• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDDestiny - May the light of awoken Traveler reach and guide you even in the Reef! For the Cayde! [PC|PS4|XO]
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    TRAGED: a uz piplo.dik
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    BOBESH: Prave jsem vas oba schvalil :-)
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    TRAGED: uz davno panacku! :))
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MOTTE: BOBESH: Pozadejte si :-)

    NYX CLAN Clan | Bungie.net
    https://www.bungie.net/en/ClanV2?groupid=135506
    MOTTE
    MOTTE --- ---
    SkaldaCzech
    MOTTE
    MOTTE --- ---
    Ja bych se s dovolenim prisral do klanu kdyby to slo? Jsem docela aktivni. I pres avatar nejsem zas taka lama:)
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    kuci! jak je to s tim nyx clanem na ps4? hrajete nekdo? vim,ze Zvejkal a asi Traged?
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    KALTY: jo vcera jsme sli raid 4 hodky a sranda velika :-)
    KALTY
    KALTY --- ---
    CHEWBACCA: Medvídci pohoda zatím :)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    F0N: ja sem si rikal ze to mate urcite v podmince ke vstupu a trefil sem se :-)) tak to je bozi. A nemam ji a zustavam u medvidku, jsou aktivni a nasliboval sem hory doly :-)
    F0N
    F0N --- ---
    CHEWBACCA: Hej chapem ja uz cez tyzden ani moc nehram. Ano iron banner. Inak ked chces tak my tiez naberame clenov ale musis mat taku tu cervenu sliepku ☺️
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    F0N: iron banner. V tejdnu zahrajem. Dneska raid a o vikendu to nechci videt uz mi z toho nevyspani mrda
    F0N
    F0N --- ---
    Inak od buduceho utorku zacina event a tiez ten iron nieco crucible kde budu padat za kazdy bonus power engramy to pre tych co chcu rychlo nabrat level
    F0N
    F0N --- ---
    CHEWBACCA: Hej viem len uz to mam tak rozohrane stymito chalanmi tak nechcem ich nechávat v stychu. A okrem toho sme Neon chickens a to sa pocita
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    KALTY: zatim jedu pouze titana a tam jsem na 549. Nekdy dejte vedet a dame gambit. Tenkrat to bylo fajn
    KALTY
    KALTY --- ---
    Dnes jdu pryč, ale zítra (až se proberu z koma) budeme zase hrát :)
    CHEWBACCA: kolik máš llvl? Já teď neměl moc čas tak jen 529 s titanem + 526 lock + 525 hunter.
    Jinak mi padly kalhoty exotik pro shoulder charge (všechny tři subclassy). Takže jsem ze štítaře zase zkoušel seismic strike. pecka :)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    F0N: Chibalku kamarade dneska raidis taky si rikal vid? Nechces k nam do klanu, hrajem furt spolu tak at aspon plnime clan bounties
    F0N
    F0N --- ---
    fajn video ako na exotiky - chewbacca uz nemusi pozerat on ma najlepsiu v hre :)
    How To Get EASY Forsaken Exotics! Destiny 2 Exotic Weapons, Armor & Cosmetics!
    https://www.youtube.com/watch?v=XRn4qWhAVfU
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    F0N: very najs bjutifl. Kdyz bude misto tak bych se pridal jako divak priste :-)
    F0N
    F0N --- ---
    CHEWBACCA: No dokopy to bolo tak 10 hodin a odmena je rozna. Za kazdou castou mas krabicu kde pada vsetko od iba glimeru az po exotiky. Ja mam 4 leviathan zbrane, dve casti leviathan brnenia a dve exotiky. A okrem toho pocas celeho runu popadalo mrte fialiek a este mam 3 kluce od bednu ktore si tam chcem ist teraz vybrat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam