• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILAZAJICEKPebble
    JIRKA207
    JIRKA207 --- ---
    AILAS: ja o nich vim, ale nez tu budou tak jsem chtel tyhle starsi no, jinak Time 2 jsou favoriti ;-)
    AILAS
    AILAS --- ---
    JIRKA207: Jinak mrkni taky na nové modely co přijdou.
    AILAS
    AILAS --- ---
    JIRKA207: Až v listopadu :-) mám teda time steel ale za rozumné peníze asi budou.
    JIRKA207
    JIRKA207 --- ---
    Neprodavate nekdo pebble time za rozumne penize?
    AILAS
    AILAS --- ---
    Třeba se někomu bude hodit analogová face https://goo.gl/3sVPnE
    AILAS
    AILAS --- ---
    MILAZAJICEK: Nakonec to jde i na první generaci, ale je tam omezený počet záznamů. Snad to bude chodit dobře. Na emulátoru se to špatně ladí.
    AILAS
    AILAS --- ---
    MILAZAJICEK: tak nakonec jsem to bohužel musel pro první generaci odpískat.
    Pro Pebble Time a Time Steel je to tu https://goo.gl/IUBoCz
    AILAS
    AILAS --- ---
    MILAZAJICEK: dělá to i na tom novém firmwaru 3.9?
    AILAS
    AILAS --- ---
    MILAZAJICEK: OK dík
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    AILAS: tak změna tentokrát to seklo celé hodinky.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    AILAS: scrollovat nejde a po chvíli pokusu aplikace vytuhla a po opětovném spuštění zůstala pouze bílá obrazovka. po pár pokusech to šlo zase spustit ale select nedělá nic.
    AILAS
    AILAS --- ---
    MILAZAJICEK: Můžeš prosím zkusit pebble://appstore/56b1fe1c10121e1828000018 jestli jde scrollovat a aplikace po zmáčknutí select tlačítka nespadne? Díky.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    AILAS: mám pebble Steel tak můžu posloužit
    AILAS
    AILAS --- ---
    Nemá tu někdo ještě originální Pebble případně Pebble Steel? Potřeboval bych na nich zkusit apku. V emulátoru se to nějak moc netváří ale hádám že je špatný emulátor.
    AILAS
    AILAS --- ---
    Zatím tedy Pebble Time Steel vydrží jen 5 dnů a to tam mám face bez vteřinovky a žádné aplikace které by běželi na pozadí. Máte někdo PTS?
    KRYSHA
    KRYSHA --- ---
    MILAZAJICEK: jsem na tom podobně, ale mám ještě starší (z kickstarteru), takže bohužel lepené a do samoopravy se mi moc nechce...zatím...
    AILAS
    AILAS --- ---
    MILAZAJICEK: Jsou rok staré já je měl asi týden. Nicméně jsem pořídil už i Pebble Time Steel.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    AILAS: jak staré ty pebble mas? Mam bohužel tu samou zavadu ale uz je budu mit dva roky.
    AILAS
    AILAS --- ---
    Jestli tu má někdo DENON receiver jako já, tohle by se mu mohlo hodit :-)
    Pebble Appstore
    https://apps.getpebble.com/en_US/application/568ed553fc66e3bda900008a
    AILAS
    AILAS --- ---
    AILAS: Teda nečekal jsem, ale Pebble se fakt k problémům (screen tearing) staví čelem. Zasílají nové. Nicméně mne zaujaly Pebble Time Steel. Jen škoda, že si je člověk nemůže vyzkoušet jak mu sedí na ruce a osahat před nákupem. Nicméně pro člověka který má kritérium aby hodinky vydržely nabité co nejdéle asi nemají konkurenci. Jsem zvědav jestli dají alespoň ten týden když mají psáno až 10 dní.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam