• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    F0N: jsi tam a vytáhnul jsem tě hned z beginera na řádného člena. Hraješ na PS4, tak to tam pojdi a najdi si členy co to hrají i dnes na této platformě.
    Já bohužel jsem jen PC+Xbox :D, kde to pařím na obou, ale PS už nemám :)
    F0N
    F0N --- ---
    Poslal som (snad)
    MATHES
    MATHES --- ---
    F0N: jdi na nastenku a klikni na ten link hned nahore "NYX CLAN (NYX)"
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    F0N: v záhlaví klubu je klikací link, ale klidně ti ho zde zkopíruju
    NYX CLAN Clan | Bungie.net
    https://www.bungie.net/en/ClanV2?groupid=135506

    tam zažádej a já tě přijmu
    F0N
    F0N --- ---
    Som ps4 a ziadost som neposlal levo nemam tucha ako ☺️
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    F0N: já totiž nevím zda jsi přes battle.net, PS4 nebo Xbox :)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    F0N: jdu se ti kouknout. Poslals žádost?
    F0N
    F0N --- ---
    Mozte mi pls niekto poslat pozvanku do klanu - Chibal_ ak teda naberate clenov ☺️
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    Náš klan má rank třííí!! Juhuhů.
    F0N
    F0N --- ---
    VIRIK: jo jasne jednicka
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    F0N: s The DIvision, The Division 2 vychází až příští rok v březnu :)
    F0N
    F0N --- ---
    VIRIK: no prave som si uvedomil, ze som sa takto pekne odrbal s Division 2 kedze som nakupil tie rozsirenia postupne a nie naraz ako season pass :)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    F0N: protože se jedná o zavádějící marketingové názvy. Nejsi jedinej, koho to mate.
    F0N
    F0N --- ---
    VIRIK: ok dik - neviem preco som mal predstavu z pojmu Season pass, ze je to akoby iba na sezonu.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    F0N: máš to napořád. V zásadě prostě rozdělili plnou hru na hru a expansion pass, aby to líp vypadalo u ceny a nepřišlo to nám tak drahé.
    Druhá část hry vychází podobně hra a k němu je zase pro změnu annual pass a také to má smysl to koupit dohromady. A taky ti to zůstane už navždy. Teda než umřeš, digitální kopie se tradičně vážou na právo žijícího vlastníka, jehož smrtí smlouva zaniká.
    F0N
    F0N --- ---
    VIRIK: K tej jednotke tu je popisany lore (pre tych co nehrali jednotku) - https://www.youtube.com/watch?v=_2avSq-82oI
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Já mám rad FWC, ale ti jsou hlavně PVP, takže co se týče equipu jsem skončil u DO
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    VIRIK: hele já to od toho update zatím moc nehrál a tohohle jsem si nevšiml :-)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    CUCHULAIN: já ty bojovníky F, na PC a asi si je vyberu i na Xbox. Monarcha vypadá dost krutě, ale nelíbí se mi ty jeho odměny - oblečení s rumunským vzorem :))))
    Ale děkuju, chtěl jsem vědět zda je mezi tím nějakej extrémní rozdíl.

    Jinak co říkáš na ten jejich nápad, jak nabíráš plamínky a ony ti postupně zhoršují autohealing a z nepřátel padají zdravíčka? Mně to nejdřív hrozně naštvalo, ale pak zase jsem si říkal, že to hodně obohacuje a přináší zajímavej taktickej prvek do bojů.
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    VIRIK: já to vybíral podle toho, co se mi víc líbí. dopadlo to na monarchii :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam