• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Nejakej Nolifer whine :)

    Destiny's Dark Below expansion punishes the game's most important players | Polygon
    http://www.polygon.com/2014/12/15/7393695/destiny-dark-below-punishing-hardcore
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CICIN: Jen content.
    CICIN
    CICIN --- ---
    CLUBEER: Oh fok a jak se projevuje toto omezení, do hry se vůbec nedostanu nebo se mi jen neodemkne nějaký důležítý content?:p
    CLUBEER
    CLUBEER --- ---
    CICIN: jo
    CICIN
    CICIN --- ---
    Měl bych jeden, asi hloupě znějící dotaz, musím koupit DLC abych si teď zahrál v pohodě? Přecházím z trialu na full, dneska jsem koupil placku v JRC, tak jestli budu muset investovat ještě dál:p
    CLUBEER
    CLUBEER --- ---
    MONTANACZ81: taky bych dal
    MONTANACZ81
    MONTANACZ81 --- ---
    ja bych dal jeste mi necinkla za projiti Raidu zrovna za chvilku hrju s klukama /offnyx jsme sehrany ze striku ale domluvit jeste 3 se nam nedari
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    BTW Dame dohromady PS4 NYX grupu 6ti 26+ na Raid?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    AAAARGH! Urnova mise na mesici je PEKLO! Pry LVL26. Sem LVL28 s docela slusnym equipem a jakmile nabehne parta Knightu s mecema tak sem na SOLO v haji.
    MONTANACZ81
    MONTANACZ81 --- ---
    TRAGED: hned jak sem to dopsal tak jsem pochopil,zes myslel AScendanty :))) no ten jsme dali nez jsme Te potkali :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MONTANACZ81: Tohle mi leze leze usima, mluvim o Ascendant mats.

    MONTANACZ81: JJ, skoda ze to nebyl ten novej v kosmodromu, na ten mam akorat quest :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MONTANACZ81: Tohle mi leze leze usima, mluvim a Ascendant mats.
    MONTANACZ81
    MONTANACZ81 --- ---
    TRAGED: je zase fakt ze ten matros si ted muzes koupit a ne behat 2hod. a hledat "zarici hovna"(Mars) :)))
    MONTANACZ81
    MONTANACZ81 --- ---
    TRAGED: ahoj jj akorat jsme koncili ,ale kdo by odolal novymu Striku ,ze? zase dame...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CLUBEER: Ano.
    CLUBEER
    CLUBEER --- ---
    takze kdyz mam monte carlo na full tak mi to xur vymeni za lepsi a tunim to od zacatku?
    CLUBEER
    CLUBEER --- ---
    TRAGED: to.me tak sere a kdy se mi otrvre weekly a night fall?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Me hlavne stvou zmenama v Daily. Misto aby prihodili dalsi level obtiznosti, treba markama navic, tak vsechno posunuli nahoru, takze pod lvl 30 nemas sanci davat Dayli Q na max level, cili se celkove spomali progres ziskavani materialu :-(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam