• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    F0N
    F0N --- ---
    Mne od noveho rozsirenia nepadla ani jedna exotika takze teraz davam tu nekonecnu Sleeper simulant misiu nech mam aspon pocit, ze nieco "padne" :)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    já nemám ještě FOrsaken a taky nic nedostávám, navíc hře zjevně vadí, že sjem v jednom klanu ale na PC a Xbox zároveň a pod jedním accountem, protože se mi bugly třeba syndikáty (na Xbox do nich nemůžu ani vlízt), nebo odměny o kterých mluví Traged, nic z toho nemám a to jsem 7 týdnů běhal tejdně až s 5 postavama (tj 5x 5000 xp) do klanu a mám z toho hovno.
    Už jsem jim psal a ptal se co mám špatně, akorát jsem dostal odpověď že se na tom něco zpracovává a že mi pak odpoví.

    A odměny taky padaj divně – jendou mi popadá všechno pod úrovní mýho vybavení a pak jeden den v běžných eventech dostanu po sobě tři věci co jsou o hodně silnější než můj průměr.

    TO je taky důvod proč jsem to odložil na hraní na pak, po hrách co teď na podzim vycházejí (plus ta cena), protože ze současnýho hraní jsem akorát zmatenej.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Me vcera z tech striku co sme jeli uplnej kokot
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    TRAGED: a co si behal ?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    A potvrzuji, ze grindu jsem se bal zbytecne, pekne to pada, vcera za 3h 60LL nahoru, takze uz mam pekncyh 460
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KALTY: Ac teda ted expuju Forsakni Voidwalker Fission a je to turbo :-)

    A jak tak koukam, tak nejvic killy mam ale jako Voidwalker :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KALTY: V soucasne dobe asi ano, jde o levely a equip, vedlejsi mise a strikes si dojedes az dokoncis Forsaken :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KALTY: Na bosse se mi nejvic osvedcil Dawnblade of Flame
    KALTY
    KALTY --- ---
    Jo a vyzkoušel jsem všechny subclassy Warlocka a přemýšlím, který je nejlepší pro levelení. Každý má něco do sebe. Ale asi void. Granáty u stormu se mi moc nelíbí. Ale zas pak je to sranda hrát si na Sidiuse :)
    KALTY
    KALTY --- ---
    Tak včera jsem dojel základ D2 a vstoupil do Curce of Osiris. V podstatě asi pojedu jen ten příběh + daily? Na ostatní asi kašlat a pokračovat k druhému DLC?
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Gambit solidni zabava. Nekdy musime dat ve ctyrech
    KALTY
    KALTY --- ---
    VIRIK: díky
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    KALTY: vyřídil jsem tě
    KALTY
    KALTY --- ---
    Mohl by mě někdo přijmout do klanu? Čekám na autorizaci
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CHEWBACCA: :-D Ja v podste mluvit muzu, nebo teda septat, mikrofon to bere, ale krotim se, protoze jakmile se clovek rozjede, tak septat zapomina a v zapalu boje zacina bejt vulgarni. Parta s kterou jsem hral DDO by mohla vypravet :-)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    TRAGED: ja tomu rozumim, jen mi prijde vtipny ze jsem ted v tejdnu hral s Radowanem, s tebou, s Donem a nikdo z vas nemohl mluvit :-) Ja taky obcas nemuzu, kdyz zena potrebuje pracovat a nebo me zmrdat za to ze mala rozlila vodu, ja to neresil a zkroutila se plovoucka :-D
    KALTY
    KALTY --- ---
    TRAGED: jo tak to byl no.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CHEWBACCA,KALTY: Byvam online, kdyz tedy byvam, mezi po 22:00 - 1:00. Ted uz mam i funkcni head set, ale vzhledem k tomu, ze hrajui v obyvaku mezi loznici a detskym pokojem, tak nemuzu byt nejvyrecnejsi :-(
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KALTY: Na to byl prave ten addon, ten sbiral data ze vsech charu ktere si lognul a psal vysledek :-) Ale pravda je, ze tam nebyla heatmapa a v jake cinnosti to bylo. Ale to je diky Bungie, ktere sbira velmi podrobne statistiky do kterych poskytuji API.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    KALTY: voice chat jedem celej tejden ale mluvim jenom ja
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam