• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HOLANJaké filmy nestojí za to?
    JENDAZCB
    JENDAZCB --- ---
    Tenhle rok ty český filmy, fakt v kritikách, nešetří. A to je dobře.

    https://www.kinobox.cz/clanek/22762-cirkus-maximum-je-ukazkou-absolutni-nekompetence-budi-hlavne-litost
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    The Counselor (2013) má síce veľa zvučných mien (Pitt, Fassbender, Bardem, réžia Ridley Scott), ale ako všetko, čo napísal Cormac McCarthy, je to zbytočné, naleštené hovno plné pseudointelektuálnej masturbácie.
    Úplne zabité dve hodiny, 2/10 za Pittovu postavu.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    HRAFNAIN:
    Monthly Income: $1 Million +zaco to kua bere?! /ironie
    třešnička
    What did Bill Murray say to Lucy Liu?
    In the middle of shooting a scene for the 2000 film Charlie's Angels, Bill Murray (Bosley) reportedly told Lucy Liu (Alex Munday), “You can't act.” Then, Liu allegedly started throwing punches at the actor and they had to be physically pulled apart, according to The Times of London.4. 1. 2022
    MILOSHIT: ale kamera byla moc pěkná
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    bill murray je prisernej herec, hroznej dedek, a jeste horsi komik, to je spis traged, a wes anderson, jeho kamarad, neumi ani natocit perspektivu, hrůza :)

    se sesli, ty dva

    a kdo je scarlett? jo manny a lo, tam byla pekna:D
    MILOSHIT
    MILOSHIT --- ---
    Znuděný, depresivní a prachatý Bill Murray potká znuděnou a prachatou a depresivní Scarlett Johansson, když ještě nebyla na filmovém vrcholu slávy, a oba se znuděně protloukají nočním Tokiem. Film dělá Tokyu i japonsku medvědí službu, protože japonce představuje výhradně jako postižený a otravný lidi a jejich národ a kulturu jako něco bizarního a nesmyslného. Podtrhuje to ještě tím, že před objektiv staví výhradně japonce s vadou řeči, nebo ty, co vypadají těžce intoxikovaně a navíc téměř každý z nich povinně kouří, což je samozřejmě kravina. Film je plný nelogických a nezapadajících scén, jako třeba když jakýsi japonec začne střílet po hlavní dvojici airsoftovou zbraní, oni začnou utíkat, a vy netušíte proč, a jen si celou dobu říkáte: "Proč tam byla tahle scéna? Jaký měla smysl?" nebo když jakási placená společnice začne v hotelovém apartmá bezdůvodně kopat a ječet. Proč tam teda byly ty scény?! No asi prostě proto, že se povrchní a afektované režisérce hodily do krámu, a řekla si: "Ano, tohle vystihne tu správnou bizarnost Tokia." Nevystihne. Navíc tam Scarlett spí výhradně v podprsence a tohle je vlastně první film, u kterého jsem si již před těmi cca patnácti lety řekl, že Bill Murray není zajímavý herec, není to výjimečný herec, je to jen herec co se většinu času na plátně tváří otráveně, a jeho adorace a dokonce jakési zbošťování ve filmech typu Zombieland je absolutně mimo.

    Ztraceno v překladu (2003) | Recenze - Uživatelské | ČSFD.cz
    https://www.csfd.cz/film/75893-ztraceno-v-prekladu/recenze/
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    Ze to byla ve finale naprosto bizarni, nesmyslna a nelogicka picovina by clovek jeste prekous. Hlavne to ale byla strasne se tahnouci nebetycna nuda. Po skonceni jsem mel pocit, ze to trvalo treba 4 hodiny. Pritom Get out bylo super. Je to prvni film od roku 2014 kterymu jsem dal hodnoceni odpad.

    Nene (2022) | ČSFD.cz
    https://www.csfd.cz/film/939689-nene/prehled/
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    Bullet Train je strašná, nudná, príšerne dlhá sračka.
    V celom filme je asi 5 dobrých minút, poskladaných z 20-sekundových úsekov rozdelených po celej dĺžke stopáže.

    Dosť možno najhorší film, čo som tento rok videl.
    MILOSHIT
    MILOSHIT --- ---
    KURE: pravda, mohl by to být příjemný cringe
    KURE
    KURE --- ---
    Nevíte, neuniklo nějaká verze Batgirl? Když to sami zrušili, tak by to mohlo být i vtipné.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    MILOSHIT: znalec promluvil :D
    MILOSHIT
    MILOSHIT --- ---
    ASYD: běž a ideálně se nevracej.
    ASYD
    ASYD --- ---
    John Turturro je zapsán jako komediální herec, tak proč byl proboha tady
    John Turturro je zapsán jako komediální herec, tak proč byl proboha tady
    John Turturro je zapsán jako komediální herec, tak proč byl proboha tady


    omfg jdu pro savo
    MILOSHIT
    MILOSHIT --- ---
    Lowcostovový 7even bez brutality, Gore a pořádnýho násilí. Působilo to na mě strašně plytce a povrchně, navíc už jsem všechno včetně soundtracku (Ave Maria hrálo například v jednom z nejlepších dílů gamesy Hitman) viděl a slyšel. Pattinson bez masky a s patkou působil strašlivě emo, navíc jsem nechápal proč se řeší opět jeho rodinný trable, když se samozřejmě v celým filmu jeho rodiče ani ve flashbacích nevyskytnou. Navíc jsem nepochopil casting. John Turturro je zapsán jako komediální herec, tak proč byl proboha tady ? Neříkám že některý scény byly špatný - (automobilová honička více než slušná) ale prostě film, kterej může připadat cool jen lidem v určitém věku, a navíc absurdně dlouhej a roztahanej tak, že jsem ho nakonec ani nedokoukal.

    The Batman (2022) | Recenze - Uživatelské | ČSFD.cz
    https://www.csfd.cz/film/323329-the-batman/recenze/
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    ASYD: moc ne.
    ASYD
    ASYD --- ---
    ani Odenkirk to nezachrani?
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    Nikdo (2021) | ČSFD.cz
    https://www.csfd.cz/film/773467-nikdo/prehled/
    Je to takový ohrany klišé, který ze začátku celkem bavilo ale pak se to překlopilo do celkem trapný splacaniny akčních scén a nudy. Škoda
    HITMAN
    HITMAN --- ---
    STEPNI_VLK: Jj, ten Hitler tam vypadá velmi unaveně. Na to, že se to odehrává v roce 1938, kdy byl na vrcholu sil, působí zvláštně. Holt překonat Bruna Ganza z Der Untergangu není jednoduché.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    HITMAN: Shodou okolností jsem zrovna v dnešních Lidovkách četl, že jako velké špatné. Asi nejvíc divná verze Hitlera, příliš polopatické (a ještě jedno adjektivum, jež si teď nevybavím), týká se to Čechoslováků a ani jeden ve filmu není atd.
    KURE
    KURE --- ---
    JONY: díky za upozornění. Přesto že plně souhlasim s tvým hodnocením, spadá to do mojí "gulity pleasure" kategorie a bavil jsem se.
    A bylo to o hodně míň blbý nudný a nelogický než 6 underground: Tajné operace (6 Underground). nebo Charlie's Angels 2019.
    HITMAN
    HITMAN --- ---
    Pokud máte rádi historickou fikci, špatnou dějovou zápletku a průměrné herecké výkony, je to film pro vás.
    Absolutním kopancem do koulí je pak závěrečný text, který nejednoho našince nadzvedne ze židle.

    Mnichov: Na prahu války (2021) | ČSFD.cz
    https://www.csfd.cz/film/1092122-mnichov-na-prahu-valky/prehled/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam