• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    SUBTITLES017: Clan XP. Kazdy charakter muze tydne do klanu nacpat max. 5000XP, cili 15000 na hrace, pokud "poctive" odjede vsechny 3 alty. A to chces, protoze za kazde naplneni tech 5000 je Powerfull engram :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    LA_PIOVRA: Jo takhle, ne mapu, ale mapu :-) On prodava scout reports a pak jednou tydne 5 Cayde Stashes map. Mel jsem na mysli to druhe :-)
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    TRAGED: ano zvysovani bodu klanu, nebo ano ze za to je i neco jineho (a co?), nebo ano oboje....?
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    TRAGED: koupil jsem mapu, vylootoval 40 truhel a stal se majitelem 40 tokenu (urcite zatim nejrychlejsi zpusob jak je sbirat) a nejakeho bezcenneho haraburdi typu barvicky a modry gear:)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    jako jo, ten multak me bavi..sice jsem lama, ale bavi me.. :)

    btw koukal jsem do klanu, ze jsem splnil v multaku nejaky limit 5000xp nebo ceho.. k cemu je to dobre? jen pro zvysovani bodu klanu, nebo za to je i neco jineho?
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    WA9NO: aha, tak roster uz funguje :D
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    uz by fakt mohl zacit fungovat ten roster... hodne me bavi shanet lidi po ruznejch discord/web/bnet klient chatech ... :D
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Držím palce :-)
    CARB6N
    CARB6N --- ---
    WA9NO: Zkusíme:)
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    co dneska raidik? nezkusime to slozit (PC)? :D
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    tak co ten raid? Jak jste na tom s pl? :)
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Dalsi lama dotaz: musim dohrat dejouvou linku aby se mi otevrelo neco, co zatim nemohu? (myslim, ze mi chybi 1-2 mise a nebavi mne to:)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    A jestli mate pocit ze vám gliter leze ušima ven, tak počkejte až objevíte kouzlo modu a pak najednou zjistíte, ze instalace každého z nich je za cca 5000 :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    omlouvám se za autokorekci sprzněná slova, snad si za ně dosadíte ta správná :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    LA_PIOVRA: Exotiky můžeš mít vždy max 2 a to Jednu zbraň s jeden kus armoru.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    LA_PIOVRA: Modrej loot je ještě níž. Mam pocit ze modre padají o 10 nižší a fialové u Frakcí o 5 nižší.

    Každopádně, každá planeta ma unikátní set Legrndary Armoru, ne-li dokonce dva, takže pokud si sběratel, tak si tokeny šetři na toto.

    BTW kdyby si někdo zatím nevšiml, tak je to co item to 20tokenu.

    Jo a ještě se vyplatí kupovat od Caida mapy pokladu, z nich taky padaj dost exoticy.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    TRAGED: diky, krasne srozumitelne:)
    (a ja prave zjistil, ze muzu mit jen jednu exotiku:) A to mam tak pekny brneni i boty, jak delany pro mne:)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    LA_PIOVRA: Tokeny jsou prima jestli mas v plánu alty. Nad 272 to jde nahoru už jen přes powerfull engramy za Flashpoint/Clan XP/Raidy a když padne náhodou exotic engram, na ty se pořad vztahuje pravidlo vyššího průměru a Raool je někdy decryptnf i vejš.

    Ještěje dobré zmínit, ze legendarky se bad 270 infuzuju vždy jen na hodnotu infuzovanrho itemu, zatím co Exoticy cca o 5 výš. Tzn infuze 290 do exotiky udělá 295 atp.
    Dále se cena infuze liší podle vzácnosti. Infuze modré je za 4LS, zatím co infuze legendarky je jen za 1LS



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam