• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HOLANJaké filmy nestojí za to?
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    KURE: presne, ten byl fajn
    KURE
    KURE --- ---
    87HIGHFLYER: oproti prvnímu dílu, to je strašnej propad.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    Na nože: Glass Onion (2022) | ČSFD.cz
    https://www.csfd.cz/film/857453-na-noze-glass-onion/prehled/
    ma to svetly chvilky, ale obecne jsou tam vsechny postavy neuveritelne otravny a trapny, stejne jako pokusy o vtip. Pravdepodobne to byl zamer, ale koukat se na to moc neda. Jediny dobry misto jsou konverzace Daniela Craig a Janelle Monáe.
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    ASYD: Podobně jsem se cejtil po Wonder Woman 1984. Strasne zbytečný.
    ASYD
    ASYD --- ---
    jo taky me prekvapilo jak odflakli uz v puvodni filmove adaptaci tu druhou pulku pribehu (knihu jsem cetl az roky po shlednuti filmu)
    OTVIRAK
    OTVIRAK --- ---
    SDN33: ta uz byla napsana, to psat nemusim! :o)
    nevim co psat, kdyz jsem novejsi filmovou adaptaci nevidel... proto jsem se ptal..
    SDN33
    SDN33 --- ---
    OTVIRAK: to máš pravdu, ale tu jsem nečetl se přiznám.. ale klidně se rozepiš
    OTVIRAK
    OTVIRAK --- ---
    SDN33: no.. a ve srovnani s knihou? Tu bych povazoval za "original"...
    SDN33
    SDN33 --- ---
    Motýlek (2017) | ČSFD.cz
    https://www.csfd.cz/film/535735-motylek/prehled/

    Měl jsem možnost vidět v jednom týdnu původní film (který dobře znám) a pak i tento remake z 2017. Nechápu důvod jeho vzniku. Krom přidaného příběhu na začátku a scény na konci se jedná o dost osekanou kopii včetně scenáře. Netvrdím, že je film špatnej, ale pokud znáte originál, dvojici hlavních hrdinů se to prostě nedá věřit. Papi vyleze z díry po dvou i po pěti letech téměř totálně na pohodu a spousty dalších divností. Pokud bych chtěl někomu ukázat příběh Motýlka, ale věděl bych, že má nějaký neracionální odpor ke starým filmům, a taková lidé jsou, byl by to jediný důvod , proč sáhnout po této verzi, kde je hrdina víc jak z reklamy na zubní pastu.
    ASYD
    ASYD --- ---
    Morbius. Nemam slov

    MCU prosim uz nic nenatacejte
    JENDAZCB
    JENDAZCB --- ---
    Tenhle rok ty český filmy, fakt v kritikách, nešetří. A to je dobře.

    https://www.kinobox.cz/clanek/22762-cirkus-maximum-je-ukazkou-absolutni-nekompetence-budi-hlavne-litost
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    The Counselor (2013) má síce veľa zvučných mien (Pitt, Fassbender, Bardem, réžia Ridley Scott), ale ako všetko, čo napísal Cormac McCarthy, je to zbytočné, naleštené hovno plné pseudointelektuálnej masturbácie.
    Úplne zabité dve hodiny, 2/10 za Pittovu postavu.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    HRAFNAIN:
    Monthly Income: $1 Million +zaco to kua bere?! /ironie
    třešnička
    What did Bill Murray say to Lucy Liu?
    In the middle of shooting a scene for the 2000 film Charlie's Angels, Bill Murray (Bosley) reportedly told Lucy Liu (Alex Munday), “You can't act.” Then, Liu allegedly started throwing punches at the actor and they had to be physically pulled apart, according to The Times of London.4. 1. 2022
    MILOSHIT: ale kamera byla moc pěkná
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    bill murray je prisernej herec, hroznej dedek, a jeste horsi komik, to je spis traged, a wes anderson, jeho kamarad, neumi ani natocit perspektivu, hrůza :)

    se sesli, ty dva

    a kdo je scarlett? jo manny a lo, tam byla pekna:D
    MILOSHIT
    MILOSHIT --- ---
    Znuděný, depresivní a prachatý Bill Murray potká znuděnou a prachatou a depresivní Scarlett Johansson, když ještě nebyla na filmovém vrcholu slávy, a oba se znuděně protloukají nočním Tokiem. Film dělá Tokyu i japonsku medvědí službu, protože japonce představuje výhradně jako postižený a otravný lidi a jejich národ a kulturu jako něco bizarního a nesmyslného. Podtrhuje to ještě tím, že před objektiv staví výhradně japonce s vadou řeči, nebo ty, co vypadají těžce intoxikovaně a navíc téměř každý z nich povinně kouří, což je samozřejmě kravina. Film je plný nelogických a nezapadajících scén, jako třeba když jakýsi japonec začne střílet po hlavní dvojici airsoftovou zbraní, oni začnou utíkat, a vy netušíte proč, a jen si celou dobu říkáte: "Proč tam byla tahle scéna? Jaký měla smysl?" nebo když jakási placená společnice začne v hotelovém apartmá bezdůvodně kopat a ječet. Proč tam teda byly ty scény?! No asi prostě proto, že se povrchní a afektované režisérce hodily do krámu, a řekla si: "Ano, tohle vystihne tu správnou bizarnost Tokia." Nevystihne. Navíc tam Scarlett spí výhradně v podprsence a tohle je vlastně první film, u kterého jsem si již před těmi cca patnácti lety řekl, že Bill Murray není zajímavý herec, není to výjimečný herec, je to jen herec co se většinu času na plátně tváří otráveně, a jeho adorace a dokonce jakési zbošťování ve filmech typu Zombieland je absolutně mimo.

    Ztraceno v překladu (2003) | Recenze - Uživatelské | ČSFD.cz
    https://www.csfd.cz/film/75893-ztraceno-v-prekladu/recenze/
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    Ze to byla ve finale naprosto bizarni, nesmyslna a nelogicka picovina by clovek jeste prekous. Hlavne to ale byla strasne se tahnouci nebetycna nuda. Po skonceni jsem mel pocit, ze to trvalo treba 4 hodiny. Pritom Get out bylo super. Je to prvni film od roku 2014 kterymu jsem dal hodnoceni odpad.

    Nene (2022) | ČSFD.cz
    https://www.csfd.cz/film/939689-nene/prehled/
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    Bullet Train je strašná, nudná, príšerne dlhá sračka.
    V celom filme je asi 5 dobrých minút, poskladaných z 20-sekundových úsekov rozdelených po celej dĺžke stopáže.

    Dosť možno najhorší film, čo som tento rok videl.
    MILOSHIT
    MILOSHIT --- ---
    KURE: pravda, mohl by to být příjemný cringe
    KURE
    KURE --- ---
    Nevíte, neuniklo nějaká verze Batgirl? Když to sami zrušili, tak by to mohlo být i vtipné.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    MILOSHIT: znalec promluvil :D
    MILOSHIT
    MILOSHIT --- ---
    ASYD: běž a ideálně se nevracej.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam