• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    Destiny 2

    Spoiler tag: <span class="spoiler"> Vas prispevek obsahujici spoiler </span>

    Destiny 2: Forsaken leveling guide

    Asist app: Ishtar Commander‏
    Links: Vital Information and Known Issues | Xûr's Twitter | Where is XÛR | CZ Komunitni clany
    Reddit: Destiny The Game | Destiny Lore 

    Destiny links: Bungie | Ghosts Locations | Seraphim Archive

    I'll be your light, your match, your burning sun,
    I'll be the bright, in black that's makin' you run.
    rozbalit záhlaví
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    TRAGED: proč to teda nepojmenoju jednodušejc seasion pass (prostě předplatné na sezónu - tj rok), tedy seasion pass year 1, seasion pass year 2, v čemž se člověk vyzná a chápe už při prvním nákupu, že bude platit hodně a ne tak debilně jako expansion, anual, anal a radical anal?
    Dokonce slušnost by měla bejt to zakreslit do toho schématu, které jsi sem pastnul.
    Ubisoft to tak dělá, u The Crew 2 přesně vím, za co platím, v čem je lepší Goldka a první rok je přesně rozkreslen a já se těším.

    Tady u jelit netuším, jen se mi najednou zase objeví žádost o kreditku, což jako není úplně super a ideální, to si přiznejme.


    Odkaz na WOW, který je o hoooodně větší a dá se hrát o hooodně hodin víc je blbej, to ti odpůrci omlátí o hlavu :)

    Jinak ale v praxi – tou dobou budeme se připravovat na RDR2 a Tomb Raidera a to jsou taky drahý tituly, takže to vypadá skutečně velice pěkně (to video je fakt hezký), ale vidím to tak na vánoční slevy.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Kupujes dalsi. Je to jako u expazne do WoW, akorat uz po 1 roce, misto po 2-3 letech
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    TRAGED: hele, mám zase hloupej dotaz.

    Na netu se tu a tam píše, že to rozšíření je za 40e nebo v rámci anual passu. Ale já mám koupenej expansion pass, takže musím kupovat další, nebo to novináři spletli?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    • Hunt Down the 8 Barons and their Crew
    • Two New Destinations: The Tangled Shore and The Dreaming City
    • A Brand-New Raid
    • Introducing Gambit, a 4v4 Competitive PvE Mode
    • Wield New Powers with Nine Additional Supers
    • Collect New Exotic Weapons, Armor, and Gear
    • All-New Weapon Archetype, Legendary Bow
    • New Story Missions, Adventures, Destination Activities, and more
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Destiny 2: Forsaken – Official Reveal
    http://www.youtube.com/watch?v=9u4oyarcc4I
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    TRAGED: tak ono obecně platí, že nejzajímavější i technicky dobře udělaný hry paradoxně vycházejí na konzole jako poslední, když daná generace končí.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VIRIK: Ad clan: Staci v klanu aktivovat i XBL ucet.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VIRIK: A ted si vezmi, ze 80% Destiny1 je udelane jeste na X360 a PS3 :-)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    TRAGED: skoro to tak vypadá, ale někde jsem vydloubal, že na hře oproti jedničce fakt dělal nějakej tým co před tím pracoval na Call of Duty a tohle vypadá tak trochu jako jejich vklad. Jako tam jsem naleveloval strašně rychle, získal spoustu věcí a ocitnul se na konci.

    Každopádně, zkusil jsem pak chvilku na PC i dvojku a jako se znalostí jedničky je to zase o řád lepší. Není to v žádném případě špatá nebo průměrná hra, podle mne je úplně v pohodě, jen jednička je lepší a ano, máš pravdu, nesmlouvavější. Včera se mi poprvé stalo, že jsem došel až k bossovi, zabil ho a v nadšení jsem zapomenul odskočit když ještě posmrtně vybouchnul a... a celou sekci znovu–pěkně.

    Nakonec jsem zahlédnul na netu někde akci na Destiny 2 sběratelku na XOX, tak jsme si ji koupil, abych to měl na jedné konzoli. Na PC nezapomínám, navíc teď tam je díky nabídce v měsíčním humble za 12 dolarů tam plno hráčů. Taky je zajímavý, že obyčejní hráči (to jsou často ti co nemaj na první vydání, nedávaj za hry dva tisíce) to hrají víc solidárnějc, víc spolupracují. Oni fanoušci a znalí hráči dost často rovnou mířej na cíle co maj pro ně smysl a tak kolem vás probíhají; potkat ale kolem sebe najednou lidi co taky zkoumaj a protože si nejsou jistý se dost podporujou, je zajímavější.

    Jako komplet Destiny vypadá skutečně velice dobře, celý to dává smysl a dostalo se to i mezi moje nejoblíbenější hry.
    Ty příběhy navíc mají i příměs náboženství, támhle plody ráje, támhle Ishtar, na měsíci to vypadá jak tak trochu vstup do země mrtvejch (no, nevypadá, je to necropole). Autoři příběhu mají vzdělání, to potěší, protože tohle tam dává setsakra smysl. V7borně zapracovaná symbolika, historie, legendy. To dělá skutečně hodně.

    Mám Xbox účet propojenej s battle.net, tak snad se to normálně přihlásí i ke klanu.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VIRIK: Jakoze, PC hráči jsou princeznicky a bez Qucksave to musíme zpomalit, aby to nebylo moc těžké a všechno ztunelujem, aby moc neblodili, na to už nejsou zvyklí ;-)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    TRAGED: jakože, jde to i na PC, tak udělejme hub na prťavoučké WTF farmě a udělejme horší všechno co jde? :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VIRIK: To víš, D1 se ještě nepřizpůsobovalo PC hráčům ;-]
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    ta jednička je prostě sladěná. A ty RPG elementy, levelování i některých věcí. Chci tohle, tamto. Chci to prostě hrát. Juu a tady je výzva, do ní. A pak příběh, aha tak tohle přesně je Rasputin.

    Dvojka je oproti tomu cosi chaotické a herní mechaniky a RPG elementy osekané až tak, že tam ani bejt moc nemusely. Já tu jedničku ani nedokáži vypnout, dvojka mne teda rychle znudí. A ty mapy, jaký jsou to dlouhý labyrinty. A žádný level není zadarmo.

    jsem moc rád, že jsem si jí pořídil, tohle bude patřit do mého zlatého fondu.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    REFLEX: no, ono to celkově není jen o pohybu.
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    VIRIK: ted s novym datacem zrychlili pohyb ve 2ce ne?
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    WA9NO: no asi fakt jo. Je to hodně vtahovací a navíc je to hodně mobilní, ten pohyb a střílení je perfektní. U dvojky se cítím omezenej, tady ne.
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    VIRIK: To se ti nezda, jednicka je fakt lepsi.. :D
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    ale možná je to jen tím, že to je prostě první díl a tedy člověk není hozen už doprostřed děje, je to už i vybalancovaný jak je to starší hra a potom co se s ní seznámil člověk u dvojky už to taky umí hrát. Zkusím si pak zase zapnout dvojku.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    Koupil jsem si Destiny, jedničku. A nevím čím, ale přijde mi nějak trochu lepší než dvojka.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Warmind DLC
    Koncene jsem si nasel trochu casu a jsem velmi spokojeny. DLC zhruba na urovni posledniho Destiny DLC Rise of Iron, tzn. slusna nova patrol zona, pekne mise a celkem i poutavy pribeh a 3(4 na PS4) strike mise, ktere jsem tedy jeste nevidel.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam