• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILAZAJICEKPebble
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    C4RC455: nevím o ní a ty změny v kalendáři se mi promitnou ihned. teď jsem to na několika událostech zkoušel a řekl bych že to byli tak tři vteřiny.
    C4RC455
    C4RC455 --- ---
    je tam i nějaká možnost "Foce sync calendar"? Jde o to, že sem si pozměnil pár věcí v kalendáři ale nevidím je na hodinkách. Nějaká možnost "refresh" by se hodila :)
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    C4RC455: To netuším, iphone jsem měl před pebble.
    C4RC455
    C4RC455 --- ---
    nejsem za boha schopný donutit appky nebo watchface zobrazit kalendář. Když se chci přihlásit na iphonu skrze appku tak to háže google error 403. Přitom přímo v Apps -> Calendar vidím všechny maily co jsou v Cal... nějaký nápad?
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    C4RC455: hele takový jsem nenašel ale nadcházející událost umí time zobrazit pod hodinami, prostě zmenší cifernik a přidají řádek.
    C4RC455
    C4RC455 --- ---
    Díky všem, hodinky už jsou doma a jsou boží :)

    Doporučili byste mi nějaké stránky které bych měl pročíst?

    A taky nějaký "watchface" Kde jsou pěkně hodiny a zároveň příští věc v kalendáři? Našel jsem pár a ten design mě nenadchl...
    AILAS
    AILAS --- ---
    C4RC455: Pokud ti nevadí že už nemají a nebudou mít podporu tak je ber. Záruku řeší Alza takže to že Pebble už neexistuje tě z tohohle pohledu nemusí moc zajímat.
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    Jo, ber, dokud jsou :-). Vyhni se ale plastovým Pebble Time.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    C4RC455: určitě. na pebble time steel jsem upgradoval z pebble steel na baterii dají týden oproti pěti dnům u pebble steel.
    C4RC455
    C4RC455 --- ---
    btw přemýšlím o jejich koupi... doporučili byste mi je? :) hledám chytré hodinky co dobře vypadají a vydrží dlouho na baterce :)
    C4RC455
    C4RC455 --- ---
    čaute, pebble steel v akci na Alze:
    Pebble Time Steel Smartwatch stříbrné - Chytré hodinky | Alza.cz
    https://www.alza.cz/trendy/pebble-time-steel-smartwatch?dq=4010980&layoutAutoChange=1
    AQUARIUS
    AQUARIUS --- ---
    AILAS: Minimalne na Androidu je pomerne velka aktivita kolem Gadgetbridge, az se mi vrati hodinky z v poradi uz druhe reklamace pasku, vyzkousim, jestli se to uz da pouzivat. Zatim jsem se vzdycky nakonec vratil k originalni aplikaci, protoze poradne nesly instalovat appky a nefungovalo pocasi. Zbytek uz celkem sel.
    AILAS
    AILAS --- ---
    Je okolo Pebble vlastně nějaká open source aktivita? Něco jsem zahlédl na discordu ale nevím jestli to ještě žije.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    AILAS: na závěr činnosti to meli alespoň všechno vydat jako opensource. :( chapu že know how je asi to jediný co od nich fitbit reálne získal ale takhle to pohřbili.
    AILAS
    AILAS --- ---
    AppStore, Health data servery, timeline ... a hlavně firmware a sdk už se nebude vyvíjet.
    AQUARIUS
    AQUARIUS --- ---
    Mam pocit, ze na androidu se s pouzitim Gadgetbridge zas tak moc nemeni, ne? Pravda, ne vsechno tam funguje tak dobre, jako v oficialni appce, ale tak nejak pouzitelny to uz je...
    JIRKA207
    JIRKA207 --- ---
    velka :(
    AILAS
    AILAS --- ---
    Tak Pebble dneska skončilo. Škoda.
    Pebble – Pebble’s Next Step
    https://blog.getpebble.com/2016/12/07/fitbit/
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    AILAS: nuance podle jejich webu ani češtinu neumí :(
    AILAS
    AILAS --- ---
    MILAZAJICEK: Používají Nuance a za každý jazyk musí platit licenci. Čeština bohužel asi není priorita.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam