom, že mám další budovy, dalšího heroa, takže to mě posune mnohem dále než zdi na 13.

    Nebo mi to prosím vyvrať...

    Co se týče dobývání bejsky, tak to není tak jednoduché... Jak jsem psal, pokud povedeš klasický pozemní útok, tak ta široká "dead zone" nutí jednotky, aby vždy našly cíl vně středu. Nejde to skočit na jeden jump elixir. A ono se pěkně o tom píše, ale s gobliny na mě nikdo neútočil snad už dva roky...

    Taky je dobré si všimnout detailů:
    1/ Quinu většina útočníků deployne nalevo, aby brzo zničila EA. Za ní hodí healery, kde je hned sestřelí ty černé trapky. Včera jsem si všiml poprvé, že někdo ke Quině hodil jeden balón jako vějičku... Stejně nalákala jen dvě trapky a ostatní sestřelili healery.
    2/ volné hradby vně. Mnohem lépe kompenzují namaxované hradby. Ona je velká pravděpodobnost, že WW potká v cestě ještě jednu hradbu navíc. Čti dva štouchy navíc...

    No rád si poslechnu objektivní kritiku. Ale ta tvá je spíše takové to obecné zvolání "nejsi namaxovaný", ale moc nechápu kam to směruje... (viz výše).

    O tom jak bejska je úspěšná bych spíše nechal hovořit čísla. Jsem v Titan II, hraji to JEN jeden útok ráno a jeden večer, pokud nemám nějaké slepé období, kdy jen vybírám kolektory. Občas o víkendu hraji vícekrát. Gemy nekupuji a používám velice výjimečně (viz počet na screenu), takže opravdu to mám jen FF...
    LAKSYMO
    LAKSYMO --- ---
    KOC256: no vylevelovat ji trochu. máš ji dost uspěchanou. navíc ten střed ti s jednim jumpem, freeze a pár goblinama vyberu celej .)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LAKSYMO: Klidne porad co mam zmenit. Necham se poucit.

    Jinak WW primarne ma nicit EA, to je nejvetsi zabijak a vlastne i na tom mam postavenu bejsku...

    Dokud nebyl WW, tak ta bejska byla skvela. Jednotky chodily dokola jak nemocni osli a pekne pochcipaly...
    LAKSYMO
    LAKSYMO --- ---
    KOC256: jenže beranidlo j´má hrozně moc hp a když je na max tak skoro vždy dojede až k th a otevře ti cestu. pokud teda nepotka singl inferno.. takčionak ta tvá mainbase je dost tragická, měl byses jí trošku víc věnovat :-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    BIGEM: A taky BH a hlavni vesnice nijak spolu nesouvisi. Takze ze je jedno namaxovane nic neznaci o tom ze by melo byt namaxovane i vedle. ;-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    BIGEM: No ja o tom uvazuji tak...
    Smysl ma skocit z lvl10 na lvl13. Vse mezi tim je na prd. Proc?
    Protoze Wall Wrecker od 10-12 potrebuje na zniceni dva udery. Takze nema moc smysl je maxovat a lepsi je namaxovat ostatni “budovy”. Takze do zdi jsem daval eliky kdyz jsem mel namaxovane vsechny heroes a nebylo kam jinam elil lit.

    Ty zdi jsou opravdove zlo. Tam utopis stamiliony surovin :(
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    KOC256: covece, BH sice v maxu, ale zdi v hlavni vesnici jak th 10/11 :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Než budou volní pracanti :o)

    KOC256
    KOC256 --- ---
    Potěší... ale!

    KOC256
    KOC256 --- ---
    Poslední level u Obrů a jinak už nemám fakt co dělat...

    BIGEM
    BIGEM --- ---
    KOC256: he he, to ja mam zdi na BH max na lvlu 3 :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Tak předevčírem jsem dostavěl poslední možný upgrade...

    Nyní už jen pár jednotek, které stejně nepoužívám... :o)

    PAPRIKKK
    PAPRIKKK --- ---
    Čau. Nechce se někdo připojit do cz klanu YOUR MOTHER? Je to klan s mejma pěti uctama abych moh hrát cw.. Lvl 3 brzy lvl4:)) jsem th 12 a jsem denne aktiv.. Mám na mysli coc
    DJ_RIPPA
    DJ_RIPPA --- ---
    JOPS: boom beach je nejvic ;)
    JOPS
    JOPS --- ---
    tak jsem dal BOOM BEACH, to mi prijde jako vetsi prdel :)

    prechod na upgrade, kdyz nemate vyrobu sutru, tak byl docela zapeklitej :)
    LAKSYMO
    LAKSYMO --- ---
    jj "žije" :-)))
    KOC256
    KOC256 --- ---
    JOPS:
    no?
    DJ_RIPPA
    DJ_RIPPA --- ---
    JOPS: leda boom beach :)
    JOPS
    JOPS --- ---
    zije to tu jeste ?

    mam par dotazu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam