• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    PIETA
    PIETA --- ---
    TRAGED: Já prostě nemám takový herní rozpočet, sorry.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    PIETA: Nestvi me, jsi na misce vah pro PS3 verzi! :-)
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    mno taky sem si rikal,ze na to ze toe beta,tak to hraju nak moc,ale zas vyjde hafo her na "fall 2014" tak to bude tezky. pro me teda...Diablo 3,TLOU,GTAV...no uvidim :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Když si přepočtete cenu na hodiny zábavy tak.je to IMHO skoro zadarmo. Vezměte si kolik hodin jste strávili jenom v betě.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    mno taky jeste nevim za ty prachy... :/
    PIETA
    PIETA --- ---
    Já taky jistě pořídím. Až to klesne na rozumnou cenu, čili odhaduju tak 2016-17. (-;
    GANCARCIK
    GANCARCIK --- ---
    jj taky urcite poridim... :)
    EZEE
    EZEE --- ---
    GEE: na nastenku prosim
    GEE
    GEE --- ---
    Tak jsem si dovolil zažádat o přidání do klanu. Jinak hraju na PS4, Gaspoda;o) Po pár hodinách koupě jasná...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    ( Ale zvhledem k tomu ze se vsechno vali na serverech Bungie, tak se ceka co na to SONY a M$ )
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Destiny saves can be transferred from old-generation consoles to new ones | Polygon
    http://www.polygon.com/...28/5653642/destiny-ps3-upgrade-next-gen-ps4-xbox-one-compatible-windows-pc

    Migrovat by jit melo, mezi generacema, ale nikdo nevi jestli i mezi platfomama. Shit.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    ( Potreboval bych zjsti jestli jsou postavy hrane na PS3 videt i na PS4. Neb mam dilema, jestli opravdu kupovat tu PS4 9/9 s Destiny, nebo prozatim poridit old gen verzi. No a ta X360 je fakt o rad hezci. )
    PIETA
    PIETA --- ---
    TRAGED: Ovšem takhle to vyspoilovat, to je škoda. Víc se mi to líbilo, jak jsme letěli hyperprostorem, najednou před náma měsíc a to WTF - ty jizvy tam posledně nebyly. (-;
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Me osobne by zajimalo kolik lidi vubec na Mesici nakonce bylo, nikde o nem nepsali, jen rekli ze pridaji jednu story a kde naznacili jen obrazkem :)

    "This is a flash mob. Set your destination. The Iron Banner will be live. The Director will still beckon with the lures we’ve littered all across Old Russia.

    We’re even sending you on a new story mission. For this one, you’ll be glad you scrounged that jump drive from the wastes of the Cosmodrome. You don’t need us to tell you where you’re headed. We’ve marked it on the map since the moment when the Beta Build became a secret whispered about by only our friends and family. This new destination will be open to you for two hours."

    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Mesic byl otevrenej jen na 2 hodiny od 23:00 do 1:00.

    Reward je Badge do full, co psali, tak by melo stacit byt online v ten samy cas co byl Mesic otevrenej:
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Mesic byl otevrenej jen na 2 hodiny od 23:00 do 1:00.

    Reward je Badge do full, co psali, tak by melo stacit byt online v ten samy cas co byl Mesic otevrenej.
    MONTANACZ81
    MONTANACZ81 --- ---
    MARLLONE: tak mesic jsme propasli :))) no nevadi projdeme se po nem v zari ....

    EZEE: si pis ze jo :)))
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    SUBTITLES017: na to sem prisel behem tehle tri fightu! :D
    EZEE
    EZEE --- ---
    PIETA: jo pockat co se to tam psalo o ty reward? jak rika Bob to byl asi ten Moon ze?
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    BOBESH: pavouk se musi strilet do nohou.. ale na to jsi urcite prisel... :D je to tezky no.. ja jsem tam byl jako lvl 8 a fakt jsme meli co delat..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam