• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    MATHES
    MATHES --- ---
    kdyz uz teda resime ten klan - kolik to zhruba hraje lidi, protoze bych chtel asi brzy (tak za tejden, az vygrinduju jeste equip) dat nejakej ten raid a hraju to se dvema kamosema a to je malo, ale za ten tejden co to hraju jsem online videl jen asi 2 lidi odsud:D
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    WRATA: A mas to :-)


    Kdyžtak i povýšuj na Membert, nám přehled jak ke kdo na PC aktivní. Ne žeby to tedy mělo nějakou funkci :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    WRATA: Věnovat se tomu budu i dal, ale 1 jsem na PS4 ne na PC 2 vic lidi výkřikem větší casovej úsek
    WRATA
    WRATA --- ---
    TRAGED: Asi to muzes dat me pokud se tomu nebudes venovat. On ten managment je jenom o nabirani lidi ne?
    MATHES
    MATHES --- ---
    TRAGED: jak moc duveryhodny a aktivni?:D
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Někdo důvěryhodný a aktivní kdo se hlásí o funkci? :-)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    A HLEDAM JEDNOHO NEBO DVA PARTAKY CO BY SLI SEMNOU, SEM SKORO PORAD READY!!! :-D
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    WRATA: Teprv se chystam...
    WRATA
    WRATA --- ---
    Jinak teda jaky mate dojmy z Curse of Osiris?

    Story to melo trochu kycovity a predvidatelny ale stejne me to hodne bavilo a hudba super. Trosku me zaskocilo ze primarni posun poweru zustal z Powerful gearu na druhou stranu skok z 301 na 312 je docela masivni za nejake 4 hodiny. Zkusil jsem si heroic adventure, dal jsem ho, bohuzel jsem nestihl timer asi o 20 vterin protoze jsem si nedaval bacha a pri preskoku z platformy jsem minul a pak jsem asi 20x umrel :/

    Za me dobry!
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    CLUBEER: Cti zahlavi a nastenku :-)
    WRATA
    WRATA --- ---
    CLUBEER: Pozvanku musis poslat ty a Traged ti ji musi schvalit.
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    303 POWER WOW!!! :-D
    CLUBEER
    CLUBEER --- ---
    můžete mi někdo poslat pozvánku do klanu
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Ja pridavam dnes :-)
    MATHES
    MATHES --- ---
    CUZMAN: ja uz vcera pridal nejaky clan expy:))
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    293 power, a znova se pridejte do klanu kdo to jeste neudelal u hawthorne :-)
    MOPIK
    MOPIK --- ---
    JULIAN: zrovna sem chtel napsat ze vlastne od zacatku hraju primarne void huntera ( nightstalkera ) a ted mi padli Orpheus rig a zacinam tomu prichazet na chut :)
    WRATA
    WRATA --- ---
    Release schedule & summary of changes for Curse of Osiris : DestinyTheGame
    https://www.reddit.com/...yTheGame/comments/7h35yw/release_schedule_summary_of_changes_for_curse_of/
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    WRATA: co se tyka exotic tak oboji.
    WRATA
    WRATA --- ---
    WA9NO: Jenom zbrane, armory ne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam