• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILAZAJICEKPebble
    Smartwatch Pebble, diskuze, zkušenosti, vývoj.

    Odkazy:

    Custom FW pro pebble včetně podpory českých znaků:
    http://pebblebits.com/
    rozbalit záhlaví
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Mě baví optimismus některých když živí naději na obnovení pebble pod google. Maximálně název. Vic bych nečekal.
    C4RC455
    C4RC455 --- ---
    Pořád používám Pebble :)
    KRYSHA
    KRYSHA --- ---
    MILAZAJICEK: já přešel na garmin forerunner 935 a po cca roce stále spokojenost - sklíčko zatím bez škrábance a 14dní výdrž (pokud nepoužívám gps) je super, i když takové množství aplikací tam asi není, nicméně co jsem potřeboval jsem našel.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Presli jste nekdo na nějaký rozumny hodinky po pebble? Moje time steel uz vypadaji priserne. Sklicko podrapany ze uz nejde pomalu precist co je na displeji. Ale nejsem si jistý ze nejaka jina platforma nabizi takove mnozstvi aplikaci. Na kazdou kravinu i roky po ukončení podpory.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    AQUARIUS: nemám ji co přidat.
    AQUARIUS
    AQUARIUS --- ---
    MILAZAJICEK: resil jsem ted to samy s Nokia (Withings) hodinkama, bylo potreba pridat ty aplikaci prava na prohlizeni seznamu hovoru, samotnej pristup ke kontaktum nestacil.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    To jsem zvědavej co se z tohohle vyklube.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    S upgradem na Android 9 mi začali Pebble zobrazovat místo všech volajících neznámé číslo. Podařilo se mi zjistit jen, že ten problém je zřejmě chyba v Androidu a potýkají se s tím i existující výrobci.
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    MYSHAAK: Jejich hlavní problém je příšerná nespolehlivost spojení. Notifikace chodí naprosto náhodně, někdy se nepodaří synchronizace dokonce několik dní. Komunita mi tvrdí, že je to vadný kus, ale je obtížné zajistit výměnu (dostal jsem je od výrobce zdarma, a podpora se odkazuje na "nepodporovaný telefon"). Uvidíme, jestli přijde Versa. Na dva vadné kusy snad smůlu mít nebudu :-).
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    JOHNY_G: Škoda, vypadaly celkem zajímavě, ale dotyk opravdu nechci
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    Fitbit Ionic se skutečně nabíjí tak dvakrát do týdne. Je to 3-5 dní na jedno nabití. Tlačítka sice má, ale používají se dost jinak než na Pebble. Primární je dotykové ovládání.
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    MILAZAJICEK: Tak Fitbit mají i tlačítka, ale nezkoušel jsem je
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MYSHAAK: Nevím co bylo na peeble nejlepší. nejspíš všechny ty drobnosti. Ovládání tlačítky i když jsou jen čtyři je daleko propracovanější než nějaké dotekové ovládání na ostatních hodinkách. Nevím co si Fitbit z Pebble vzal ale přijde mi že to zahodili komplet. Jediný model se nedá považovat za nástupce. Udávaná výdrž až 4 dny je reálně kolik? z 10 u pebble mám tak 5-6 reálných.
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    Ne, tak je to hliník
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    Fitbit versa? Ale jsou to taky plasťáky
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MYSHAAK: A náhrada na obzoru stále žádná. Google Wear OS s jednodenní výdrží není to samé.
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    MILAZAJICEK: Na Pebble Time 2 jsem měl taky zálusk, ale bohužel...
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MYSHAAK: To ne, jen mě mrzí že nestihli dotáhnout alespoň ty Pebble 2 Steel
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    MILAZAJICEK: Jasně, já ti je přeci nijak nevnucuju ;)
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MYSHAAK: Řemínek jo, ale tělo je plastový a mě se z toho dělá vyrážka :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam