• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    PIETA
    PIETA --- ---
    MARLLONE: Jo, už je zase vyplá.
    Měsíc vypadá krásně, je to o dost otevřenější krajina, než Rusko - kosmodrom je chvilku otevřená krajina, pak dovnitř budovy, měsíc je prakticky celou dobu venku, z údolí do údolí, a bojuje se kolem budov. Aspoň v té misi byl měsíc taky prázdnější, vozítko je nutnost. Což mi připomíná, byla tam získatelná jezdítka s namontovanýma zbraněma. (:
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    PIETA: ja hral tu verzi pro lvl 6.. a stacilo mi to.. :D
    PIETA
    PIETA --- ---
    SUBTITLES017: Devil's lair (lvl 8 verze) nám s jednou pick-up grupou trval přes hodinu. Dokáže to bejt hodně těžký.
    MARLLONE
    MARLLONE --- ---
    Jestli na to dobře vidim, tak ta mise na Měsíci se dala hrát jen včera. Je to tak? A jaký to vůbec bylo?
    EZEE
    EZEE --- ---
    SUBTITLES017: aha, tak to bylo jen vcera :( tak ti co nebyli..teste se :)
    SHIELDAZZ
    SHIELDAZZ --- ---
    SUBTITLES017: Jsem taky čekal, že to bude otevřený dýl. Zavřeli to snad už kolem druhý ráno, když jsem končil...
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    EZEE: nejde to uz.. ta mise je zamcena.. :(
    EZEE
    EZEE --- ---
    SUBTITLES017: tak sup, jsou tam otevrene nove mise a stoji to za to
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    EZEE: jj.. nejhoris byl ten pavouk.. vcera na mesici jsem nebyl.. :(
    EZEE
    EZEE --- ---
    SUBTITLES017: to oko uz nebylo tak desny...kazdopadne vcera na Mesici fakt paradni!!!
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    ty woe ten devils lair byl docela hustej.. davali jsme to s typkem nejakym ve 2.. s tim obrnenym pavoukem jako zadna prdel a pak to oko na konci taky dalo docela zabrat... :D
    EZEE
    EZEE --- ---
    MONTANACZ81: WELCOME Guardian! We must crush the Darkness forever!
    MONTANACZ81
    MONTANACZ81 --- ---
    Panove vcera na 3hod. vyzkousena Beta a jsem maximalne nadsenej uz se tesim na 9.9.14 a PS4 Limited verzi !!!
    EZEE
    EZEE --- ---
    zapiste se na nastenku lofasove at vime kdo co ma za system :D
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    ted mam auto rifle Sahara AR2, attack 51.. tak to pujdu zkusit.. sekundarni mam brokarnu deadlander mk. 24.. attack 45.. ale stejne dostanu na prdel, to je mi uplne jasny.. :D
    SHIELDAZZ
    SHIELDAZZ --- ---
    V MP mi asi nejvíc sedla automatická puška - rate of fire na úkor damage. Semi-auto, se kterou jsem jel tu příběhovou stránku je sice fajn, ale jakmile v MP netrefíš napoprvý, je to s tebou nahnutý :-). To samý sniperka - mapy mi přijdou striktně na boj zblízka. A je fakt, že taky dostávám. Sice je vidět za dva dny velkej pokrok ale stejně...

    Jinak včera ten měsíc - sešel jsem z cesty a prolezl vcelku rozsáhlej "dungeon". Maximálně stylovej - mágové, kosti, okultno, tma... :-)
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    SUBTITLES017: aha :D tak to tam nepolezu! dodelam to do ty 8. to me ceka jeste ten mega pavouk zas na ctvrt hodiny :/
    ale jinak to mam stejne s tim mp ;)
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    BOBESH: myslim, ze to deleny neni.. no na 8 level uz mi moc nechybi, tak to zkusim pak.. ale vim, ze budu dostavat stejne.. :D
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    to zapnu

    jinac ja asi Hunter-auto rifle-sniper rifle :) s tim ze v multaku dostavam taky. je to tam deleny vubec na levely?
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    jinak - jaka zbran se vam nejvic osvedcila v multaku? ja dostavam hrozne na prdel.. :D ale nejspis to holt bude tim, ze jsem proste lama.. :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam