• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VINCENT: Na nastence :)
    MARLLONE
    MARLLONE --- ---
    Včera jsem šel ve srandapartě zkusit ten Raid (dvě 24 a 25, dvě 26, já 27 bez upgradu na armoru a zbraních) a po třech hodinách jsme druhou fázi prvního bossáka vzdali. Totální masakr. Bez znalostí co dělat, dobrého plánovače, plné party a a všech Guardianů minimálně na levelu 28 se dá tak maximálně otevřít brána a vybrat první bednu :) Ale je to parádní zážitek, dost mi to připomíná velký raidy ve wowku, kde bylo nutné tahat relicy, držet pozice, formovat se do podskupin. Už se těším, až to půjdu "naostro"
    VINCENT
    VINCENT --- ---
    Lvl 25 defender. Kde je tu ta ps4 sekta?
    LENNYKRAVIC
    LENNYKRAVIC --- ---
    MONTANACZ81: Asi te draftujem az pujdem na Raid :)
    MONTANACZ81
    MONTANACZ81 --- ---
    LENNYKRAVIC: ja si prave vymastroval strikera a do defendra se ted pustim tak se ten pankac bude hodit :-)
    LENNYKRAVIC
    LENNYKRAVIC --- ---
    MONTANACZ81: Taky se mi libi, ale uz mam z minula to brneni s rychlym ozivenim. Tak nevim nevim, ale Defendera haju skoro furt a ta helma ho dost podpori.
    MONTANACZ81
    MONTANACZ81 --- ---
    LENNYKRAVIC: Titanska pankac helma zakoupena :-)
    LENNYKRAVIC
    LENNYKRAVIC --- ---
    Nabídka Xüra pro tento víkend

    Red Death (23 strange coin) -- pulse rifle
    Helm of Saint-14 (13 sc) -- titan helm
    Achlyophage Symbiote (13 sc) -- hunter helm
    Sunbreakers (13 sc) - warlock gauntlets
    Exotic Helm Engram (23 motes of ligh)
    VESNACH
    VESNACH --- ---
    ok, na lvlu 20 sem dneska prisel na to, ze kdyz sprintuju a dam O tak udela slide :D shame.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    A taky uz mi padnul z truhly "The Fangs of Nyx" :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Koukam ze jsem vcera nasadil slusnou latku v tabulkach pro Patrol mise :-) Nakonec se mi to pokazilo az kdyz jsem musel pred Vault of glass delat scan a ti 26 lvl Preatoriani me meli na jednu ranu. Ale nakonec sem to dal!
    LENNYKRAVIC
    LENNYKRAVIC --- ---
    TRAGED: Napr Warlock je se svym Self-resurect v tezsich tydenich a nightfall strikach dobra spasa, kdyz se neco hodne podela.
    MARLLONE
    MARLLONE --- ---
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    _KOFILA_: Doufám, potřebuju všechny raidy o heroic nemluvě :-)
    MARLLONE
    MARLLONE --- ---
    JOSEPH: Jo, občas se tam zjevuju, je to možný :D Tak já se tam zase zjevim kolem té šesté
    JOSEPH
    JOSEPH --- ---
    MARLLONE: lol, vcera som ta videl v tower :)

    napisem ti az to bude aktualne a zozbierame sa..
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    a jak jsme na tom s hráčema na ps3? sejde se nám třeba zítra večer kol deváté na delší krasojízdu?
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    Diky za info. :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    SHAAG: IMHO se to bude hodit az v Raidu. Ze zacatku se jejich specky lisi "jen" typem DMG respektive pouzivane "energie". Warlock dela Void DMG explozi na dalku, Hunter Solar DMG solar hand gun-em, Titan Arc explozi kolem sebe. Subclass-y to maji pak o jedna posunute Warlock dela Solar, Hunter dela Arc, Titan dela Void.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam