• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    Destiny 2

    Spoiler tag: <span class="spoiler"> Vas prispevek obsahujici spoiler </span>

    Destiny 2: Forsaken leveling guide

    Asist app: Ishtar Commander‏
    Links: Vital Information and Known Issues | Xûr's Twitter | Where is XÛR | CZ Komunitni clany
    Reddit: Destiny The Game | Destiny Lore 

    Destiny links: Bungie | Ghosts Locations | Seraphim Archive

    I'll be your light, your match, your burning sun,
    I'll be the bright, in black that's makin' you run.
    rozbalit záhlaví
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    WA9NO: koľko lightu je optimálnych na normálne vanguard strikes a koľko na nightfall?
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    CUZMAN: Na raid bys mel mit aspon 270 power :D coz jako cerstva 20ka mit nebudes :)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Muzu jit vecer s vama na raid kdyz budu 20 ale nebudu mit main story???
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Nessus uz mam hotovej a uz sem btw 18 :-D ale jeste tam delam ty mise no, jinak uz muzu na Io... Ale ja chci dodelat vsechny mise :-D
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CUZMAN: S bude hůř :-) Vexové jsou na skoky a mizející plošiny přímo vysazení :-)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    HURA UZ SEM HITNUL 17 :-) ale main story porad ceka a kdo rikal ze to je lehky, tak ty skoky mi davaj pekne zabrat :-D ale ja sem casual hrac takze v tom nemam skill :-D
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    Ocividne nam chybi takzvanej raid leader :-D Kdo se toho chce ujmout?!?!
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    A alty 287 a 285 a to těm druhej ještě nemá ani hotové main story
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    JULIAN: Hodně to pomůže. Jakmile alti hitnou lvl20, tak přes Ishta commander jim vymaxujes light level přes zbraně a navyšujes už jen armor. Mam teď maina LL296 a altuˇˇ
    DEADDY
    DEADDY --- ---
    JULIAN: jop, druhej charakter mne ranec pomohl poskocit prez tu 265 stopku a pak to slo uz zas docela v pohode.

    WA9NO: Mate jeste misto ? .)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    DEADDY: jako prvni tyden to leze docela dobre, druhej uz je pomalejsi ted zjistuju. Ale udelal jsem si druhej charakter a pracuju na tretim, sdilej zbrane, tak si to obcas trochu pomuze navzajem

    TRAGED: tez PC
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    TRAGED: PC
    DEADDY
    DEADDY --- ---
    JULIAN: a teda ten ivl dropu je pak stejnej jak pro modry a fialovy veci a progressivne se snizuje ( mam 292 a ted vetsinou pada 282, ale uz ne zarucene ) a weekly anagramy/exotic anagramy sou stejnej ilvl jako je prumer .. leze to dost pomalu .F
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    REFLEX: A hrajete na PC nebo PS4?
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Ja bych klidne vecer tez sel, to je pro 6?
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    CARB6N: Pisu si te! :D
    CARB6N
    CARB6N --- ---
    WA9NO: Já bych šel, ale ve hře mi to neukazuje lidi v klanu.
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    PCCkari, jak teda s tim raidem? Pudem to day1, nebo cekame na brzdy naky?!
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Funguje to takhle:
    do 260 muze padnout modra vec, ktera ma vyssi level, nez jakej je vas prumernej PL (tusim az +4). Takze jak to dropuje, jdete nahoru. To same s fialovejma vecma, do 265. Pak uz vam muze padnout milion fialovejch veci, ale nepohnete se ani o kousek. Jedine pres exotic questy, exotic dropy ci tydeni milestony. Ale kdyz se pohnete a vas PL jde nahoru, tak pak zacnou padat modre/fialove veci o 5 PL nize, nez je vas prumernej PL, coz muze pomoct v pripade, ze nejakej slot laguje oproti zbytku. Treba mam 290 zbrane, vetsinu armoru 285, akorat kalhoty proste nepadaj, ty mam 276. V prumeru mam 285.85, takze kalhoty mi muzou padnout modre/fialove 280. No a jakmile si je oblecu, tak muj prumernej level se vyhoupne na 286.42, takze razem mi muzou kalhoty padnout na 281! Coz me zase o kousicek posune, tentokrat uz ne na dalsi level, ale az treba z milestonu vylepsim nejakou zbran na 295 treba tak uz mi kalhoty muzou padnout 282.
    TERZ
    TERZ --- ---
    LAAZI: To jsem si myslel taky, ale nakonec to vypadá, že ten 265 soft cap není pravda.

    "As your light level increases, so does the vendor level.

    The idea that 265 was a hard cap was stupid and wrong from the start (it spread like wild fire the first week of release). Raise your light level with exotics and mods, and your vendor levels will increase. When vendor levels increase, you can raise the light levels of your gear, which raises your overall light. When your overall light level increases past a threshold, it raises the vendor levels. And so it repeats. It's a system that feeds itself. You never truly stall out, though you may temporarily run out of ways to up your light level during a given week until the reset."

    So now the soft cap of blue/purple engrams is 267? - Destiny 2 Message Board for PlayStation 4 - GameFAQs
    https://www.gamefaqs.com/boards/207763-destiny-2/75785509
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    Nezapominal bych na PvP, kde jsou rewardy velmi dobry.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam