• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    Destiny 2

    Spoiler tag: <span class="spoiler"> Vas prispevek obsahujici spoiler </span>

    Destiny 2: Forsaken leveling guide

    Asist app: Ishtar Commander‏
    Links: Vital Information and Known Issues | Xûr's Twitter | Where is XÛR | CZ Komunitni clany
    Reddit: Destiny The Game | Destiny Lore 

    Destiny links: Bungie | Ghosts Locations | Seraphim Archive

    I'll be your light, your match, your burning sun,
    I'll be the bright, in black that's makin' you run.
    rozbalit záhlaví
    MIKEE
    MIKEE --- ---
    EPICFAIL: jen tak pro informaci, jak dlouho trval ten uspesnej raid?
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    Tak konecne Oryx padnul ;o)
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    dobrej navod co delat po 40ce :D https://www.reddit.com/...stinyTheGame/comments/3lroxv/youre_lv_40_now_what_a_guide_to_light_levels/

    (rozvest se a koupit sportovni karu a nabalit teenku nee? :D)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    REFLEX: To by taky s novým equipem nemusel být problém :-)
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    no me furt chybi ta debilni trofej udelat raid bez smrti :D
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    EPICFAIL: Urcite mam. Pocitam, ze se soucassnym equipem by to ani nemel byt moc problem "prosvistet" :-)
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    EPICFAIL: Mysleno tedy na starsi raidy... , zatim :]
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    TRAGED: ufff, tak to je velka skoda, prijit o to nejlepsi... Pripadne muzu zkusit rict klukum od nas a muzem zkusit, tedy pokud by jsi mel zajem :]
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    A hlavne, mam Light teprve kolem 230. Takze nemuzu davat ani weekly strike, natoz raid :-(
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    EPICFAIL: viz TRAGED :-(
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    A co raid - mate uz prvni zarez za Oryxe? :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MIKEE: Zatim porad tvrdi, ze by mel byt nas avatar s nami 10let. takze neocekavam Destiny 2 coby samostatnou hru, ale jako dalsi expanzi. Dokonce, vzhledem k tomu ze jsem zacal hrat s aktualnim avatarem uz na PS3, tak to necekam ani s prichodem nove generace konzoli.
    MIKEE
    MIKEE --- ---
    TRAGED: nj, mozny to je, ale prijde mi, ze v 21. stoleti by se na social aspekt mohli trosku zamerit ..

    jinak jsem zatim s Destiny spokojenej, je to takovy Halo on steroids, coz jsem od toho chtel. Nicmene uz ted se trosku bojim bungie DLC politiky do budoucna, pripadne toho, ze za rok bude Destiny 2 a puvodni hru zariznou ;)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MIKEE: IMO to bude nejake pitome PSN-API omezeni.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    RADOWAN: Jina cesta neni :-)
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    Tak dnesni uspesnej lov - Oryx porazen, Sunbreaker odemcen, posledni y1 exotic odlozeny do Valutu - svetlo 206 a lvl 40. Oh yes..
    Akorat me napada, jakej mate postup, kdyz si chcete nahonit toho sunbreakera? Moc me netahne hrat za postavu s temer nulovou recovery a agility.
    MIKEE
    MIKEE --- ---
    mno, tak jsem se pridal do nyx clanu, nahazel vsem friend requesty .. a rikam si, proc to sakra nejde primo z Destiny? Proc si musim lidi pridavat rucne? Chvili jsem to tam hledal (neco jako Clan list), ale nenasel ..
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    TRAGED: pokud zakladas "microphoneless fireteam" budu tvuj striker :D
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    TRAGED: Pro eq je asi limit 300, pro raid eq je to pak 300+
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    RADOWAN: JA hraju v podstate porad bez Mikraku. Taky nenam dodelanej jedinej Raid :-(
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Ad Y1 exotiky: Po U2.0 jsem si rikal; "Bozi! splnili se mi Bounties na BadJuJu, Thorn a Pocket Infinity!", abych nasledne tyden po te zjisti,l ze jsou mi vlastne naprd, protoze TK equip na 160 zacina a konci az nekde u 280-290 :-)

    Je cosi co se se jmenje Infusion, ale u Y1 veci to da max Y1, cili cca 170. A funguje to tak, ze pouzijes lepsi vec ze stejenho slotu a stejne kvality spolu s MoL a nejakymi mats na vylepseni nejake veci. Zatim jsem to nedelal, respektive zkousel jsem to s Ghost shells, ale nesplnuju podminku mit lepsi ghost shell stejne kvality, takze jak moc se to zvedne nevim.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam