• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    Destiny 2

    Spoiler tag: <span class="spoiler"> Vas prispevek obsahujici spoiler </span>

    Destiny 2: Forsaken leveling guide

    Asist app: Ishtar Commander‏
    Links: Vital Information and Known Issues | Xûr's Twitter | Where is XÛR | CZ Komunitni clany
    Reddit: Destiny The Game | Destiny Lore 

    Destiny links: Bungie | Ghosts Locations | Seraphim Archive

    I'll be your light, your match, your burning sun,
    I'll be the bright, in black that's makin' you run.
    rozbalit záhlaví
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CHEWBACCA: Ishtar commander ti umoznuje nejen zobrazovat gear, ale volne ho prehazovat mezi altama plus ma tu uzasnou vlastnot, ze projde vesker gear kterej muzes oblict a maxne ti LL :-)`
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    TRAGED: ja mam primo destiny appku a zrovna pred chvili jsem koukal na svuj gear a inv
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KALTY: Nejdriv si zjisti, jestli v krabici neni jen zakladni Destiny 2 a na zbytek jen kody.
    GAPPO
    GAPPO --- ---
    Tak jsem včera dojel ten příběh a udělal 50lvl .... fakt se to povedlo, nelituju pořízení.
    KALTY
    KALTY --- ---
    No včera jsem se dostal na lvl 20. Přemýšlím, že bych ten Forsaken přeci jen koupil.
    Asi koupím krabicovou verzi Destiny 2 Forsaken Legendary Collection, aby se dalo prodat až přestane bavit.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Mimochodem, určitě si ns tablet či telefon nainstalujte Ishtar commander, funguje jako druhá obrazovka s inventářem
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    TRAGED: ja dostal granatomet LL 503 lvl 43 :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Exploits! Exploits everywhere :-)

    We have just made a server-side change to correct an issue that was compromising the economy for Masterwork Cores.

    Until a permanent solution can be deployed, once players reach Legend rank in Gambit Infamy, they will only be able to acquire the Trust Handcannon reward once.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    LION_DON: heureka :-)
    LION_DON
    LION_DON --- ---
    CHEWBACCA: NightFall ;))
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    TRAGED: engram na NF-co je NF ?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    (A mohli ho mit vsichni, kdo se logli, byl to clan reward :-P )
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Tak akrat zacala Maintenance :-) To sem ten NF engram stihnul akorat :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CHEWBACCA: MElo by to byt bez Downtime. Ted jsem vyzvedaval Engram na NF, o tom pozdeji, a servery jeli. K engramu - Hmm, dostal jsem za klan NF od Hawtorne sniperku s LL 510, kterou ovsem jeste nemohu pouzivat, protoze je az LVL 43. Ovsem s tim, ze to byl Arms Dealer, kdy jsem mel LL o 100 vic nez pro kterej je urcen, tzn. ze jsme ho, i pres to ze to byl NF, dali v podstate s prstem v nose. Tomu rikam "snadne vydelane penize":-)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    TRAGED: od kolika do kolika nepojedou servery ?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KOZLIKK: Procpak asi ma dneska byt 2.0.0.2 :-)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    KOZLIKK: to si nemyslim. Nicmene dneska ma bejt patch tak doufam ze tohle kurveni si hry odstranej
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    CHEWBACCA: OK. k čertu s váma, jsem zmaten :D
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Dneska cca 21:00 online a pojedu story Mercury zbytek a pak Mars. Tak kdyby se chtel nekdo zucastnit. Budu rad :-)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Kdyby ste kuci mohli mluvit, tak by se to nestalo :-)))
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    RADOWAN: O tom mi povidej, nestihl jsem ani vyprazdnit kapsy, a uz to Chewie spustil :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam