• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    Destiny 2

    Spoiler tag: <span class="spoiler"> Vas prispevek obsahujici spoiler </span>

    Destiny 2: Forsaken leveling guide

    Asist app: Ishtar Commander‏
    Links: Vital Information and Known Issues | Xûr's Twitter | Where is XÛR | CZ Komunitni clany
    Reddit: Destiny The Game | Destiny Lore 

    Destiny links: Bungie | Ghosts Locations | Seraphim Archive

    I'll be your light, your match, your burning sun,
    I'll be the bright, in black that's makin' you run.
    rozbalit záhlaví
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    CARB6N:

    - item level mam 265

    - predem dohodnuta parta: parta co se adhoc sk lada ze znamejch lidi, z lidi sehnanenech nekde na (externim) chatu etc. Proste cokoli zavislyho na dohode a mimo automatickej matchmaking primo ve hre.

    - vyborne, na ty planerani questy jsem zatim nesahl

    - alt charaktery chapu, ale prochazet dekovou linii jeste 2x mne nic nedonuti

    Dekuju za skvelej a blbuvzdorne napsanej souhrn:)
    CARB6N
    CARB6N --- ---
    LA_PIOVRA: Je otázka, jak myslíš předem dohodnutou partu a taky kolik máš item level:)

    Ono se to dá rozdělit do dvou kategorií. Před 265 a po 265. Do asi 265 padají z beden za planetární marky vyšší levely předmětů než máš celkovej light level (nebo jak se to sakra jmenuje:)), takže do 265 je nejlepší grindit EDZ heroic eventy (musíš se teleportovat po mapě jak debil a čekat, dokud nenarazíš na nějakou grupu. Klidně 2x-3x na jedno místo, nakonec se vždycky najdou tak 2-4 lidi na event).

    Po dosažení +-265 jsi už odkázanej na weekly rewardy (kde je reward tzv. "powerfull items - to znamená fialka s vyšším ilvlem než máš celkem) za public eventy, crucible, nighfall a raid. Je tady ještě taková malá výjimka a to jsou planetární questy, který mají za reward fialový/žlutý zbraně. Ty doporučuju dělat až po dosažení ilvlu přes 265. A pro solo hráče je dobrý si udělat ještě dva alty, protože jim můžeš posílat zbraně z top postavy, čímž jim vyboostíš celkovej level, otevřeš pár beden za public eventy a máš +-stejnej level jako u hlavní postavy. Jde o to, že na nich můžuš dělat taky ty weekly a hlavně všechny questy z planet plus je dobrý si vybrat reward za finální quest taky až po dosažení 265+.

    A pokud nechceš hrát total solo a chceš jít okamžitě nighfall s randomama, tak jediný, jak najít grupu, je přes "aplikace třetích stran" nebo bungie fireteam finder přes prohlížeč a přidávání lidí do bnet aplikace:

    Fireteams - PC Heroics | Forums | Bungie.net
    https://www.bungie.net/...umber=0&tSort=1&tType=0&d=3&tg=Recruitment%20BattleNet%20Nightfall&lang=en
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Ta rukavice s armorem 10 ta se prida ta armor k tomu, legendarni rukavice v evereversu na farme???
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    TRAGED: Ja ted zas poskocil na 275 - padl mi leg. mod +5 pro cepici a Clan loot shotgun 273..
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    RADOWAN: Mam vysolovany 296. Ale je yo rehole přes exotiky a weekly powerfull engramy za EDZ a Clan XP
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    LA_PIOVRA: ale sam ted bojuju s tim, ze nejak nemam jak prekonat light 274 solo :(
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    LA_PIOVRA: jo, ale aspon mas jistotu 270 light na infuse i do fialovych (navic ti rozlozeny exotiky zustavaji ve stashi jako collectibles a muzes je zpetne poridit s 240light za par shardu)
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    RADOWAN: aha, diky, budu se jim tedy vic venovat. Na druhou stranu mne spis delaji radost nejake top fialove, se zlutymi co mam jsem spokojen a vzhledem k nemoznosti mit vic nez 1zbran+1armor...
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    LA_PIOVRA: teda daily, myslel jsem heroic public.. mas nevetsi pravdepodobnost na exotiku
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    RADOWAN: kde to najdu? Lama.
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    LA_PIOVRA: Heroic daily
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Jaka je nejvynosnejsi aktivita pro cloveka, co nechce byt odkazan na hrani v predem dohodnute parte?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    EPICFAIL: Hmm, fakt divny. :-(
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    TRAGED: na psku jich mam kolem 2k, nestalo se mi ze by nejakej zmizel.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    EPICFAIL: Me se tedy pravidelne Legendary shardy resetujou a na Offic forech mi zatim nikdo neodpovedel :-(
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    TRAGED: Pokud to neni nejakej bug, tak se neresetujou :) Resetovali se coiny z raidu, kdo si je ten tyden nevybral prisel o ne, ale i to uz by nemelo platit.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Mimochem, mam neblahy pocit, ze Legendary shardy se kazdy tyden se resetuji!
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    Hele my na tom wipovali dobry 3 hodky a to mozna este ubiram. Ale meli jsme v grupe nakou unavenou jitrnici co celkem bezne vybeh psovi primo do ksichtu no.. :D
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    WA9NO: A tolik k nízké obtížnosti ;-)
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    WA9NO: docela easy encounter kdyz uz pak vis jak :)
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    rad bych jen dodal ze Pleasure Garden je pekna zkurvenost
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam