• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DAMON: Epic jako exotic?
    DAMON
    DAMON --- ---
    Ja jen ze na jedné postavě lze mít najednou aktivni jen z epic kus armoru a jednu zbraň. Mam helmu plus epickou primární a těžkou zbraň. Ale obojí nelze najednou používat. Teda na rychle přehazování. Jde mi o to proč davaj tohle omezeni.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DAMON: GZ.

    Posledni vetu jsem uplne nepochopil, kazda class ma svuj typ armoru. Zbrane se sdileji mezi vsemi 3mi charaktery pres vault v The Tower, ale jen v zakladni verzy, kazda postava si ji pak musi pro sebe vyexpit a yupgradovat sama, cili budes potrebovat materialy pro kazdou postavu. Nastesti se pri prehazovani pres vault upgrade neztraci.
    DAMON
    DAMON --- ---
    Občas potěší. Schází mi poslední čas leg. armoru. Běhám po kosmodromu padne návod a odměna... právě chybějící Armor. Takže komplet a 27lvl. Teď ty upgrady se trošku potáhnou ale proč ne. Jedete jinak víc postav nebo jen jednu? Doufam že epic věci jednou bude možné nosit bez omezení. Trošku jsem nepochopil proč jen jednu část armoru a jednu zbraň.
    DAMON
    DAMON --- ---
    Ok ... takze podle toho co koukam uz bych mel byt clenem. Mam v tom trosku chaoz ty stranky jsem jeste moc neprojizdel no alespon se to pohne a rovnou zkouknu karty.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    A cpete se prosim na nastenku, zacinam se ztracet kdo je kdo a na jake hraje konzoli :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DAMON: JJ Utery.
    DAMON
    DAMON --- ---
    Za chvilku dorazím z práce tak na to mrknu, po telefonu jsem to nechtěl zkoušet. Jinak k mojí osobě... často se mi mění podmínky v práci a pravidelně makám i celé víkendy. Takže počítejte že na delší akce nemam šanci chodit pravidelně. Ikdyž bych rád každý se nějak musí zařídit. Jinak kdy se resetujou strajky a pvp? V utery? Potřebuju dodělat par bodiku do reputace.
    PETJU
    PETJU --- ---
    TRAGED: OK.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    PETJU: To bylo pred ostrym strartem pri kterem se clany resetovali.
    PETJU
    PETJU --- ---
    TRAGED: Hergot fix, dyt uz jsem to udelal. Ok, mrknu na to znovu.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    _KOFILA_,MAUGLI,PETJU,SHIELDAZZ: si prosim nastavte uz "Set as PlayStation clan" na Bungie.net Dik.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Ze se tak opakuju:

    Pokud chcete mit [NYX] u jmena ve hre, nastavte si clan tady: http://www.bungie.net/en/Clan/Detail/135506 polde platformy. Diky.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DAMON: Napojis se ted, ve hre to nejde musis pres bungie net :)

    Tady si zazadej o clenstvi: http://www.bungie.net/en/Clan/Detail/135506
    A az ti ho obratem schvalim, tak tamtez kliknes na "Set as PlayStation Clan"
    MONTANACZ81
    MONTANACZ81 --- ---
    MARLLONE: mam 25lvl. do vikendu se snad dohrabu na 26lvl. :)

    DAMON: napoj se :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MARLLONE: Vestina z klanu je na 4ce. Viz nastenka
    DAMON
    DAMON --- ---
    Napojím se k vám až se k tomu dostanu. Jsem na ps4ce ... Raid bych taky už rad zahrál. Pvp mě zrovna netáhne tak jedu primarne Coop co se dá no.
    MARLLONE
    MARLLONE --- ---
    Hraje vůbec někdo na čtverce z klan? Naplníme Raid? Docela bych zkusil o víkendu
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MAUGLI: Jinak urcite aplikuj, PS3 hrace potrebujem do Raidu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam