• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOLFMIND1Štěněcí koutek chronických mutantů
    ERFAROTH
    ERFAROTH --- ---
    A ten víkend?
    MRTREVOR
    MRTREVOR --- ---
    mmt, 20. du večer do práce. u mě padaj v úvahu sobotní a některý páteční večery!
    ERFAROTH
    ERFAROTH --- ---
    Jak to s váma vypadá? Toho 20.5. večer bychom se mohli minimálně sejít večír na pivu.

    Jinak bych ten zmíněný víkend 1. - 3. 6. využil jinak
    ERFAROTH
    ERFAROTH --- ---
    Kdyby nám nevyšlo tohle, budu tam hrát jiný RPGčko, jen budu mástrovat já.
    MRTREVOR
    MRTREVOR --- ---
    tak když to ještě někdo potvrdí, tak si ho snad i zapíšu do kalendáře! :D mimochodem, děkuju drakovi za minulou hru. na to, že to byli takový gejmástrovský suprájs křtiny, tak sakra fajn! i když pravda, blawt a spence jsou dvojka, co skoro ani nepotřebuje mástra, aby se děj komplikoval! :D
    ERFAROTH
    ERFAROTH --- ---
    VLADDRACUL: A jo vidíš... :D v tom případě na nějaký domlouvání neděle 20.5. na nějaké domluvy.

    A rovnou nadhodim: víkend 1.-3. 6. mám po dlooouhý době komplet volnej, tak bychom mohli i přímo hrát. Co vy na to?
    VLADDRACUL
    VLADDRACUL --- ---
    ERFAROTH: Jakoze pri Maskarade?
    ERFAROTH
    ERFAROTH --- ---
    Pánové, mě se blíží čas, kdy bych si mohl někam sednout a zas to probrat. Popravdě, někdy přes den v příštím víkendu by to vypadalo i nadějně. Tedy, za mě.
    MRTREVOR
    MRTREVOR --- ---
    takže zase nejdřív za měsíc ... nojono .. :D
    ERFAROTH
    ERFAROTH --- ---
    Ani jeden z termínů nemůžu :(
    MRTREVOR
    MRTREVOR --- ---
    Tak za mě tenhle měsíc jedniě 14-15, nebo až 28-29. Štěně sliboval zkontaktovat další hráče, na které momentálně nemám číslo. Tak uvidíme, jak se dohodnem a taky jak se kdo ozve :)
    ERFAROTH
    ERFAROTH --- ---
    Jako, je fakt, že už bychom s tím mohli pohnout. Docela mi to chybí...
    MRTREVOR
    MRTREVOR --- ---
    tak pokud vím, šídlák na fb neni a na 'prince murdocha' má kontakt jen štěňák ... ještě musím v tomhle tejdnu pár věcí pochystat, ale jak jssem řikal, zkusim to pak zas nějak spunktovat.
    PS: díky za tip na buchtu. byli skvělý! :)
    ERFAROTH
    ERFAROTH --- ---
    Nebo lid nechodí sem...
    Ale můžem udělat skupinu na FB
    MRTREVOR
    MRTREVOR --- ---
    sakra, příště víc dopředu, na nyx se evidntně tak šasto už nechodíí
    ERFAROTH
    ERFAROTH --- ---
    Tahle neděle odpo/večer? Testneme královnu/bývalé Elysium?
    Já tam ještě nebyl a můžem se pobavit, co jsme vlastně za bandu a jaký máme plány.

    Třeba... v pět?
    MRTREVOR
    MRTREVOR --- ---
    principielně jsem pro, ale konkrétně potvrdím svou účast či neúčast až budu mít rozpis služeb na leden. ohledně dýchánku jsem rozhodně pro! :)
    ERFAROTH
    ERFAROTH --- ---
    Dámy a pánové,
    co se srazit třeba neděli 7. nebo 14.1.2018 a zas si kus zahrát?
    asi by i nebylo marný si dát nějakou menší sedánku třeba v Elysiu, abychom si připomněli kdo je kdo a kdo je co, abychom pak neztráceli čas v samotný herní den.
    ERFAROTH
    ERFAROTH --- ---
    VLADDRACUL: V pohodě, já víkendy taky - teda, soboty, tam ám vždycky nějaký vystoupení.

    Co se týče běžných dní, tak první týden v prosinci (4.12. a dál) mám dovolenou, po kterou s největší pravděpodobností budu v Praze, takže krom úterka a soboty můžu i přes běžný den.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam