• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    Destiny 2

    Spoiler tag: <span class="spoiler"> Vas prispevek obsahujici spoiler </span>

    Destiny 2: Forsaken leveling guide

    Asist app: Ishtar Commander‏
    Links: Vital Information and Known Issues | Xûr's Twitter | Where is XÛR | CZ Komunitni clany
    Reddit: Destiny The Game | Destiny Lore 

    Destiny links: Bungie | Ghosts Locations | Seraphim Archive

    I'll be your light, your match, your burning sun,
    I'll be the bright, in black that's makin' you run.
    rozbalit záhlaví
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KONDIK: Dropy jsou v Destiny super, RNG sype vzdy veci pro tvuj level a to i kdyz budes behat coby 20 po kosmodromu, tak ti budou z tech lvl4 mobu padat veci pro lvl20.
    KONDIK
    KONDIK --- ---
    TRAGED: Uz jsme se seznamili :) Nastesti tam pobijhala nejaka 23ka do krete strilel tak ja mu krmil svetylka na nozickach a ty ouska na letajici televize Junost. Dostal jsem za nej pekne XP , Lvl a padla mi z nej brokovnice zahadne na muj level, protoze jak jsem poslouchal vsechny review loot je tak RNG ze muzu byt rad.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KONDIK: Fallen Walker je EZ, Weakspot jsou nohy a od cca 14lvl se da solnout i ten Public event na jeji zniceni v casovem limitu. Jen si je treba davat pozor nestat tam kam miri laserem. :-)
    KONDIK
    KONDIK --- ---
    TRAGED: Jeste mam porad problemy se zorientovat v tom free rezimu kde je co a delam tam ty "majakove"questy do momentu nez narazim na Tachikomu co je mi hozena na hlavu, ktera vetsinou ukonci moje trapeni a jdu na single player misi .
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KONDIK: Jestli nejsi 20ka, tak bych se tam moc hluboko nepoustel :-)
    KONDIK
    KONDIK --- ---
    TRAGED: Dik, budu tedy Hand Canonem a Brokovnici dale probihat sklepenim kosmodromu v Rusku !
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KONDIK: S Titanem jsem si hand cannon oblibil, jakmile znas weakspoty tak das skoro vsechno na jednu ranu :-) Ale mas velmi omezenej range, do volneho prosotoru to chce mit porovnatelnou Scout rifle, Sniperku doporucuju setrit na ostitovany commandery. OFC chce to mit na Speckach a Heavy spravny typ poskozeni podle druhu nepratel, na Falleny Arc, na Vexe Viod a na Hive A Cabal Solar. Coz poznas podle barvy s jakou stit zazari pri zasahu.

    MARLLONE: To bych ti spis doporuci Pulse rifle, ma vetsi dostrel a impact. A mirit tesne pod hlavu. :)

    YAKOBO: MP je na HC dost rychla, tam neni moc cas mirit :)

    _KOFILA_: Jsem na 17lvl, mam Searcher Mk. 37 HC se 155 DMG a Impactem skoro az nadoraz. Davam s nim pecky za cca 650. Az do 16lvl jsem vystacil s Maverick Mk. 32 (lvl req 6 :), ktery ma "jen" 99 DMG a Impact az skoro na doraz a i ten dava Cabal legionare na dve rany do hlavy.
    MARLLONE
    MARLLONE --- ---
    _KOFILA_: K mému podivu dávám auto riflem headshoty mnohem častěji než s čímkoli jiným. Hold má člověk více šancí se trefit, i kdsž to žere víc náboje :)
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    KONDIK: Na nizkych levelech je rucni kanon fajn, ale kolem dvacky uz je to trochu slabe... To jsou v kurzu dobre promastene automaticke rajflovky...
    YAKOBO
    YAKOBO --- ---
    KONDIK: me přijde, ze ten hand cannon je v singlu v klidu, ale v multaku jsem s tim dost pohorel, priznavam sem lamka. Mam nejake bounty 20 HS koltem, takze jsete se v tom porochnam :)
    KONDIK
    KONDIK --- ---
    MONTANACZ81: Dekuji, proto asi se mi to tak libi a bavi me, 9 vystrelu 9 chybejicich hlav. Kdyz nepocitame ty letajici mikrovlnky co se stestim vzdy rozskoci kdyz me potkaji. Vzdy jsem byl sebemrskac uz jako malej.
    MONTANACZ81
    MONTANACZ81 --- ---
    KONDIK: 1/ je spravne :)))
    KONDIK
    KONDIK --- ---
    Beham s koltem, jsem

    1/ Masochista ?
    2/ Tak se to ma hrat ?
    MONTANACZ81
    MONTANACZ81 --- ---
    GANCARCIK: dojed story na Venusi.
    GANCARCIK
    GANCARCIK --- ---
    Ve kterem lvl nebo po cem dokoncenem se mi objevi Mars?:)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Koukam ze ma "The fangs of Nyx" lod! Povinnost pro kazdeho clena! ;-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    Destiny's World First Level 30 - News - Destiny Database (DestinyDB)
    http://www.destinydb.com/news/posts/19-destinys-world-first-level-30
    KONDIK
    KONDIK --- ---
    _KOFILA_: I PS3 i PS4 mam oboji.
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    KONDIK: Hrajes na ps3? Prijd nekdy na strajk;)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Update 1.0.1.4 - Patch Notes
    by Destiny Dev Team
    Summary:
    The latest patch for Destiny reduces the difficulty of a number of activities, as well as fixes issues when completing the Vault of Glass.

    Activities

    Missions
    Shrine of Oryx: Reduced difficulty by removing majors from Heroic tiers
    Sword of Crota: Reduced difficulty by removing majors from Heroic tiers
    Exclusion Zone: Reduced difficulty by removing majors from Heroic tiers

    Raids
    Dropping the relic at the end of the raid will no longer result in a team wipe. This will prevent players being stuck at a black screen after the raid.
    You will remain dead if you were dead when the mission ended. That will be addressed by a future patch.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam