• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    PETJU: Protoze Xlive CZ podporuje offico a ma ceny rovnou v CZK. A mozna jsou jen v SONY proste nenazrane svine :)
    PETJU
    PETJU --- ---
    TRAGED: Fakt? A proc jsou treba hry na xlive vyrazne levnejsi? I Nintendo ma levnejsi hry.
    A kdyz prepocitas cenu hry v UK na cenu tady, porad mi to prijde napaleny kurs nekurs.
    JOSEPH
    JOSEPH --- ---
    TRAGED: ja mam zalozeny aj clan s kamosmi, http://www.bungie.net/en/Clan/Detail/242899
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    JOSEPH: Ste vsici CZ/SK? Co takhle alinaci?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VINCENT: Protoze CNB :-( PSN Store je cistej prepocet z € na CZK dle aktualniho kurzu.
    VINCENT
    VINCENT --- ---
    ted koukam PS4 za 1800? proc stoji krabice jen 1200?!?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    _KOFILA_: Nezbyva nez se bud tesit na Vanoce, nebo se seznamit s lidmi ve hre, nic horsi nez komunikace v En se nam prihodit nemuze :)
    GANCARCIK
    GANCARCIK --- ---
    poridte PS4 :D
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    no právě, jen tři... si ten raid nedáme no...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    _KOFILA_: Obavam se ze jen my tri co tam jsme :) EZ snad brzo dorazi a DsD buh vi proc dela Zagorku :-)
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    koukám na nástěnku, lol kolik nás má ps3 verzi :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    _KOFILA_: Kdyz si v FT tak jdes OFC s tim FT v kterem jses a priopadne se doplni do plneho poctu.

    _KOFILA_: Hyn sa hukaze. Bud budu unline, nebo ne. V pratelich me na PSN mas, tak me uvidis i v companion App :-)
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    a na ty strajky můžeme být spolu nebo tam musíš sám a přihodí ti to další lidi náhodně?
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    tak dneska ten moon patrol?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    _KOFILA_: Sem psal ze bych dal, ale ze uvidim co zena :)
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    TRAGED: ty si byl včera online? sakra to musíš psát... já avizoval že bych dal, ale ty si nereagoval tak jsem to ani nezapínal... já tu konzoli zapínám jen když mám důvod :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    _KOFILA_: Hlavne aby jsi dorazil. Kuli tobe mam uz i Titana lvl7 :-) Sem si rikal ze si sjedui zacatek nez se lognes a skoncil jsem v pul druhe se 7mim lvl po Last Array :-)
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    Dnes vecer nekdo na patrol mise na mesici? Ps3
    MARLLONE
    MARLLONE --- ---
    _KOFILA_: Vanguard Striky jsou specialni random striky s ruznejma konfiguratorama (jakoze treba nepadaj naboje) a se specialnima odmenama. Meni se obden. Vault of Glass se jeste asi otevre, ale bez 26ky stejne nema smysl.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam