• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    KALTY
    KALTY --- ---
    CHEWBACCA: No mám zabít barony. V 6 přijde ještě kámoš. Ten je na tom stejně. Hrajeme spolu.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    KALTY: crimson ted pouzivam a bavi me. Budes dnes online ze bychom dali ? Jak ses na tom s kampani ?
    KALTY
    KALTY --- ---
    CHEWBACCA: jj vím o ní právě. Jen jsem nevěděl ten masterwork. Appka to je supr. Crimson tedy taky :D
    F0N
    F0N --- ---
    TRAGED: ono ich ani nie ze by bol iny pocet, akurat ta vyrobena nema moznosti vyberu. Napr na kupenej vyberam cojaviem side arm ammo, sniper rifle flickering atd a na vyrobenej mam ibe jednu danu moznost.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    F0N: Ano, ale ty perky jsou divné, obzvlášť, jestli je jich jinej počet.
    F0N
    F0N --- ---
    TRAGED: Jaj ze zvysim level?
    F0N
    F0N --- ---
    TRAGED: Co to znamena? Ze tam pridam mod? Lebo ta warlock helma co teraz predava ma na vyber uplne ine perky. Mozem vybrat z troch moznosti a vyrobena nema ziadnu moznost.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    F0N: Extras je potřeba fusnout
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Ach jo, whiners never stop. Kdyby si ho radši vyběhali :-( Mrkněte na tweet uživatele @Bungie: https://twitter.com/Bungie/status/1041828807114555392?s=09
    F0N
    F0N --- ---
    Ja teda upozornujem lebo som sa trochu odrbal, helma co som kupoval u xura je lepsia/ina ako ked som ju znovuvytvoril cez extras takze vyzera ze je rozdiel vec kupit mozno aj dropnut ako ked ju vyrabam cez extras.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    KALTY: appka :-)



    KALTY
    KALTY --- ---
    KALTY: našel jsem. Nechávám pro jiné
    Exotic Masterwork upgrades and Catalyst perks are permanently saved to your collection kiosk on the tower, so you can easily create a duplicate for your other characters
    KALTY
    KALTY --- ---
    Teď mám dvě postavy na 50 lvl. 500 a 501. Shield titan a Cuts hunter.
    Jinak u toho Xur je zrovna Crimson. Luxusní zbraň. Mám k ní dotaz.
    Mám první masterwork pro ni. Můžu to použít na tu moji 495 zbraň a bude to i pro budoucí zbraně co si vysumoním z collectibles? nebo je to jen one time a musím to pak farmit znovu?
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Kdy se odemykaj raidy a jakej min LL je potreba. Ve ctvrtek vecer bychom to mohli slozit co rikate ? V patek je svatek.
    F0N
    F0N --- ---
    Aha tak takto ☺️ You start out by spending the Seed of Light to unlock the first of the four upgrades, but beware--the game makes it clear the seeds are "very rare," so you should be sure to pick the subclass you want to focus on first. In time, you'll get them all, but the others won't come until after you finish Forsaken's campaign and can successfully make it through the Blind Well activity, where Seeds are random drops.
    KALTY
    KALTY --- ---
    F0N: sun. Další se myslím otevírá až po odemčení Dreaming City, ale tam ještě nejsem.
    F0N
    F0N --- ---
    KALTY: Thousand cuts je void? Ako inak funguju tie podklasy? Kedy mozem otvorit dalsiu? Vybral som na huntra arc kvoli pvp a funguje skvele ale chcem vidiet viac ☺️
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    PEDROBEAR: Pro celkove vykresleni pribehu to cenu ma.
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    Zdar, tak po vsech medialnich fuckupech jsem shledl par recenzi a pry se forsakenem destiny hodne vysvihlo, tak jsem poridil Forsaken Legendary edici.

    Dotaz - kdyz sem to nikdy nehral ani 1cku ani betu ani nic, jedu si pribeh a nevyuzil jsem boostu co nabizi v menu. Ma cenu farmit vedlejsi mise v zakladni hre, nebo se mam snazit jen main story?

    Casove na to nebudu mit kdovi kolik, ale tak hodku denne tomu snad dam.
    KALTY
    KALTY --- ---
    Hoj. Tak jsem zas pokročil, ale díky práci na plotě zas tak moc ne :)
    Za chviklu budu 50ka s hunterem a titanem. Hunter odemyká thousand cuts a titán štít.
    Baví mě to pořád hodně :) Jsme tři v partě, tak to teď bude lepší ještě :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam