• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KERBPages, Numbers, Keynote Apple 
    rozbalit záhlaví
    FTN
    FTN --- ---
    NOGEEK: Nejdřív udělej číslování, pak dej kurzor na konec první stránky a menu Insert - Section Break. Pak se ti na druhé stránce objeví tohle:

    NOGEEK
    NOGEEK --- ---
    Zdravím bohužel se mi nepodarilo vygooglovat, potřebuji na první stránce mít v zápatí číslo stránky ale text v záhlaví potřebuji až od stránky druhé. nevíte co s tím? díky
    KERB
    KERB --- ---
    a jeste jedna vec..
    mam v zápatí funkci SUM na jednom policku. lze nejak udelat, aby kdyz zapnu urcity filtr, tak se mi udelala suma jen z vyfiltrovanych?
    KERB
    KERB --- ---
    tusite jak v numbers filtrovat?
    mam sloupec ke kteremu jsem priradil formát dat "zaškrtávací políčko" (chci docílit ano/ne) ... a potřeboval bych, aby mi filtr vyfiltroval jen ty řádky, u kterých je políčko zaškrtnuto - lze to? nemůžu na to přijít jak
    FUJI_ITA
    FUJI_ITA --- ---
    KICHI: super diky
    KICHI
    KICHI --- ---
    FUJI_ITA: jasne ze jo....menu File/revert to :)
    FUJI_ITA
    FUJI_ITA --- ---
    delaj jeste pages a nubers zalohy verzi? vim ze to driv slo a pristup k nim byl pres rozklik rol-up u nazvu dokumentu, ted sem to hledal a nikde nic.
    KERB
    KERB --- ---
    jde někomu nasdílet jenom 1 list z tabulky nebo se musí nasdílet jen celá tabulka ?
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    KERB : BRUSINKA: A nebo, když dám otevřít soubor, tak v tom okýnku, kde si vyberu složku/disk/poslední položky, tak tam by mělo být taky iCloud. Bohužel nejsem u macu, takže bez screenshotu :-)
    KERB
    KERB --- ---
    BRUSINKA: me uz taky, diky za pomoc ..
    KERB
    KERB --- ---
    MIKEHO: presne jak rikas, prave jsem na to taky prisel, takova blbost .. pardon
    MIKEHO
    MIKEHO --- ---
    KERB: Dalsi moznost bych se podival na menu "predvolby systemu>iCloud Dokumenty a data"
    KERB
    KERB --- ---
    na ipadu, na iphonu mi to normalne jede
    KERB
    KERB --- ---
    MIKEHO: jen klasicky dialogovy okno na soubory na lokalu
    MIKEHO
    MIKEHO --- ---
    KERB: a kdyz das otevrit dokument? to by melo vyhodit stejnou nabidku
    KERB
    KERB --- ---
    BRUSINKA: pamatuju si, ze driv jsem to tak taky mel, jenze ted kdyz spustim numbers, tak mi to akorat nabidne vybrat sablonu

    KERB
    KERB --- ---
    FARFELOO: o postup
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    KERB: Já to mám tak, že v Lounchpadu kliknu na Numbers a objeví se mi okno s dokumenty, a v levém horním rohu si můžu zvolit mezi iCloud/Na mém Macu
    KERB
    KERB --- ---
    ja nikde prave vybrat icloud nemuzu, kde to vidite ?
    MIKEHO
    MIKEHO --- ---
    KERB: Ahoj ted jsem to zkousel na svem Mac OS a je to jak pise FARFELOO: nabidl se mi soubor na icoud... Zacal jsem editovat a po uloz se aktualizuje na iCloud
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    KERB: Jde ti o postup nebo o technickou stránku věci? Když dám v Numbers otevřít soubor, tak jako umístění souboru vyberu iCloud, vyberu soubor. Ten se otevře a automaticky se ukládá zase na iCloud. Nemusím nic přes prohlížeč ukládat nebo zvlášť uploadovat. Technicky si ale myslím, že někde na Macu uloženej bude kvůli rychlosti...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam