• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    CICIN
    CICIN --- ---
    GEE: Já mám lvl 14 a hraju docela často:) i když teď přes svátky budu v práci, tak to hrát tolik nebudu, nick mám Jelenen :p
    GEE
    GEE --- ---
    Tak jen krátká zpráva od newbieka: Poté, co jsem většinu hry odehrál sám, protože sehnat někoho pod level 25 je nadlidskej úkol jsem včera narazil na Poláka s Němcem (já 17, oni 15 a 10), prošli jsme dvě mise na Venuši a asi napošesté dali i strike...konečně začínám objevovat, v čem je Destiny fakt super!
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    SHAAG: Breci, protoze IMHO resi nesmysly. Ze vyexpit si sve Exotiky by ho stalo neumerne casu? No a!? Kolik jich opravdu pouzivas? A stejne mu napadaj v Crote nove. Jestli s nima chce zevlovat po Vezi, tak na to je mit upgradovane nepotrebuje.

    A jestli mu vadi schaneni dvou exotic shardu na upgrade a na posledni slot? Co mam rikat ja? Me zvedly 2 materialovej daily drop quest na LVl30, coz na 28 nedam ani nahodou, takze mam polovicni postup i pro "obyc" legendy a naopak exotiku vyexpuju az na posldni slot velmi hrave.

    Jedine v cem s nim souhlasim je pridani dalsich materialu. Ale jestli jsou jen na raid equip z Croty, tak si pockam kolik jich vubec na ten equip bude potreba.
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    TRAGED: Ne on napsal ze to realne ani nelze, protoze do te doby bude dalsi DLC. A duvody proc kazdy muze mit pres 20 exoticu take uvedl. Protoze je prodava Xur.

    Co se tyce exotic armoru tak u huntera jich mam 5, Warlock 5, Titan 4
    A k tomu nepocitam nepreberne zbrani.
    A opravdu nejsem nolifer.

    Mam dojem ze si pletes docela dobre napsanou koncepcni kritiku z brecenim.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    SHAAG: Je to whine. Jak velké procento hráčů má víc exoticu? já mám 4 armory od xura a zbraň ani jednu. A mám nahrano docela dost. Jistě že mi štve ze Legendy co jsem koupil za Vang marky mají nižší staty než ty co bych koupil / dropli teď, ale beru to. Ale stěžovat si ze vyupgradovat 20 exotik bude moře času?
    SHAAG
    SHAAG --- ---
    TRAGED: Popravde s nim nelze nesouhlasit, ostatne uplne to same tvrdim od datace.

    Proste shrnul dopady noveho systemu upgradu a lootu a ze tahle cesta by spise odpovidala WoW, kde ale nejsou datace po 3-4 mesicich a dokonce navrhl i reseni problemu.

    Takze bych to fakt neoznacil jako whine.
    Pokud chces videt co je whine podivej se na diskuzni fora Blizzardu.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Nejakej Nolifer whine :)

    Destiny's Dark Below expansion punishes the game's most important players | Polygon
    http://www.polygon.com/2014/12/15/7393695/destiny-dark-below-punishing-hardcore
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CICIN: Jen content.
    CICIN
    CICIN --- ---
    CLUBEER: Oh fok a jak se projevuje toto omezení, do hry se vůbec nedostanu nebo se mi jen neodemkne nějaký důležítý content?:p
    CLUBEER
    CLUBEER --- ---
    CICIN: jo
    CICIN
    CICIN --- ---
    Měl bych jeden, asi hloupě znějící dotaz, musím koupit DLC abych si teď zahrál v pohodě? Přecházím z trialu na full, dneska jsem koupil placku v JRC, tak jestli budu muset investovat ještě dál:p
    CLUBEER
    CLUBEER --- ---
    MONTANACZ81: taky bych dal
    MONTANACZ81
    MONTANACZ81 --- ---
    ja bych dal jeste mi necinkla za projiti Raidu zrovna za chvilku hrju s klukama /offnyx jsme sehrany ze striku ale domluvit jeste 3 se nam nedari
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    BTW Dame dohromady PS4 NYX grupu 6ti 26+ na Raid?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    AAAARGH! Urnova mise na mesici je PEKLO! Pry LVL26. Sem LVL28 s docela slusnym equipem a jakmile nabehne parta Knightu s mecema tak sem na SOLO v haji.
    MONTANACZ81
    MONTANACZ81 --- ---
    TRAGED: hned jak sem to dopsal tak jsem pochopil,zes myslel AScendanty :))) no ten jsme dali nez jsme Te potkali :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MONTANACZ81: Tohle mi leze leze usima, mluvim o Ascendant mats.

    MONTANACZ81: JJ, skoda ze to nebyl ten novej v kosmodromu, na ten mam akorat quest :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MONTANACZ81: Tohle mi leze leze usima, mluvim a Ascendant mats.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam