• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JESSE_MORENOTekutá strava Soylent, Ambronite, AnaPur, Mana nebo DIY recepty, potrava dystopicke budoucnosti?
    MIXXX
    MIXXX --- ---
    NYXYN: Přišlo mi to hodně umělé. Jak na pánvi, tak při jídle jsem měl pocit, že je tam snad umělá hmota. Rozhodně nemám chuť ten test opakovat.
    LBW
    LBW --- ---
    NYXYN: Me docela smakoval, ale ostani u stolu se tvarili, ze to je humac :-)
    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    NYXYN: pokud jsi z Prahy, v Belzepubu ho mají normálně jako burger na jídeláku
    NYXYN
    NYXYN --- ---
    Objednal jste někdo mana burger? Recenze?
    ADAM
    ADAM --- ---
    JIMMI15: jj, jen z de shopu.
    JIMMI15
    JIMMI15 --- ---
    ADAM: Diky, to ses moc hodnej, ale nechci te tim obtezovat. Chapu to spravne, ze se v Praze neda nikde koupit nebo objednat? Vsichni kupujete z jejich nemeckyho eshopu?
    ADAM
    ADAM --- ---
    JIMMI15: já jsem schopnej 1 či více pytlů poslat zasilkovnou za asi 60kc.

    OS. Setkání ale nejsem schopen nabídnout.
    JIMMI15
    JIMMI15 --- ---
    Da se nekde koupit ten Bertrand v Praze v nejake testovaci davce?
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    Ahoj, nejaky nazor na Fresubin? Zkousim nejake substituce jidla. Bohuzel neobsahuje vlakninu. Tak resim cenu, davat 100 Kc za drink si nemohu dovolit.
    ADAM
    ADAM --- ---
    tak po vice jak roce na bertrandu jsem zase ochutnal manu. a celkem fuj, budu mit co delat ji dopotrebovat...

    1. zbytecne priserne sladke
    2. to slozeni je fakt hrozne umele. oproti bertrandu, coz je proste mix kvalitnich prirodnich surovin jsou tady dodavany latky umele. chapu, ze pak lepe vychazi vyvazena nutricni hodnota, ale je to fakt umela laboratorni smeska.

    asi bych se slevou odprodal family pack origin (rozbaleny, neco malo spotrebovano, tak ze cena nejak dle vahy, treba 15% sleva oproti plne cene). praha (cca chodov), zaslat asi nelze, kdyz uz to je rozbalene.
    DIMAGGIO
    DIMAGGIO --- ---
    DIMAGGIO: U MANA Mark VI by mě zajímal obsah nově přidaných proteinů (konopný, rýžový,..) protože se obávám, že v celkovém množství budou tvořit poměrně zanedbatelné množství.
    DIMAGGIO
    DIMAGGIO --- ---
    ADAM: Z toho, co uvádí This is food na svých stránkách, je mana pořád o míli komplexnější. Jinak - řepkový olej i maltodextrin v mana převažují, to je fakt.
    ADAM
    ADAM --- ---
    KOKON: ale to je mana na tom dost podobne...
    KOKON
    KOKON --- ---
    Nevím no, podle složení to působí jako oslazený mlíko + řepkový olej. Jeden z důvodů proč jím práškový jídlo je abych diverzifikoval, a to mlíko + maltodextrin + řepkový olej nesplňuje...
    STENNY
    STENNY --- ---
    SAMGARR: This is food/Yfood pro mě bylo příjemné překvapení, nechutná to "uměle." Ale zase je to sladké jak ochucené mléko z obchodu, záleží na tom, zda ti to vadí. Pro mě asi top z ready-to-drink výrobků, i když kvůli sladkosti bych při pravidelné konzumaci něčím střídal.
    ADAM
    ADAM --- ---
    SAMGARR: zkusil jsem
    This is food. Jako pit se to dalo, cena ok. Ale pro mě zbytečně sladký, takže to už víc kupovat nebudu. Mají ale tester pack na Facebooku za nějakou extra cenu a poštovné zdarma. To zkus.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    ADAM: Mam v hledacku, ale ted me spis zajimaji ready to drink novinky.
    ADAM
    ADAM --- ---
    SAMGARR: bertrand je pro mě jednoznačně best
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Dochazi mi zasoby drinku, nejake novinky na evropskem trhu, ktere stoji za to? Krome Many a Satura.
    DUHOS
    DUHOS --- ---
    Nevíte prosím, jestli projde tyčovej mixér v příručním zavazadle? Mám to sebou na Manu.. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam