• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    Stranka ktera ukazuje kdy se co resetne ;)

    Destiny Reset Calendar
    http://www.destinyreset.net
    F0N
    F0N --- ---
    KALTY: Pockaj ty si ten tank zabil iba stitom alebo si aj strielal?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Vy Krysy! :-]
    KALTY
    KALTY --- ---
    CHEWBACCA: Můžeme se zkusit večír sejít
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    KALTY: tak to jste o kousek dal. Ja musim splnit jeste jednu bounty pro spidera.
    KALTY
    KALTY --- ---
    Včera jsem si dodělal celou větev Code of Commander (banner shield) a nečekal jsem, že tam bude i slušná dmg. Ty výbuchy jsou fakt mazec. Musím se to naučit hrát ještě..
    Imgur: The magic of the Internet
    https://imgur.com/3II0vBV
    KALTY
    KALTY --- ---
    CHEWBACCA: No mám zabít barony. V 6 přijde ještě kámoš. Ten je na tom stejně. Hrajeme spolu.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    KALTY: crimson ted pouzivam a bavi me. Budes dnes online ze bychom dali ? Jak ses na tom s kampani ?
    KALTY
    KALTY --- ---
    CHEWBACCA: jj vím o ní právě. Jen jsem nevěděl ten masterwork. Appka to je supr. Crimson tedy taky :D
    F0N
    F0N --- ---
    TRAGED: ono ich ani nie ze by bol iny pocet, akurat ta vyrobena nema moznosti vyberu. Napr na kupenej vyberam cojaviem side arm ammo, sniper rifle flickering atd a na vyrobenej mam ibe jednu danu moznost.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    F0N: Ano, ale ty perky jsou divné, obzvlášť, jestli je jich jinej počet.
    F0N
    F0N --- ---
    TRAGED: Jaj ze zvysim level?
    F0N
    F0N --- ---
    TRAGED: Co to znamena? Ze tam pridam mod? Lebo ta warlock helma co teraz predava ma na vyber uplne ine perky. Mozem vybrat z troch moznosti a vyrobena nema ziadnu moznost.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    F0N: Extras je potřeba fusnout
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Ach jo, whiners never stop. Kdyby si ho radši vyběhali :-( Mrkněte na tweet uživatele @Bungie: https://twitter.com/Bungie/status/1041828807114555392?s=09
    F0N
    F0N --- ---
    Ja teda upozornujem lebo som sa trochu odrbal, helma co som kupoval u xura je lepsia/ina ako ked som ju znovuvytvoril cez extras takze vyzera ze je rozdiel vec kupit mozno aj dropnut ako ked ju vyrabam cez extras.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    KALTY: appka :-)



    KALTY
    KALTY --- ---
    KALTY: našel jsem. Nechávám pro jiné
    Exotic Masterwork upgrades and Catalyst perks are permanently saved to your collection kiosk on the tower, so you can easily create a duplicate for your other characters
    KALTY
    KALTY --- ---
    Teď mám dvě postavy na 50 lvl. 500 a 501. Shield titan a Cuts hunter.
    Jinak u toho Xur je zrovna Crimson. Luxusní zbraň. Mám k ní dotaz.
    Mám první masterwork pro ni. Můžu to použít na tu moji 495 zbraň a bude to i pro budoucí zbraně co si vysumoním z collectibles? nebo je to jen one time a musím to pak farmit znovu?
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Kdy se odemykaj raidy a jakej min LL je potreba. Ve ctvrtek vecer bychom to mohli slozit co rikate ? V patek je svatek.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam