• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    Mida je podle me dobra hlavne do PvP, protoze kdyz s ni aimujete, nezmizi radar. U ostatnich zbrani pri aimovani radar mizi.

    WA9NO
    WA9NO --- ---
    Ja osobne jedu mida multi tool exotic a energy auto rifle, ale stejska se mi po Sunshotu, tak az padne nakej zajimavej kinetic scout/auto tak to zacnu switchovat :)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    LAAZI: Za warlocka se jede imho SUNSHOT...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    LAAZI: Zalezi na tom, jakej styl hry ti vyhovuje. Ja to stridam podle toho, kam a na co jdu. Nejuniverzalnejsi je Hard Light - Autorifle s Ricochetem a vsemi elementy.
    Pak mas Exotici v setech, Mida Multi/Mini tool. Nebo prave ta co jsi akorat ziskal, ktere se navzajem reloaduji, takze pri sikovnem pouzivani mas velmi slusnej dmg output :-)
    LAAZI
    LAAZI --- ---
    Dival sem se na ten raid (devourer) na jutub a prislo mi to jako hrozna spartakiada, musis stat na platforme, behat s mickem, proskakovat skrz obruce a u toho furt cosi rikat na voicu, uplne mi to vzalo chut to zahrat (ten posledni boss teda vypada huste).

    A zkousel sem misi, co sem predtim hral jako normalni strike, takze asi strike, na solo, jak se tam na zacatku jezdi na piku (sic) a na konci je tam ten neviditelnej dement, tak toho sem dal asi po 20 minutach na 5% a pak me zabil. tableflip.gif
    Nastesti ten quest nebyl na bosse ale na nejakyho servitora po ceste, takze mam dalsi zlutou zbran, co nebudu pouzivat yay.

    Btw co hrajete za zlutou zbran? Za warlocka idealne.
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    btw. koukam ingame, ze jsme tenhle tyden dali z nyx klanu Nightfall jako jedini? :D
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Destiny 2 - Expansion I: Curse of Osiris Reveal Trailer
    http://www.youtube.com/watch?v=3Gjl690gN1s
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    WA9NO: Diky :-)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    TRAGED: Som lvl 20, ale v klane som pred dosiahnutím nebol, to je fakt.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CLAVEN: Protože byl dosazen před tím než jsi byl v klanu? Respektive, jsi lvl20?
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    CUZMAN: Ravene nikam nespechej, v klidu si dodelavej tu kampan, leveluj na 20ku a nikam se zbytecne nezen. Zdravi je dulezitejsi :)

    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Je to nejlepsi hra jakou sem kdy hral, jen me mrzi ze mam zdravotni problemy, tak se tomu nemuzu tolik venovat, ale snad vecer s nestem dame dnes nebo jindy :-) sem uz 16,5 a jedu nessus...
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    Nemám weekly klanový engram u Hawthorne, aj keď klan interface na webe Bungie ukazuje, že je earned. Vie niekto, prečo?
    DIBONE
    DIBONE --- ---
    Musim rict, ze si zatim Destiny hezky uzivam. :) Obtiznost levelovani mi prijde prijemna - neumiram a nejsem frustrovany, naopak to hezky odsypa. Kde jsem mel trochu problem byl Titan, protoze jsem skakaci lama a nekolikrat jsem z tech plosin hupsnul do more, nicmene ovladani je skvele, grafika taky a pribeh je fajn... Takze doporucuji. :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VIRIK: Nejde o nikoho konkrétního, je to proaktivní výzva :-)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    No ja tu treba pulku prispevku ani nevidim X_x
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    Ježíš, jestli jde o mne, tak já klidně odstoupím, stejně na Destiny 2 nebudu mít v blízké budoucnosti tolik času.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    HNIZDO: Ne, jsou lidi kteří zvažovali přidání se do klanu na základě toho, ze už v něm je někdo s kým se nemusí. Nic vic.

    V tebou popsané situaci by uškodili i sobě. Dost eventu v Raidech počítá s 6ti lidmi v partě a v nižším počtu je problém je dát i když máte i o light level o 150 vyšší než je doporučený. Alespoň tomu tak bylo v Destiny1, takže neocekavám ze se to změnilo.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    TRAGED: copak, zacal raid a pet lidi z teamu si najednou sedlo opodal a divalo se na tebe jak tam chcipas? :))
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    A abych nezapomněl



    Organizační hlášení!

    Prosim, nepřenášejte antipatie z NYXu do hry. Prostě spolu buď nehrajte, nebo to na těch pár chvil překousněte. Zas tak moc nás není a ze zkušenosti vím, ze i těch 6 na RAID se občas hledá nesnadno. Díky.


    Konec hlášení.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam