• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIClash of Clans + Boom Beach
    BLAHOVEJ
    BLAHOVEJ --- ---
    Kdyby někdo chtěl a nevadí že vyzadujeme discord tak tu: #2G9ULLV8G
    BLAHOVEJ
    BLAHOVEJ --- ---
    BIGEM: Jo, to jde, ale chtěl jsem to jednou zkusit :-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    BLAHOVEJ: Ja mel vsechno namaxovane a hral jsem to jen ze setrvacnosti. Kdyz jsem ale jel v srpnu na mesicni dovolenou, tak jsem hrat prestal a uz se k tomu nevratil. Uz to byl jen zrout casu.

    A zatim nelituji.
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    BLAHOVEJ: ja se ted vratil, po vic nez roce zkusit TH15 a celkem me to bavi zas... neni lepsi se pridat k nejakymu fungujicimu? rozjet klan s normalnima lidma, nebude jednoduchy v tyhle dobe
    BLAHOVEJ
    BLAHOVEJ --- ---
    Je tu ještě někdo? Vrátil jsem se po letech a chci si zkusit založit clan od píky a hodila by se nějaká pomoc s rozjezdem.
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    BIGEM: sila yetti smash, trochu sem se bal kdyz sem hodil blbe jump, ale napohodu
    LAKSYMO
    LAKSYMO --- ---
    BIGEM:
    KOC256: momentálně jsem furt v práci tak až mi to tu opadne tak klidně můžu.

    na lavaloon musí být fajn baze, pak to jde samo, ale poslední dobou me vysere ten katapult :D
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LAKSYMO:
    klidně házej videa. rád se podívám přiučím a nebaví mě hledat anonymní videa na YT... zase tak moc to nežeru. takto když pošle někdo zde něco konkrétního, na čem půjde demonstrovat dobrá strategie dobrých jednotek, tak budu rád...
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    BIGEM: queen charge hybrid
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    LAKSYMO: me se docela dari s hybridem tj. queen walk a prasata a mineri, silnej utok je to, hodim video
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    LAKSYMO: chodis ve war lavaloon proti peknejm th13? to je tezky jak svine, hod taky naky video, vzduch se mi hrozne libi, ale je to tezky a nejde mi to
    LAKSYMO
    LAKSYMO --- ---
    KOC256: záleží na bázy, chodím lavaloon, giwibo, edraky, no těch strategií je hrozně moc podle druhů bázý
    LAKSYMO
    LAKSYMO --- ---
    BIGEM: pekky jsou fajn od doby co nemaj tesly bonus proti nim :D
    LAKSYMO
    LAKSYMO --- ---
    KOC256: jak píše BIGEM

    no hele já chodim 20g+14wiz+8wb + zbytek gobliny a dost často s tím tyhle th13 dávám na tři celkem s přehledem i bez použití cc :-)
    jestli se chceš přesvědčit o tom že tahle báze je ok tak jdi do legendy, tam ti ji pokaždy provrtaj na 100% a budeš koukat :D
    jinak sorry nevěděl jsem že jsi krátce na th13
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    KOC256: a Pekky zrovna sou ted hodne fajn, jedou se taky s yettima, ale pro me je to moc pomelej utok, ja s nim nestihal cas dost casto
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    KOC256: siege proste vypustis kam chces (do deploy zone ofc.) a vyleze z nej pekka a wizardi (podle levlu siege se zvysuje pocet wizardu) az domku dojedou HP ktery mu ubejvaj, nebo mu je bere deff tak z nej po ty pekka a wizech vylezou jednotky co mas v cc
    KOC256
    KOC256 --- ---
    BIGEM:
    Hmm... dobrý...
    No já trochu zamrzl na starých jednotkách...

    A ten domek u Siege jsem vůbec nepochopil :(
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    KOC256: tady to mas, jeden se spackanou vzducholodi, i presto ucel splnila, druhej s prasatama v cc, z mobilu mi to slo to dat jen takhle blbe, pardon, jsou to naky posledni looty takze bez nakyho velkyho vymejsleni, pekny war utoky bohuzel uz kvuli patchi nemuzu nahrat
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam