• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    DAMON
    DAMON --- ---
    Ok ... takze podle toho co koukam uz bych mel byt clenem. Mam v tom trosku chaoz ty stranky jsem jeste moc neprojizdel no alespon se to pohne a rovnou zkouknu karty.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    A cpete se prosim na nastenku, zacinam se ztracet kdo je kdo a na jake hraje konzoli :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DAMON: JJ Utery.
    DAMON
    DAMON --- ---
    Za chvilku dorazím z práce tak na to mrknu, po telefonu jsem to nechtěl zkoušet. Jinak k mojí osobě... často se mi mění podmínky v práci a pravidelně makám i celé víkendy. Takže počítejte že na delší akce nemam šanci chodit pravidelně. Ikdyž bych rád každý se nějak musí zařídit. Jinak kdy se resetujou strajky a pvp? V utery? Potřebuju dodělat par bodiku do reputace.
    PETJU
    PETJU --- ---
    TRAGED: OK.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    PETJU: To bylo pred ostrym strartem pri kterem se clany resetovali.
    PETJU
    PETJU --- ---
    TRAGED: Hergot fix, dyt uz jsem to udelal. Ok, mrknu na to znovu.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    _KOFILA_,MAUGLI,PETJU,SHIELDAZZ: si prosim nastavte uz "Set as PlayStation clan" na Bungie.net Dik.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Ze se tak opakuju:

    Pokud chcete mit [NYX] u jmena ve hre, nastavte si clan tady: http://www.bungie.net/en/Clan/Detail/135506 polde platformy. Diky.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DAMON: Napojis se ted, ve hre to nejde musis pres bungie net :)

    Tady si zazadej o clenstvi: http://www.bungie.net/en/Clan/Detail/135506
    A az ti ho obratem schvalim, tak tamtez kliknes na "Set as PlayStation Clan"
    MONTANACZ81
    MONTANACZ81 --- ---
    MARLLONE: mam 25lvl. do vikendu se snad dohrabu na 26lvl. :)

    DAMON: napoj se :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MARLLONE: Vestina z klanu je na 4ce. Viz nastenka
    DAMON
    DAMON --- ---
    Napojím se k vám až se k tomu dostanu. Jsem na ps4ce ... Raid bych taky už rad zahrál. Pvp mě zrovna netáhne tak jedu primarne Coop co se dá no.
    MARLLONE
    MARLLONE --- ---
    Hraje vůbec někdo na čtverce z klan? Naplníme Raid? Docela bych zkusil o víkendu
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MAUGLI: Jinak urcite aplikuj, PS3 hrace potrebujem do Raidu :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MAUGLI: Ehm, viz zahlavi :)
    MAUGLI
    MAUGLI --- ---
    Hraju Destiny na PS3, existuje neco jako Nyx guilda? Hraju tedy jen obcas a jsem dost lama, tak to radeji hlasim dopredu :-)
    MARLLONE
    MARLLONE --- ---
    TRAGED: Jj, zachvev ceskeho zbrojniho prumyslu :) Sbiram je, uz mam asi tri.

    Jinak poslusne hlasim, ze litam ve Fang of Nyx, jak bylo rozkazano :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Na Marsu na me vypadla skvela Scout rifle: VÁLKA SR3 :-)
    Herbicid > Exo Male Titan | Bungie.net
    http://www.bungie.net/en/Legend/2/4611686018428442633/2305843009222677294#gear
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam