• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    RADOWAN: Jina cesta neni :-)
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    Tak dnesni uspesnej lov - Oryx porazen, Sunbreaker odemcen, posledni y1 exotic odlozeny do Valutu - svetlo 206 a lvl 40. Oh yes..
    Akorat me napada, jakej mate postup, kdyz si chcete nahonit toho sunbreakera? Moc me netahne hrat za postavu s temer nulovou recovery a agility.
    MIKEE
    MIKEE --- ---
    mno, tak jsem se pridal do nyx clanu, nahazel vsem friend requesty .. a rikam si, proc to sakra nejde primo z Destiny? Proc si musim lidi pridavat rucne? Chvili jsem to tam hledal (neco jako Clan list), ale nenasel ..
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    TRAGED: pokud zakladas "microphoneless fireteam" budu tvuj striker :D
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    TRAGED: Pro eq je asi limit 300, pro raid eq je to pak 300+
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    RADOWAN: JA hraju v podstate porad bez Mikraku. Taky nenam dodelanej jedinej Raid :-(
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Ad Y1 exotiky: Po U2.0 jsem si rikal; "Bozi! splnili se mi Bounties na BadJuJu, Thorn a Pocket Infinity!", abych nasledne tyden po te zjisti,l ze jsou mi vlastne naprd, protoze TK equip na 160 zacina a konci az nekde u 280-290 :-)

    Je cosi co se se jmenje Infusion, ale u Y1 veci to da max Y1, cili cca 170. A funguje to tak, ze pouzijes lepsi vec ze stejenho slotu a stejne kvality spolu s MoL a nejakymi mats na vylepseni nejake veci. Zatim jsem to nedelal, respektive zkousel jsem to s Ghost shells, ale nesplnuju podminku mit lepsi ghost shell stejne kvality, takze jak moc se to zvedne nevim.
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    TRAGED: unsleep mode activated! skoda, ze mam Tv v pokoji se zenou, takze nocni pareni jest bez micu..
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    TRAGED: uz mi nekdo dal bounty na majors/ultras taken..
    btw. nechce se mi to hledat, ale nekde jsem cetl, ze se da pres neco nacpat moth of light jako exp do konkretnich veci..jak? :]
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    RADOWAN: coz bude nejpozdeji v druhe TK misi :-)
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    TRAGED: no ja vim, ale nechce se mi opoustet moje tezce milovany poklady :D - je to celkem tezky se neceho zbavit, rozhodne ale neshodim armamentarium, dokud neziskam y2 ekvivalent!
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    RADOWAN: Mam ted od Petry quest na Taken leadery na Kosmodromu, ale zatim se mi nepodarilo ani jednoho potkat. :-(
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    RADOWAN: V TK tri zacnou padat zelene veci s lepsim utokem (170+ ) nez vsechny tyhle Y1 exotiky :-)
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    TRAGED: tak kdybys na neco prisel, kldine dej vedet :] taky se ozvu, kdyz mi nejakej klic padne a z ceho..
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    TRAGED: to si me navedl na moji nove ziskanou Bad Juju :] myslis ze ma smysl ji nafarmit a pouzivat jako automat? Vymenil bcyh ji za Vindicator XI, ale zrusilo by mi to Thunderlorda..hraju striker titana
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MUST HAVE! :-)

    SCOUT RIFLE - THE JADE RABBIT

    The moon-dwelling Jade Rabbit of yore is made manifest in this adorably deadly exotic scout rifle. Sporting a 13-shot magazine and a sniper-like scope, the Jade Rabbit is a lethal combination of kinetic power and long-range accuracy.

    TRAGED
    TRAGED --- ---
    RADOWAN: Klice padaly jako odmeny za questy pro Awoken. Jak je to ted ale netusim. Uplne zmizeli Awoken bounties atd. Rekl jsem si ze to zacnu zkoumat az dojedu TK.
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    TRAGED: oujeee..tesim se na to velice! Jeste se snad po praci dostanu k dohrani HoW a pak rovnyma nohama na TK..uprimne ale musim rict, ze kdybych si ty DLC kupoval zvlast a ve chili kdy vysli, byl bych docela zklamanej - ted myslim hlavne The Down Below. Hral jsem vicemene cely year1 jenom zakladni Destiny. Ale variance na strajky a I ty novy jsou super osvezeni.
    Jak se to jinak ma s Treasure Key? Vyhral jsem jednu arenu, ale nalootoval jsem akroat par materialu a krystalu :/
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    RADOWAN: JJ, jsou na to questy. Loveni blesku s Warlockem na Marsu je super :-) Je to to prvni co jsem v TK splnil, aby jsem co nejrychleji nove superpowers naexpil a sakra se mi uz nescetnekrat hodil.
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    TRAGED: super diky! Jeste me napada, jak to tedy dopadlo s temi novymi ''super-powers''? To je to, co ziskam po dohrani A Broken Will?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam