• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    Destiny 2

    Spoiler tag: <span class="spoiler"> Vas prispevek obsahujici spoiler </span>

    Destiny 2: Forsaken leveling guide

    Asist app: Ishtar Commander‏
    Links: Vital Information and Known Issues | Xûr's Twitter | Where is XÛR | CZ Komunitni clany
    Reddit: Destiny The Game | Destiny Lore 

    Destiny links: Bungie | Ghosts Locations | Seraphim Archive

    I'll be your light, your match, your burning sun,
    I'll be the bright, in black that's makin' you run.
    rozbalit záhlaví
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    MARLLONE: legendární gear pěti frakci? kdy na čtyři z nich potřebuješ crucible body které třeba někdo vůbec nechce sbírat resp. hrát?
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    MARLLONE: Proto jsem behal ty bounty, crucible a striky. Ale jak rikam, system, kdy kolega hraje se mnou 2/3 casu (20 hodin) a padne mu 7 lege, proste nepotesi.
    MARLLONE
    MARLLONE --- ---
    LENNYKRAVIC: Protože fialová je lepší než modrá, to je rarita itemů. Tak to funguje ve všech onlineovkách. Mám vše fialové, a teď jen brousím a zkouším různé druhy, které mi budou sedět víc, než mi padne raid gear.

    SHAAG: A proč grindit a házet kostkama, aby ti padl náhodný gear z encryptu? Není lepší si našetřit na legendarni gear, ktery nabízí 5(!) frakcí, a to ještě každá ve dvou verzích? Stejně tak zbraně? A když něco padne jiného, tak to brát jako vítaný bonus?
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    Me vadi ze za 30 hodin hrani na lvl 24 mi padla jedna lege (z modreho engramu) a to pro jinou classu.
    Ze striku nic, z crucibles nic, z cave farmy nic. Takze jsem locklej na lvl 24,5.

    Do toho je se mnou kolega, kteremu za tu dobu padlo lege 7.

    Chapu ze RNG clovek neporuci, ale vyvojari by mohli implementovat system, ze se s casem kdy nepadla lege zvysuje pravdepodobnost padnuti. Porad totiz delat ty same tasky v tech samych lokacich a jen koukat jak ostatnim padaj veci je ubijejici.

    VINCENT: Nahod na nastenku PSN ID. Rad se pripojim.
    LENNYKRAVIC
    LENNYKRAVIC --- ---
    MARLLONE: No mě to přijde prostě k ničemu a myslím, že je to nulovou variabilitou těch věcí. Všechny by se dali rozškatlukovat do jednoduché excelové tabulky a hned víš, že prostě jak máš nějaké modré, máš to nej a už tě zajímají jen fialové. Proč nemůže padnout modrá, která bude dodatečnýma schopnostma horší, ale přitom v core damage bude lepší než legendárka? To by pak umožnilo mít dilema, jestli raději nejít s modrou a větším DPS a obětovat nějakou spešl vlastnost legendárky. To by pak člověk zkoumal vlastnosti té a té zbraně do detailu.
    MARLLONE
    MARLLONE --- ---
    LENNYKRAVIC: Fakt nerozumim tomu, ze vsem vadi, ze za sedm hodin grindu jim nepadne nutne 10 exotic a 20 legendary itemu presne na jejich postavu :)
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    Za sedm hodin jeden epic a dve legendy dava smysl...
    LENNYKRAVIC
    LENNYKRAVIC --- ---
    MARLLONE: Me to prislo k nasrani teda :)
    MARLLONE
    MARLLONE --- ---
    LENNYKRAVIC: A prej že nic nepada :)
    VINCENT
    VINCENT --- ---
    SHAAG: Jsem lvl 27, kamos lvl 24 a parime denne. Raid jsme jeste nejeli a nejak si to nechci kazit tim, ze se podivam na navod, jedeme dost RP. Nyx klan je nejakej mrtvej na muj vkus, co se PS4 tyce...
    LENNYKRAVIC
    LENNYKRAVIC --- ---
    Výsledek když někdo farmí Tiger Strike po 7 hodin

    Decryption of 50+ Engrams
    http://www.youtube.com/watch?v=mslElWvVXwc
    MARLLONE
    MARLLONE --- ---
    LENNYKRAVIC: Včera jsem se do Raidu taky pustil. Šlo s námi několik veteránů, takže Templar s Relicem byla akce na pět minut, a přes Labyrint s Gorgonama jsem zkratkou proběhli všechny truhly za stejně dlouho. Atheas potřeboval trochu štěstí, ale za necelé dvě hodinky hotovo. Loot jsem žádný nečekal, ale padl mi Suros Regime a Monte Carlo (a dnes z engramu druhé) což mi teda zamotalo hlavu s čím hrát. No těším se zase na příští projití.
    LENNYKRAVIC
    LENNYKRAVIC --- ---
    Tak včera konečně zase nějaké vzrůšo ve hře. Jel jsem si sám Nightfall, protože jsem farmil Epic killy na Exotic bounty na Fusion rifle Pocket Infinity. Připojili se kluci a dojeli jsme ten Nightfall, už někdy po půlnoci. Najednou k nám skočí do party někdo koho neznám a prý "nedáte Raid?". My byly čtyři, oni dva, tak jsme kejvli a šli na to. Teda nedovedu si představit, jak by to vypadalo, kdybychom to jeli všichni poprvý, protože to je jedna velká hádanka přijít na to, co kde a jak (a to jsem nějaký malý detaily věděl). Takže většinu hry v týmech po dvou a poslouchali příkazy, komunikovali, když někdo ležel musel jiný pokrýt jeho část než mohl být zvednut atd. Finální boss je jízda, ne že by tam byly nějak tvrdá monstra, ale jsou jen zákeřný a lidé musí dělat přesně to co mají domluveno, jedna chyba (já jich udělal několik) a celý team wipe a odznova. Poslendího bosse jsme dělali asi 6x než to vyšlo, ale když to vyšlo, byl to supr pocit. Ta mise je prostě hodně silná a skvěle navržená. Dokonce jsem odpustil, že jsem dostal jen Raid shader a žádný gear, jen materiály.
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    Potrebovali bychom jednoho cloveka do fireteamu (PS4) na PVE pripadne i PVP (ted ale spise to PvE).
    Momentalne jsme 23 a 20 (dnes snad 22) a cilem je nagearovat na Raid level a u toho se bavit hrou.

    Kdyztak hodte friendrequest na PSN: Shaag7
    LENNYKRAVIC
    LENNYKRAVIC --- ---
    TRAGED: Taky jsem to neviděl. Včera ty co to prošli udělali téma na SubRedditu o Destiny a v popisku bylo, že jednu část se k nim musel připojit kámoš, projít kus a pak zase jen dva.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    LENNYKRAVIC: Tohle?
    During the Atheon battle, instead of one person holding the Relic while the others shoot at Oracles, one member of this team will drop the Relic, shoot Oracles, pick the Relic back up, and repeat, all by himself. It's insane.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    LENNYKRAVIC: nechci si spoilovat, takze nekoukam, ale fakt to vypada ze tam jsou dva :)
    LENNYKRAVIC
    LENNYKRAVIC --- ---
    TRAGED: jednu část museli projít ve třech, ten Gorgon labyrinth ve dvou prostě hra nedovolí :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    _KOFILA_: Hmm, uz ve dvou. Vcera byl rekord ve 3.
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    lol
    Watch A Team Of Two Players Beat Destiny's Six-Person Raid
    http://kotaku.com/watch-a-team-of-two-players-beat-destinys-six-person-ra-1644259037
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    SHAAG: U Daily je myslim LVL prednastavenej, kazdopadne si ho muzes nastavit sam pri vyberu jakekoliv mise, u vsech se ti ted "odemkli" jeste vyssi obtiznosti.

    BTW Napr. Draksis na Epic lvl 24 od Queen sem solo na 22 nedal. Oneshotovali me Dregove :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam