• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    Destiny 2

    Spoiler tag: <span class="spoiler"> Vas prispevek obsahujici spoiler </span>

    Destiny 2: Forsaken leveling guide

    Asist app: Ishtar Commander‏
    Links: Vital Information and Known Issues | Xûr's Twitter | Where is XÛR | CZ Komunitni clany
    Reddit: Destiny The Game | Destiny Lore 

    Destiny links: Bungie | Ghosts Locations | Seraphim Archive

    I'll be your light, your match, your burning sun,
    I'll be the bright, in black that's makin' you run.
    rozbalit záhlaví
    F0N
    F0N --- ---
    KALTY: Thousand cuts je void? Ako inak funguju tie podklasy? Kedy mozem otvorit dalsiu? Vybral som na huntra arc kvoli pvp a funguje skvele ale chcem vidiet viac ☺️
    KALTY
    KALTY --- ---
    Hoj. Tak jsem zas pokročil, ale díky práci na plotě zas tak moc ne :)
    Za chviklu budu 50ka s hunterem a titanem. Hunter odemyká thousand cuts a titán štít.
    Baví mě to pořád hodně :) Jsme tři v partě, tak to teď bude lepší ještě :)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Na ten raid se tady pskari musime domluvit. 6 aktivnich lidi poskladame
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Potřebuji napnit Awoken talisman, tak bych dnes dál nějaké strikes s Takens. PS4 po 22:00
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    to zni skvele !!
    F0N
    F0N --- ---
    No my sme skusali leviathan raid a dokoncili sme gauntlet (jedna cast) a vcera sme 4 hodky isli Garden ale nedali sme to.Je to narocne hlavne na synchronizaciu vsetkych 6 ludi. Staci ak jeden spravi chybu a ide sa odznova.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    RADOWAN:
    This Week At Bungie – 9/20/2018 > News | Bungie.net
    https://www.bungie.net/en/Explore/Detail/News/47264
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    CHEWBACCA: Nekde jsem vetl ze to jeden team uz dohral - 18:40h to trvalo
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CHEWBACCA: Taktez jsem nebyl. Je na to ale potreba parta 6.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    TRAGED: to je to tak dlouhy? Zkusil bych. Jeste sem nemel tu cest
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CHEWBACCA: A tak to take je, chpointy v radu jsou platne tyden, respektive mezi udrzbamiv utery
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Checkpointy chapu jen to na me pusobilo jako ze rozehranej stylem jeden den skoncit v pulce napr a druhej den pokracovat
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    CHEWBACCA: ano, kazdej raid ma system checkpointu
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Aktualizace :-) takze dneska nic
    F0N
    F0N --- ---
    CHEWBACCA: No ja stym nemam skusenosti moc ale vcera jeden teamate hovoril nieco v tom duchu. Mozno som to zle pochopil o jedej rano. ☺️
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Kazdopadne let stejne hodku a pul zpozdeni takze budu on nejdriv ve 21:00 jestli nevytuhnu uz v predsini :-)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    F0N: raid jde bejt rozehranej ?
    F0N
    F0N --- ---
    CHEWBACCA: Ja by som dal len mame rozohrany raid takze mozno budem musiet tam. Napiaem ti cez ps.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Vecer pristavam ze Spanelska primo do hry :-) cca 20:00 online. Kdo se prida projit Forsaken kampan ?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    F0N: Je to tak, oproti D1 se počítá. veškerý equipment který ma postava k dispozici včetně vaultu.
    F0N
    F0N --- ---
    TRAGED: Neviem presne tu techniku ako to rata (myslim, ze nemusis mat ani equipnute najvyssie predmety co mas a s tych vyratava ten dalsi), ale viem, ze kazdy den ked hram mi padne aspon jeden Prime engram - a teda posledny co mi takto dropol bola zbran s 519. Teda pomaly ale iste to ide. A este davam do pozornosti milovnikom pvp - Smuggler's Word https://db.destinytracker.com/d2/en/items/1843044399-smugglers-word- vyborna sidearm (s rampage je to godroll - plus na hunterovi tento armor - https://db.destinytracker.com/d2/en/items/4284305243-mechaneers-tricksleeves - ultimatne silna zbran a prebija tak rychlo, ze nestiham sledovat :) ). Ja som teda v pvp skor priemer az mierny podpriemer ale vcera som vyhral 4-5 zapasov s najlepsim skore.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam