• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    Destiny 2

    Spoiler tag: <span class="spoiler"> Vas prispevek obsahujici spoiler </span>

    Destiny 2: Forsaken leveling guide

    Asist app: Ishtar Commander‏
    Links: Vital Information and Known Issues | Xûr's Twitter | Where is XÛR | CZ Komunitni clany
    Reddit: Destiny The Game | Destiny Lore 

    Destiny links: Bungie | Ghosts Locations | Seraphim Archive

    I'll be your light, your match, your burning sun,
    I'll be the bright, in black that's makin' you run.
    rozbalit záhlaví
    PIETA
    PIETA --- ---
    TRAGED: Ovšem takhle to vyspoilovat, to je škoda. Víc se mi to líbilo, jak jsme letěli hyperprostorem, najednou před náma měsíc a to WTF - ty jizvy tam posledně nebyly. (-;
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Me osobne by zajimalo kolik lidi vubec na Mesici nakonce bylo, nikde o nem nepsali, jen rekli ze pridaji jednu story a kde naznacili jen obrazkem :)

    "This is a flash mob. Set your destination. The Iron Banner will be live. The Director will still beckon with the lures we’ve littered all across Old Russia.

    We’re even sending you on a new story mission. For this one, you’ll be glad you scrounged that jump drive from the wastes of the Cosmodrome. You don’t need us to tell you where you’re headed. We’ve marked it on the map since the moment when the Beta Build became a secret whispered about by only our friends and family. This new destination will be open to you for two hours."

    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Mesic byl otevrenej jen na 2 hodiny od 23:00 do 1:00.

    Reward je Badge do full, co psali, tak by melo stacit byt online v ten samy cas co byl Mesic otevrenej:
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Mesic byl otevrenej jen na 2 hodiny od 23:00 do 1:00.

    Reward je Badge do full, co psali, tak by melo stacit byt online v ten samy cas co byl Mesic otevrenej.
    MONTANACZ81
    MONTANACZ81 --- ---
    MARLLONE: tak mesic jsme propasli :))) no nevadi projdeme se po nem v zari ....

    EZEE: si pis ze jo :)))
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    SUBTITLES017: na to sem prisel behem tehle tri fightu! :D
    EZEE
    EZEE --- ---
    PIETA: jo pockat co se to tam psalo o ty reward? jak rika Bob to byl asi ten Moon ze?
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    BOBESH: pavouk se musi strilet do nohou.. ale na to jsi urcite prisel... :D je to tezky no.. ja jsem tam byl jako lvl 8 a fakt jsme meli co delat..
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    Ty ve ted pavouk na 3x a nic! :D a ten Mesic sem propas :/ to byla ta saturday reward? :)
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    PIETA: ja mel nejvic asi 1.2.. ale jen kvuli tomu, ze jsme jednu hru hrali s nejakyma lamama.. nevi jak se to stalo.. :D jinak jsem na tom byl dost podobne.. uz se mi to taky vubec nechce hrat :)
    PIETA
    PIETA --- ---
    EZEE: A pak jsme došli k chrámu a všichni kosili nás. (:
    PIETA
    PIETA --- ---
    SUBTITLES017: Občas mám dojem, že ta hra divně počítá úrovně; některá mise je na cílové úrovni v pohodě, jiná strašný maso, a předem to vůbec nevaruje.

    SUBTITLES017: Do mulťáku mě dotáhli jednou a měl jsem kill/die ratio 0.25, tam už podruhý nechci. (:
    EZEE
    EZEE --- ---
    PIETA: to byla ta epictejsi cast :D jak jsme tam vsici plachtili a jen to kosili vsude kolem
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    PIETA: ty vozitka se zbranema jsou i v multaku.. tam jsem videl aspon kousek mesice.. tak aspon neco.. :)
    PIETA
    PIETA --- ---
    MARLLONE: Jo, už je zase vyplá.
    Měsíc vypadá krásně, je to o dost otevřenější krajina, než Rusko - kosmodrom je chvilku otevřená krajina, pak dovnitř budovy, měsíc je prakticky celou dobu venku, z údolí do údolí, a bojuje se kolem budov. Aspoň v té misi byl měsíc taky prázdnější, vozítko je nutnost. Což mi připomíná, byla tam získatelná jezdítka s namontovanýma zbraněma. (:
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    PIETA: ja hral tu verzi pro lvl 6.. a stacilo mi to.. :D
    PIETA
    PIETA --- ---
    SUBTITLES017: Devil's lair (lvl 8 verze) nám s jednou pick-up grupou trval přes hodinu. Dokáže to bejt hodně těžký.
    MARLLONE
    MARLLONE --- ---
    Jestli na to dobře vidim, tak ta mise na Měsíci se dala hrát jen včera. Je to tak? A jaký to vůbec bylo?
    EZEE
    EZEE --- ---
    SUBTITLES017: aha, tak to bylo jen vcera :( tak ti co nebyli..teste se :)
    SHIELDAZZ
    SHIELDAZZ --- ---
    SUBTITLES017: Jsem taky čekal, že to bude otevřený dýl. Zavřeli to snad už kolem druhý ráno, když jsem končil...
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    EZEE: nejde to uz.. ta mise je zamcena.. :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam