• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Forsaken
    Konecne sem mel cas aspon na uvod a odblokovani Shore.
    Pribeh super, odkazy na D1 slusne a velke plus za Caydovo "BOOM! Head shot!" :-) (pametici vedi :-)

    Co se zmen v systemu tyce, je to velkej navrat k D1 a to bohuzel i s grin negativy, Master cores budou velke zlo, takze je to konec relativne free infuzovani zbrani :-(

    Upgradovani zbrani - no nevim, system v jednicce by prisel lepsi, clovek aspon vedel na co se tesit, navic se zbran "xpvala" jejim pouzivanim, ne za glimmer a shardy.

    Ravagers jsou relativne cool, sice jsou to v podstate krizenci Fallen s Hive, respektive Hivem coruptovany Fallen, coz se IMHO iukaze v pribehu a dava to smysl, viz:

    Destiny: The Taken King - Intro Cinematic
    http://www.youtube.com/watch?v=rAZOVt4K8Tw


    Np jsem zvedav.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Destiny's Lore and Timeline for Forsaken | Myelin Games
    https://www.youtube.com/watch?v=5oTBtDFO8EA
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    GAPPO: Na store za 1799,- s anual pasem. Placka mi staci sberatelska vanila a jsem velmi rad za tu akci na PSN, kdy je D2 basic zdarma, aspon uz konecne nebudu muset hlidat placku v konzoli.
    GAPPO
    GAPPO --- ---
    TRAGED: kde jsi kupoval ... na storu a nebo nekde v shopu ?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    ... a navic bude do 17:00 odstávka a pak 2.0.0.1 update
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    GAPPO: release je az 19:00
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    GAPPO: Mam stazeno a tesim se na vecer :-)
    GAPPO
    GAPPO --- ---
    Tak co Forsaken ? už někdo paří ?

    Gambit se mi hodně líbil a tak to mám celé v hledáčku.
    F0N
    F0N --- ---
    Mne padol teraz cez vikend Crimson a musim, povedat, ze mam novu oblubenu zbran (po gravitone) pre pvp aj pve.
    GAPPO
    GAPPO --- ---
    VIRIK: musím se omluvit, narazil jsem na jinou aktivní partu a přidal se k nim. Co jsem tak koukal, tak v Nyxu moc Xboxaku neni ... no a jak psal F0N rád bych si zkusil raid, nightfall atd.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    F0N: přeju hodně štěstí a jak píše vždycky facebook "je nám líto, že jste získal tuto zkušenost " :D

    Nicméně tě chápu. Klidně ale pak přijď napsat svý zkušenosti a dojmy. Doporučení který raidy a tak. Budu rád (a ostatní co to ještě hrají taky :)
    F0N
    F0N --- ---
    chalani idem skusit iny klan, ta ps4 sekcia je dead - chcem si vyskusat raid alebo nightfall, dik za prijatie a drzim palce :)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    CUCHULAIN: Napsal sem ti pm :-)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    CUZMAN: třeba já :)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    GAPPO: nenašel jsem tvůj požadavek, ale poslal jsem ti invitation, tak si to potvrď a já ti pak dám promote rovnou mezi members.
    GAPPO
    GAPPO --- ---
    VIRIK: také jsem poslal žádost, Xbox ... třeba se ještě nekdo najde :D
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    TRAGED: jop pc :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CUZMAN: Podle nastenky tipuju PC?
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Je tu nekdo kdo jeste nema hotovej Mars a prosel by ho nako semnou? A jeste jeden ukol na Mercury... kdyztak do zprav a sem na nastence... Diky, klidne pridavejte...
    F0N
    F0N --- ---
    VIRIK: no ps4 neviem ci jede, ja tam sice vidim tak 15-20 ludi ale teda online som nevidel nikoho :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam