• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    MARLLONE
    MARLLONE --- ---
    TRAGED: Jj, zachvev ceskeho zbrojniho prumyslu :) Sbiram je, uz mam asi tri.

    Jinak poslusne hlasim, ze litam ve Fang of Nyx, jak bylo rozkazano :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Na Marsu na me vypadla skvela Scout rifle: VÁLKA SR3 :-)
    Herbicid > Exo Male Titan | Bungie.net
    http://www.bungie.net/en/Legend/2/4611686018428442633/2305843009222677294#gear
    MARLLONE
    MARLLONE --- ---
    Vsiml jsem si, ze kazdy legendarni armor od kralovny co padne, ma jine statistiky Intellect, Discipline, Strenght, takze jde minimalne farmit ba idealni vybavu. Cimz teda pak odpada honeni se za reputaci u frakci. Nicmene porad musim mit Astrolord armor od FWC, minimalne kvuli tomu jmenu :)
    LENNYKRAVIC
    LENNYKRAVIC --- ---
    Jinak vikendovy prodejce Xür ma skvely veci. Krasnou exotic AR - Suros, ale za 23 strange coin coz samozrejme nemam :(
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    LENNYKRAVIC: IMHO necekali ze lidi zacnou hromadne rozebirat legendarky :)
    LENNYKRAVIC
    LENNYKRAVIC --- ---
    TRAGED: Slo to udelat elegantneji podle me. Mohla se opakovanim killorderu zvysovat obtiznost a ne to cely sestrelit po dvou dnech uplne.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    LENNYKRAVIC: Prave proto to nerfli, byla to jen dalsi farma.
    LENNYKRAVIC
    LENNYKRAVIC --- ---
    TRAGED: To je taky pravda, ale tady si myslim, ze tady to bylo vic masovy.

    Me teda vic nakrklo, ze nerfli to, ze odmeny od kralovny nejde nicit na Shardy. To me nastvalo, byla to jedina relativne rychla (ale ne zas tolik) jak je ziskavat. Ted uz nema cenu pro kralovnu delat nic, protoze to podstatny uz dala a nema to vyznam :( A ze jich na upgrade brneni je potreba hooodne.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    LENNYKRAVIC: IMHO to vubec neni o male odmene, ale o lidech. Vzdycky budou tam farmit kde to bude bez namahy.
    GREGOR_PRIDE
    GREGOR_PRIDE --- ---
    cyve ja tam minule taky s "kamosema" stal asi 2hodiny u ty jeskyne a dostal sem leda tak rymu
    LENNYKRAVIC
    LENNYKRAVIC --- ---
    Čus, dlouho jsem na NYXu nebyl, ale tuhle se mi v Tower mihnul Montana, tak jsem se prisel mrknout jak tady Destinujete.

    Bohuzel treasure cave by mela byt pro Bungie vykricnikem, ze je hrozne malo odmen za regulerni hrani, tak lidi takhle farmi. Me to teda ukrutne nebavilo, ale kvuli weapon parts jsem to chvilku vydrzel. Furt mi nedava smysl, proc za dojeti Striku na Very Hard proste nemuze padnout nejaky rare material nebo neco. Z bossu ma proste padat nejaka odmena. Tohle je asi jedina vec co mi vadi. Jinak u hry travim strasne casu a spankovy deficit narusta dost.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MARLLONE: "shooting at a black hole for hours on end isn't our dream for how Destiny is played" :)
    MARLLONE
    MARLLONE --- ---
    TRAGED: Nafarmil jsem materialy jak se dalo, a presne to zarazili v momentu, kdy me to prestalo bavit :D
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    A je konec harvestum :)

    Bungie : News
    https://www.bungie.net/7_Hot-Fix---09252014/en/News/News?aid=12190

    Summary
    In Hotfix 5, we made a few changes to reduce the effectiveness of a humbling number of economy exploits. Check out these Destiny Dev Notes to read a summary of our impressions since launch.

    The Hive of the holy “Treasure Cave” have realized the futility of their endless assault on Skywatch and have retired to lick their wounds and plan their next attack.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MARLLONE: Strange coiny rulez! Exotic gear je nejlepsi :)
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    MARLLONE: To zni jako "o vikendu se ohaknu do legendary" :(
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    A uz mate neco exotic?
    MARLLONE
    MARLLONE --- ---
    TRAGED: To je fakt, modry engramy jsou vzdycky na levelu 20 - pokud padnou modry veci, vetsinou padaji z modrych engramu i zeleny veci, ktery jsou low-level. A padlo mi uz par fialovych engramu, a z nich jen mizerny Mote of Light a Strange Coiny :D
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    TRAGED: jj, sorry, jsem jim nemohl přijít na jméno :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam