• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    EBARTT
    EBARTT --- ---
    daji se nekde - v cestine idealne - nastufovat raidy ? vcera jsem jedne parte delal fest ostudu :)
    CLUBEER
    CLUBEER --- ---
    TRAGED: ja asi zapnu ted je tam neco zajimavyho?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    EBARTT: To teda. Já v deset začínám :-)
    EBARTT
    EBARTT --- ---
    Hraju asi v blbý časy, většinou od té půl deváté do deseti večer.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    EBARTT: Kdykoliv mě uvidíš on-line, tak buď napiš přes PSN, nebo se klidně rovnou joini.
    EBARTT
    EBARTT --- ---
    da se s vama chlapi domluvit na nejakou strike misi? pry jsou za to setove veci.
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    TRAGED: oh shit! :D jdu na to!
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    RADOWAN:Libi, nelibi, je za to Emote! ;-)
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    TRAGED: ja mam na titana komplet chroma, ale ten taken se mi vubec nelibi! mam par kousku na huntera, ale nesbiram. ted shnim iron banner armor s vlkem - hodi se mi ke khepri's sting, tyhle zvireci motivy jsou moje :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    RADOWAN: Taken like armor. Na Warlocka mi chybi uz jen chest a botky :-)
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    TRAGED: copak to je?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    (Navic se bude hodit az dodelam Desolat Veil set :-)
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    TRAGED: ok, projdu nim nejky pve a uvidim, uprimnemi dcela vadi jak vypada - jedu si hodne medievalist style :D
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    RADOWAN: Nechal jsem ho jak je, chvili jsem premyslel ze bych ho nacpal do Sleeper stimulant, ale zatim odolavam :-)
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    TRAGED: wow, ok :D btw ten elders mec jsi nechal jak je- taken dmg, nebo jsi fuznul do staryho? a mas ho na max - jde mi o ammo capacity ..mam ted sol s 56 'svihy'
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    RADOWAN: Jenom ten Collectorskej Ghost :-)
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    TRAGED: da fu? Y1 veci maji infuse?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    RADOWAN: Ano, 320 mec za April Prison of Elders mam taky. Ale ghost mi padl nejvic 287 a hned jsem ho infuznul do 1stY collectorske Frontier shell,
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    TRAGED: me padaji porad na 36 strikes, ale vic nez 297 nemam. nejvic mam mec 320 a wolf pelt 320. ted mam LL 310 a porad jsem v iron bannerech ten nejnizsi..
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    BTW - LL mi nejvic tahne dolu ghost, netusite kde je jeho nejvetsi sance na drop?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam