• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    Destiny 2

    Spoiler tag: <span class="spoiler"> Vas prispevek obsahujici spoiler </span>

    Destiny 2: Forsaken leveling guide

    Asist app: Ishtar Commander‏
    Links: Vital Information and Known Issues | Xûr's Twitter | Where is XÛR | CZ Komunitni clany
    Reddit: Destiny The Game | Destiny Lore 

    Destiny links: Bungie | Ghosts Locations | Seraphim Archive

    I'll be your light, your match, your burning sun,
    I'll be the bright, in black that's makin' you run.
    rozbalit záhlaví
    GAPPO
    GAPPO --- ---
    TRAGED: kde jsi kupoval ... na storu a nebo nekde v shopu ?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    GAPPO: Mam stazeno a tesim se na vecer :-)
    GAPPO
    GAPPO --- ---
    Tak co Forsaken ? už někdo paří ?

    Gambit se mi hodně líbil a tak to mám celé v hledáčku.
    F0N
    F0N --- ---
    Mne padol teraz cez vikend Crimson a musim, povedat, ze mam novu oblubenu zbran (po gravitone) pre pvp aj pve.
    GAPPO
    GAPPO --- ---
    VIRIK: musím se omluvit, narazil jsem na jinou aktivní partu a přidal se k nim. Co jsem tak koukal, tak v Nyxu moc Xboxaku neni ... no a jak psal F0N rád bych si zkusil raid, nightfall atd.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    F0N: přeju hodně štěstí a jak píše vždycky facebook "je nám líto, že jste získal tuto zkušenost " :D

    Nicméně tě chápu. Klidně ale pak přijď napsat svý zkušenosti a dojmy. Doporučení který raidy a tak. Budu rád (a ostatní co to ještě hrají taky :)
    F0N
    F0N --- ---
    chalani idem skusit iny klan, ta ps4 sekcia je dead - chcem si vyskusat raid alebo nightfall, dik za prijatie a drzim palce :)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    CUCHULAIN: Napsal sem ti pm :-)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    CUZMAN: třeba já :)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    GAPPO: nenašel jsem tvůj požadavek, ale poslal jsem ti invitation, tak si to potvrď a já ti pak dám promote rovnou mezi members.
    GAPPO
    GAPPO --- ---
    VIRIK: také jsem poslal žádost, Xbox ... třeba se ještě nekdo najde :D
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    TRAGED: jop pc :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CUZMAN: Podle nastenky tipuju PC?
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Je tu nekdo kdo jeste nema hotovej Mars a prosel by ho nako semnou? A jeste jeden ukol na Mercury... kdyztak do zprav a sem na nastence... Diky, klidne pridavejte...
    F0N
    F0N --- ---
    VIRIK: no ps4 neviem ci jede, ja tam sice vidim tak 15-20 ludi ale teda online som nevidel nikoho :)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    Jinak vidím, že klan se zase rozehrál a myslím, že než vyjde další datadik, budeme mít s klidem ten klanový perk pro 4 level.
    PS4 sekce i PC sekce pěkně jede, já se budu snažit na tom svém Xbox posílat každý týden těch 1500 Xp ze tří postav (no na Xbox jsme tam jen dva, takový trochu přifuňáři :)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    CUCHULAIN: vyřídím hned jak večer přijdu domů.
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    VIRIK: poslal jsem taky (id Mergi)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    F0N: pst, myslíš si, že já jo? :D Mám 3 postavy na XBox, 2 na PC a jen díky tomu mi občas něco dojde :D
    F0N
    F0N --- ---
    Jo dik v pohode ja som uplny beginer 90 % casu neviem co sa deje
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    F0N: jsi tam a vytáhnul jsem tě hned z beginera na řádného člena. Hraješ na PS4, tak to tam pojdi a najdi si členy co to hrají i dnes na této platformě.
    Já bohužel jsem jen PC+Xbox :D, kde to pařím na obou, ale PS už nemám :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam