• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    Destiny 2

    Spoiler tag: <span class="spoiler"> Vas prispevek obsahujici spoiler </span>

    Destiny 2: Forsaken leveling guide

    Asist app: Ishtar Commander‏
    Links: Vital Information and Known Issues | Xûr's Twitter | Where is XÛR | CZ Komunitni clany
    Reddit: Destiny The Game | Destiny Lore 

    Destiny links: Bungie | Ghosts Locations | Seraphim Archive

    I'll be your light, your match, your burning sun,
    I'll be the bright, in black that's makin' you run.
    rozbalit záhlaví
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    LENNYKRAVIC: IMHO to vubec neni o male odmene, ale o lidech. Vzdycky budou tam farmit kde to bude bez namahy.
    LENNYKRAVIC
    LENNYKRAVIC --- ---
    Čus, dlouho jsem na NYXu nebyl, ale tuhle se mi v Tower mihnul Montana, tak jsem se prisel mrknout jak tady Destinujete.

    Bohuzel treasure cave by mela byt pro Bungie vykricnikem, ze je hrozne malo odmen za regulerni hrani, tak lidi takhle farmi. Me to teda ukrutne nebavilo, ale kvuli weapon parts jsem to chvilku vydrzel. Furt mi nedava smysl, proc za dojeti Striku na Very Hard proste nemuze padnout nejaky rare material nebo neco. Z bossu ma proste padat nejaka odmena. Tohle je asi jedina vec co mi vadi. Jinak u hry travim strasne casu a spankovy deficit narusta dost.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MARLLONE: "shooting at a black hole for hours on end isn't our dream for how Destiny is played" :)
    MARLLONE
    MARLLONE --- ---
    TRAGED: Nafarmil jsem materialy jak se dalo, a presne to zarazili v momentu, kdy me to prestalo bavit :D
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    A je konec harvestum :)

    Bungie : News
    https://www.bungie.net/7_Hot-Fix---09252014/en/News/News?aid=12190

    Summary
    In Hotfix 5, we made a few changes to reduce the effectiveness of a humbling number of economy exploits. Check out these Destiny Dev Notes to read a summary of our impressions since launch.

    The Hive of the holy “Treasure Cave” have realized the futility of their endless assault on Skywatch and have retired to lick their wounds and plan their next attack.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MARLLONE: Strange coiny rulez! Exotic gear je nejlepsi :)
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    MARLLONE: To zni jako "o vikendu se ohaknu do legendary" :(
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    A uz mate neco exotic?
    MARLLONE
    MARLLONE --- ---
    TRAGED: To je fakt, modry engramy jsou vzdycky na levelu 20 - pokud padnou modry veci, vetsinou padaji z modrych engramu i zeleny veci, ktery jsou low-level. A padlo mi uz par fialovych engramu, a z nich jen mizerny Mote of Light a Strange Coiny :D
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    TRAGED: jj, sorry, jsem jim nemohl přijít na jméno :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    OTAKAR: Nejsou rare, IMHO to jsou "Majors or Ultras."
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MARLLONE: Dost me na kosmodromu prekvapilo ze mi z tech 4rek padaji veci pro lvl17 :) A kdyz to jsou cryptogramy, tak ty jsou pak u Cryptoarcha IMHO vzdy na tom "spravnem" LVL.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    _KOFILA_: Ve sklepeních jsou tam rare (žlutý) lvl 20, zkoušel jsem je farmit, ale nic nepadalo, navíc jim chvíli trvá respawn. No a pak je tam ta farmící jeskyně, tak jsem byl jednou asi hodinu, pár věcí padlo, ale žádnej zázrak. A ještě nějaký public eventy, ale kvůli těm tam asi nemá cenu oxidovat.
    MARLLONE
    MARLLONE --- ---
    Trochu teď ve mě zapanovalo zklamání. V Queen's Wrath Challenge jsme ve třech proběhli závěrečného bossáka, dvakrát, padlo dvoje legendární brnění, které je lepší než všechno co prodávají vendoři, a už není pořádně za jakým equipem se honit. Nutno dodat, že za každý průchod QWC dostanete kus legendárního armoru. Za 20 minut bylo vystaráno. Nu, aspoň se zkusím těšit na Vault of Glass :)
    MARLLONE
    MARLLONE --- ---
    TRAGED: Možná sem tam, čas od času v Patrole, ale po levelu 20 stabilně padají ve strajcích i story misích věci na level 12 a 16, většinou zelený, který už jsou k ničemu, jen na rozebrání.
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    na kosmodromu jsem byl jen na začátku... copak tam je pěkného pro lvl22?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KONDIK: Dropy jsou v Destiny super, RNG sype vzdy veci pro tvuj level a to i kdyz budes behat coby 20 po kosmodromu, tak ti budou z tech lvl4 mobu padat veci pro lvl20.
    KONDIK
    KONDIK --- ---
    TRAGED: Uz jsme se seznamili :) Nastesti tam pobijhala nejaka 23ka do krete strilel tak ja mu krmil svetylka na nozickach a ty ouska na letajici televize Junost. Dostal jsem za nej pekne XP , Lvl a padla mi z nej brokovnice zahadne na muj level, protoze jak jsem poslouchal vsechny review loot je tak RNG ze muzu byt rad.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KONDIK: Fallen Walker je EZ, Weakspot jsou nohy a od cca 14lvl se da solnout i ten Public event na jeji zniceni v casovem limitu. Jen si je treba davat pozor nestat tam kam miri laserem. :-)
    KONDIK
    KONDIK --- ---
    TRAGED: Jeste mam porad problemy se zorientovat v tom free rezimu kde je co a delam tam ty "majakove"questy do momentu nez narazim na Tachikomu co je mi hozena na hlavu, ktera vetsinou ukonci moje trapeni a jdu na single player misi .
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam